Szukamy kolegi/koleżanki z rejonu Legionowa i okolic

Awatar użytkownika
jacobsgt
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 01 wrz 2011, 11:48

Szukamy kolegi/koleżanki z rejonu Legionowa i okolic

Post autor: jacobsgt »

:happy3: Drodzy moi
szukamy Ogarka/pani Ogarkowej z rejonu Legionowa i okolic Fajnie by było umówić się na wspólny spacer. Niestety podróże do Warszawy raczej odpadają(auto za małe) :placzek: .Obiecujemy wkrótce się przedstawić ,ale zdjęcia Nordka są w''opracowaniu"".Także przepraszamy że nie działamy na forum w sposób uporządkowany czyli po kolei. :szacun_1: Jak na razie jesteśmy w Związku odział w Legionowie jedynym zarejestrowanym Ogarkiem ale kto wie?
Awatar użytkownika
Asiun
Posty: 1267
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 17:50
Gadu-Gadu: 4129240
Lokalizacja: pod Warszawą

Re: Szukamy kolegi/koleżanki z rejonu Legionowa i okolic

Post autor: Asiun »

Witajcie :-)

Niemożliwe! W oddziale Legionowskim jest zarejestrowana Nutka przecież (chociaż mieszka zupełnie gdzie indziej :sekret: )
Obrazek
Awatar użytkownika
jacobsgt
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 01 wrz 2011, 11:48

Re: Szukamy kolegi/koleżanki z rejonu Legionowa i okolic

Post autor: jacobsgt »

Jak się rejestrowalismy to tak nam powiedziano że to jedyny ogarek w Legionowie ale szkoda że Nutka mieszka gdzie inndziej :placzek:
Pozdrawiamy Was ciepło
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Szukamy kolegi/koleżanki z rejonu Legionowa i okolic

Post autor: hania »

Ciekawa jestem kto rejestrował?
Wszystkie moje i Jurka ogary są też w Legionowie zarejstrowane - czyli poza Nutką jeszcze Hultaj, Basta, Melodia, Minor, Irga i Gawra. Frajda AniRe też.

Czy mógłbyś napisać jakiego masz psa?
Awatar użytkownika
jacobsgt
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 01 wrz 2011, 11:48

Re: Szukamy kolegi/koleżanki z rejonu Legionowa i okolic

Post autor: jacobsgt »

hania pisze:Ciekawa jestem kto rejestrował?
Wszystkie moje i Jurka ogary są też w Legionowie zarejstrowane - czyli poza Nutką jeszcze Hultaj, Basta, Melodia, Minor, Irga i Gawra. Frajda AniRe też.

Czy mógłbyś napisać jakiego masz psa?
Żeby formalności stało się zadość właśnie dokonaliśmy prezentacji na'' przedstaw się ''Teraz już wszystko będzie jasne. :zgoda:
Rejestracja rejestracja :szacun_1: ale nadal nie wiemy czy mam gdzieś w pobliżu sasiada/sąsiadkę?
ODPOWIEDZ