Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: Ania W »

No nic innego nie pozostaje jak do kubraczka dokupić nauszniki :D
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: ania N »

Ania W pisze:No nic innego nie pozostaje jak do kubraczka dokupić nauszniki :D
Jak mu kupię nauszniki to cwaniak nie będzie słyszał moich wrzasków. A tak co jakiś czas usłyszy JURAAA kiedy np. wydrapie dziurę w fotelu, wywali wiadro popiołu wtedy kiedy zginęła mi szufelka, doprawi wywaleniem żwirku z kociej kuwety zaraz po moim odkurzaniu, przerobi dziurę dla kotów na dziurę dla siebie w płocie, pootwiera wszystkie drzwi w całej chacie od góry na dół, i zamiast okręcić się trzy razy i zalec w fotelu musi kręcić się pięć aż wszyscy krzyczą - połóż się wreszcie. itp. Uff zatchnęłam się.... :D

I dlatego właśnie nie będzie nosił nauszników. :foch_1:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: Wilga »

Aniu, ale w domu to będziecie zdejmować mu te nauszniki :), nauszniki tylko na pole. Jaki on chartowaty w pychu
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: Ania W »

ania N pisze:
I dlatego właśnie nie będzie nosił nauszników. :foch_1:
Ale wygląda na to, że te nauszniki niewiele by zmieniły :jezyk:
:D
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: ania N »

Ania W pisze:
ania N pisze:
I dlatego właśnie nie będzie nosił nauszników. :foch_1:
Ale wygląda na to, że te nauszniki niewiele by zmieniły :jezyk:
:D
Nie załamuj mnie. :zly3:
A na polu to on dopiero głuchnie. Zupełnie jak Fiord. :zly2:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13068
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: kasiawro »

Ania ja jestem skłonna się założyć, że nie głuchnie tak jak ostatnio miałam okazję obserwować głuchego ogara Maka :wow_3: .
Nie dość, że głuchy to jeszcze nie widzi przewodnika wcale ;)
Foty fajowe i miło Was oglądać w poszerzonym składzie, tylko teraz widać, że dzieciaki nie mają szans dopchać do pozowania :) .
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: nulka »

A tak co jakiś czas usłyszy JURAAA kiedy np. wydrapie dziurę w fotelu, wywali wiadro popiołu wtedy kiedy zginęła mi szufelka, doprawi wywaleniem żwirku z kociej kuwety zaraz po moim odkurzaniu, przerobi dziurę dla kotów na dziurę dla siebie w płocie, pootwiera wszystkie drzwi w całej chacie od góry na dół, i zamiast okręcić się trzy razy i zalec w fotelu musi kręcić się pięć
Mogłabym napisać Zojkaaaa.... :mrgreen: tylko u nas w domu nie ma kuwety dla kotów :lol:
Awatar użytkownika
adamanna
Posty: 191
Rejestracja: środa 25 lut 2009, 20:17

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: adamanna »

Coby nie gadać nic nie przebije moich suk :zly2:
- wczoraj udało sie im otworzyć zamrażalnik :wow_3: :wow_3: jakim cudem nie wiem, ale efekt był taki , że gdybym wróciła pierwsza do domu to już bym tego nie pisała bo padłabym na zawał - moje szczęście Staszek był pierwszy - ni mniej ni więcej tylko suczki kładły sobie scieżki tropowe na posłaniach rozgryzając 2 butelki z farbą :zly3: :zly3: wyobrażacie sobie widok ???
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: ania N »

No no - Ja też mam dwie butelki z farba w zamrażalniku. Swoją drogą ciekawe co by moje wybrały - farbę czy mrożone kurze łapki. Osobiście obstawiałabym łapki. :mrgreen:

A teraz dowód na to że dzieci też czasem dopchają się przed obiektyw. ;)
DSCF2564.JPG
DSCF2564.JPG (119.91 KiB) Przejrzano 619 razy
Generalnie zdjęć mało aparat padał po 5 min. spaceru.
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Chaszczy
Posty: 1187
Rejestracja: wtorek 06 lip 2010, 08:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Wieś niedaleko Grodu Kraka

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: Chaszczy »

Jerzy może i lżejszy, zdaje się, że ma tego świadomość, ale próbuje zgrywać "koguta". Widać to na pierwszej focie, gdy kladzie Fiordowi swoją łapę na łapie Fiordowej. Mój Karbon też tak robił jakiś czas temu (ok. rok temu gdy go starsze psy traktowaly trochę przez palce). Chuderlawe to a takie cwane. A Fiordzik - sila spokoju i klasa sama w sobie :marzyc_2: Trzymamy kciuki za zwycięstwo w Rzeszowie!!!

ilo
Karbon i Pańciostwo - Ilona, Paweł, Cyprian
ODPOWIEDZ