Zginęła Zadra - WRÓCIŁA DO DOMU!

Awatar użytkownika
Krzych
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 24 cze 2012, 21:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Wąsosz
Kontakt:

Re: Zginęła Zadra

Post autor: Krzych »

Widzę,że zrobiłaś wszystko ,co trzebaw takiej sytuacjii.Teraz zacznij rozmawiać z ludżmi,bardzo uważnie miło i niespiesznie(pies może być bliżej niż sądzisz).Powodzenia!...Ps.mój "rekord"-sunia odnaleziona po miesiącu
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Zginęła Zadra

Post autor: weszynoska »

W przyszłą niedzielę zaczynają się u nas w gminie tzw. zebrania wiejskie.....na pewno jednym z tematów będzie zaginiona Zadra... :(

za tydzień w następnej wsi..itd....a potem zacznie się pobór podatków przez sołtysów...a potem szczepienia psów przeciw wściekliźnie...

już mam wszystko ogarnięte...ale jak na razie...zero efektów :cry:

dzis z rana telefon od jednego z mieszkanców...za górą w kierunku na paśniki szczeka pies..głeboko, tak jak Zadra...

auto i w las....niestety do paśników trzeba mieć lepszy sprzęt...dojechałam do połowy drogi..roztopy, reszta na nogach...łaziłam ze 2 godziny , wołałam, gwizdałam...w oddali słychac szczekanie, ale to takie beznamiętny ujad wilczura uwiązanego na łańcuchu..wow wow wow...
Zadra spiewa jak coonhound , tego nie da się pomyliś z żadnym innym szczekaniem.
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
Krzych
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 24 cze 2012, 21:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Wąsosz
Kontakt:

Re: Zginęła Zadra

Post autor: Krzych »

Wiem w jakim jesteś stresie.Nie odpuszczaj,tylko staraj się uspokoić.Minęło kilka dni,ona nie błądzi,ona jest u ludzi.Rzecz w tym ,żeby chcieli ci ją oddać.Jeśli trzymają ją zrozmysłem i zamiarem przywłaszczenia,to zniechęci ich Twój upór(wypuszczą albo oddadzą za nagrodę),Rozmawiaj-nie wypytuj,z każdym okolicznym mieszkańcem,mów co najwyżej o wartości emocjonalnej psa dla twojej rodziny.Zadzwoń ,jak zechcesz(694440370)
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Zginęła Zadra

Post autor: weszynoska »

KrzychTak właśnie rozmawiam z ludźmi...że moja Dominika strasznie to przeżywa itp. No szukam...ale psychicznie mam dość, jak juz się ktoś pyta czy się znalazła to reaguję nerwicą :zly2:

Rozpuscilismy prywatne wici wszędzie w okolicy...wśród znajomych, znajomych znajomych...itp

Myśliwi mają zdjęcia.

Codziennie robię objazd okolicznych miejscowości ogłoszenia wiszą :(

dzięki za wsparcie
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Zginęła Zadra

Post autor: nulka »

Może być u ludzi a oni zwyczajnie mogą nie wiedzieć i wcale się nie dziwie ,bo nie wszyscy prowadzą "wiejskie życie " tylko mieszkaja na wsi i do pracy i powrót i nie interesują ich ogłoszenia .Ja tak mam po wsi nie chodzę ,a tam gdzie na spacery ,ludzi praktycznie nie spotykam na szczęście ;)
I to nie musi być okolica ,bo byś już wiedziała .Chociażby Miejsce Piastowe daleko nie jest czy Dukla ,nie mówiąc o Krośnie . Musi być trochę czasu ,żeby ktoś zauważył ,tutaj liczę na dzieci !
Wczoraj późno w nocy jechaliśmy i na drodze "błąkał się " mały piesek ,śpieszyliśmy się ,ale nieco dalej szła chyba matka psa ,więc odpuściliśmy ,bo inaczej siedziałby w samochodzie .To było w jakiejś wiosce ,między domami .Inna sprawa ,że później jednak pytałabym o właścicieli .
Także wydaje mi się ,że tzreba czasu , będzie dobrze !
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Zginęła Zadra

Post autor: weszynoska »

Aniu po wsi psy biegają ciągle...nie można każdego z drogi zbierać bo one jednak jakieś domy mają .

Daliśmy ogłoszenia do wsiowych sklepów...tam co wieczór zbiera się wiejska "śmietanka" gadają przy piwie plotkują co we wsi się dzieje...na takich tez liczę....
Nasza wiejska doktorka tez po wsi nie chodzi...ale gwarantuje Ci że w sklepie wiedzą co na kolacje robi ;)

Ludzie miejscowi się integrują inaczej niż w mieście. Jak u jednego coś się zmieni...to wieczorem w sklepie to się komentuje. Sama nie raz jak po coś wpadam do naszego sklepiku to od razu wiem więcej ;)

Dzis rano przed 8 telefon.....cos brązowego dużego lata koło jednego znajomego..wieś dalej, no to w auto i w drogę...ludzie ras nie rozpoznają opowiadam kolorami wysokością itp..

ale znów fałszywy alarm..brązowy wyżło labrador..pies :zly2:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8086
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Zginęła Zadra

Post autor: BasiaM »

Dałam kilka ogłoszeń w internecie. Mam telefony. Ludzie obiecują rozglądać się wokół siebie, mówią, że czasem psa znajdowali na drugim końcu Polski.
Trzymają kciuki, dzwonią do mnie hodowcy, właściciele gończych i innych, coraz więcej ludzi pyta i obiecuje pomóc.
Cieszą mnie takie sygnały :zgoda:

Wrzucam ogłoszenia dalej.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8086
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Zginęła Zadra

Post autor: BasiaM »

Właśnie dostałam informację, że ogłoszenie zostało umieszczone na kilku stronach na fb, oraz na stronach gmin:
Osiek Jasielski, Gmina Dębowiec, Załęże a także ogłoszenie jest na stronie http://www.zaleze.com/zaginela-zadra-co ... ar-polski/" onclick="window.open(this.href);return false;

Bardzo dziękuję redakcji :zgoda: :szacun_1:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Zginęła Zadra

Post autor: nulka »

Super Basiu!
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Zginęła Zadra

Post autor: Ania W »

BasiaM pisze:Dałam kilka ogłoszeń w internecie. Mam telefony. Ludzie obiecują rozglądać się wokół siebie, mówią, że czasem psa znajdowali na drugim końcu Polski.
Trzymają kciuki, dzwonią do mnie hodowcy, właściciele gończych i innych, coraz więcej ludzi pyta i obiecuje pomóc.
Cieszą mnie takie sygnały :zgoda:

Wrzucam ogłoszenia dalej.
Super akcja! :szacun_1:
Internet to jednak potęga w dziejszych czasach :silacz:

Ja nie tracę nadziei :prosze_1:
ODPOWIEDZ