MWPR, Rzeszów, 11-12 lutego 2012 r. – CACIB

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: MWPR, Rzeszów, 11-12 lutego 2012 r. – CACIB

Post autor: ania N »

Gratulujemy Sabci i Iwonce. Sabunia pięknie się wystawiała, postarała się dla Pańci. :silacz:
Jak finały?

Fiorduś za to postarał się nie wystawiać tylko szukał wszędzie wrogów. :zly2: A teraz grzecznie śpi na nowym posłanku i udaje niewiniątko. :zly3:

Jurek faktycznie nie przejął się halą, tłumem i psami. Co mu tam. Skrócę mu uszy i następnym razem wyjdzie za Fiorda. :gleba:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
iwonawas
Posty: 541
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 18:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: MWPR, Rzeszów, 11-12 lutego 2012 r. – CACIB

Post autor: iwonawas »

Bardzo dziękuje za wszystkie gratulację :) no jak zwykle na finałach ogar został olany :( mieliśmy jechac do domu i nie zostawac, ale jednak zawsze czlowiek ma nadzieje ze jednak dzisiaj bedzie inaczej... niestety ostatnie miejsce w Rasach PL (V miejsce ale pucharek jest :fiufiu: )...no i w gr VI nie zajelysmy zadnego miejsca :(

Powiem, że myslalam ze tylko beda 2-3okrazenia a tu sie z 10 zrobilo, a nie wspomne o wielkich okrazeniach na ringu honorowym ;) przyznaję sie ze juz bylam padnieta po Ogarach a po finalach nie czuje nog i nie moglam wysiasc z samochodu i Marcin musial mi pomoc :D szkoda ze tak pozno przyjechalismy i nie moglismy pogadac z tak doborowym towarzystwem :)

a Jurek to swietny pies!!!
http://www.ism-soft.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Chaszczy
Posty: 1187
Rejestracja: wtorek 06 lip 2010, 08:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Wieś niedaleko Grodu Kraka

Re: MWPR, Rzeszów, 11-12 lutego 2012 r. – CACIB

Post autor: Chaszczy »

Ja doprawdy nie wiem o co im chodzi z tymi ogarami. Po prostu się sędziom nie podobają i tyle :shock: Nie raz już zachodziliśmy w głowę, może czowiek/pies za wolno/szybko biega, może się garbi, może nie wystawiony tak jak by sędzia sobie winszował... No ale przecież akurat Saba naprawdę ładnie się wystawia (a w zasadzie jest wystawiana), ładnie stoi, głowa zawsze wysoko. DYSKRYMINACJA.

Ale wielkie gratulacje dla wszystkich i uściśki dla Sabiszcza i Pańciostwa (dajcie znać jak Was przybędzie :silacz: )

ilona
Karbon i Pańciostwo - Ilona, Paweł, Cyprian
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: MWPR, Rzeszów, 11-12 lutego 2012 r. – CACIB

Post autor: Ania W »

iwonawas pisze:Bardzo dziękuje za wszystkie gratulację :) no jak zwykle na finałach ogar został olany :( mieliśmy jechac do domu i nie zostawac, ale jednak zawsze czlowiek ma nadzieje ze jednak dzisiaj bedzie inaczej... niestety ostatnie miejsce w Rasach PL (V miejsce ale pucharek jest :fiufiu: )...no i w gr VI nie zajelysmy zadnego miejsca :(
No to chyba jakaś specyfika południa chyba :mysl_1:
W Bydgoszczy w oba dni ogary coś ugrały na finałach...
Może za kilka miesięcy małego w wózek i kierunek północ ;)

iwonawas pisze:Powiem, że myslalam ze tylko beda 2-3okrazenia a tu sie z 10 zrobilo, a nie wspomne o wielkich okrazeniach na ringu honorowym ;) przyznaję sie ze juz bylam padnieta po Ogarach a po finalach nie czuje nog i nie moglam wysiasc z samochodu i Marcin musial mi pomoc :D szkoda ze tak pozno przyjechalismy i nie moglismy pogadac z tak doborowym towarzystwem :)
Ale nadal jesteś w całości? ;)
Późno przyjechaliście...i późno wróciliście.
Podziwiam!
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13066
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: MWPR, Rzeszów, 11-12 lutego 2012 r. – CACIB

Post autor: kasiawro »

Iwona jesteś twardą :szacun_1: i dzielna :brawo_1: !!
Niemcza gratuluje Rektorowej córeczce i innym wystawiającym.
Danusia Dzięki za wyniki i czekam na focie ;)
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: MWPR, Rzeszów, 11-12 lutego 2012 r. – CACIB

Post autor: qzia »

:fiufiu: :fiufiu: A te fotki to będą, bo ja bardzo chcę Zazulkę zobaczyć :zly3:
Kasia
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: MWPR, Rzeszów, 11-12 lutego 2012 r. – CACIB

Post autor: hania »

Gratulacje :)
Chaszczy pisze:Ja doprawdy nie wiem o co im chodzi z tymi ogarami. Po prostu się sędziom nie podobają i tyle :shock: Nie raz już zachodziliśmy w głowę, może czowiek/pies za wolno/szybko biega, może się garbi, może nie wystawiony tak jak by sędzia sobie winszował... No ale przecież akurat Saba naprawdę ładnie się wystawia (a w zasadzie jest wystawiana), ładnie stoi, głowa zawsze wysoko. DYSKRYMINACJA.
Myślę, że to nie jest dyskryminacja. Teoretycznie (wiadomo, ze teoria nie zawsze pokrywa się z praktyką, ale tak powinno być) sędzia wybiera psa najbardziej zgodnego z wzorcem rasy - czyli zazwyczaj najlepiej zbudowanego anatomicznie. A ogary jeżeli chodzi o anatomię, jako rasa, nie są w czołówce.
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: MWPR, Rzeszów, 11-12 lutego 2012 r. – CACIB

Post autor: Aszemi »

Gratulacje :silacz:
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: MWPR, Rzeszów, 11-12 lutego 2012 r. – CACIB

Post autor: qzia »

Teoretycznie może tak. Ja myślę, że na BISach to już sędzia wybiera to co lubi albo to na czym się choć trochę zna. Czasami trafia się pies bardzo piękny, który zachwyca wszystkich. Ale najczęściej wygrywają te co maja piękną, długą sierść albo są sympatyczne ze względu na rasę. Ogar faktycznie nie jest jakiś bardzo efektowny. Jak ogar stoi na podium, to albo jest zagraniczny sędzia i się chce podlizać :nunu: , albo jakiś wielbiciel rasy. :mysl_1:
Kasia
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: MWPR, Rzeszów, 11-12 lutego 2012 r. – CACIB

Post autor: weszynoska »

Zazula załapała się u mnie na jedno zdjecie ...niestety :(
Załączniki
_MG_9027.jpg
_MG_9027.jpg (128.11 KiB) Przejrzano 387 razy
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
ODPOWIEDZ