temat nieaktualny i zamknięty

bea100

Re: Wrocław-dwie szczeniurki OP czekają na decyzję Funduszu

Post autor: bea100 »

BasiaM pisze:...Tam są dwa psy. Jeden już ma siwą kufę a drugi jest z poprzedniego miotu tej suki.
No i jest ta suka z dwoma małymi.
...
Dziękuję BasiuM, to chociaż wiem ile tam jest aktualnie psów.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 09 sty 2012, 15:10 przez bea100, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8083
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Wrocław-dwie szczeniurki OP czekają na decyzję Funduszu

Post autor: BasiaM »

bea100 pisze:Liczy na nas i na dobre domy i na ich sterylizację. Czy mamy mieć jej to wszystko za złe? :fiufiu:
Nie, nie mamy jej mieć za złe, że pomaga i chce pomóc ale uważam i to jest moje zdanie, że jedyne co możemy zrobić w tej sytuacji to rozpuścić wici, że są dwie bezpapierowe suczki do wzięcia z warunkiem sterylki.

Jeśli za każdym razem będziemy zabierać z pseudohodowli szczeniaki to będziemy wyręczać tych "hodowców".
Wykarmienie im odpadnie, opieka itd ... hulaj dusza, piekła nie ma i kolejny miot w następną cieczkę.
A jak nie uda się sprzedać to i tak gęb nie wykarmi bo ogaromaniacy przyjadą i wezmę maluchy i po problemie może znów za kolejną cieczkę się uda :niewka:

Chyba nie o to nam chodzi a tak niestety pewnie się skończy :niewka:

A co do sterylki suki/matki ... to kto ma chłopa przekonać, że to dla dobra suki ?
ciekawaświata nie dała rady przez rok a ktoś z nas ma tam jechać i facet na pewno posłucha ?
sorry ale w to nie wierzę :niewka:
Obrazek

Obrazek
bea100

Re: Wrocław-dwie szczeniurki OP czekają na decyzję Funduszu

Post autor: bea100 »

Cały czas rozmawiamy już o tym samym, zaczynamy gonić w piętkę...dobre pytanie: czy ktoś tu pytał znajomych? I widzi szansę na świadomy dom DS dla tych maluchów? Ja nie mam pomysłu żadnego przyznam.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 09 sty 2012, 15:08 przez bea100, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wigro
Posty: 1735
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 00:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: WA-WA

Re: Wrocław-dwie szczeniurki OP czekają na decyzję Funduszu

Post autor: Wigro »

"Nie wiem czy mi sie chcę z WAMI gadać"



Wigro OP.
Ogar dobry:Gęby długiej. Paznokci tępych. Zadu przestronnego, łakomy, zwajca.
bea100

Re: Wrocław-dwie szczeniurki OP czekają na decyzję Funduszu

Post autor: bea100 »

Wigro- trzeba było "gadać"- Fundusz jest składkowy i bez decyzji większości nie zostanie ruszony- a to jest warunek pomocy tym maluchom. No i forumowe osoby z tego terenu - od których najwięcej zależy- też postawiły warunki.

To ja podsumuję pozwolicie:

Qzia może dać im DT pod warunkiem finansowania kosztów z Funduszu. Jednak- wypowiedziała się, że dla niej warunkiem ich wyjęcia stamtąd jest sterylka suki-matki.
Tak samo wypowiedziały się (z tego co zrozumiałam, jeśli mylnie- proszę poprawcie) Hania, AniaW, EiMI, KasiaWro, BasiaM.
Za wyjęciem (bezwarunkowym) a reszta- "na potem" są: Ewka, Nulka, Aganowaczek, bea100 i Wigro ( i znowu- jeśli coś pokręciłam- poprawcie proszę)

Sarabanda nie wypowiedziała zdania jasno- więc właściwie nie wiem.

Podsumowując- nie ma większości ta ostatnia grupa. W pierwszej są osoby - z terenu, więc istotne to.
Składkowicze- inni - a jest ich wielu na tym forum- mimo moich próśb na tym wątku i na funduszowym- milczą :niewka: . Nie rozumiem zresztą dlaczego :niewka:

Acha. Ciekawa.swiata się z nami tu już żegna, dostałam od niej PW.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 09 sty 2012, 15:04 przez bea100, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wigro
Posty: 1735
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 00:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: WA-WA

Re: Wrocław-dwie szczeniurki OP pilnie czekają na DOM

Post autor: Wigro »

"nie chce mi się gadac, z WAMI"
Się znudziłem, sorki.
Robię co potrafię, nie potrzebuję żadnego funduszu.
Staram sie,
nie wiem czy dam radę, bo dwa razy fajny DS dla bid to nie takie proste.
WIGRO OP
Ogar dobry:Gęby długiej. Paznokci tępych. Zadu przestronnego, łakomy, zwajca.
bea100

Re: Wrocław-dwie szczeniurki OP pilnie czekają na DOM

Post autor: bea100 »

Ja robię przyznam to samo. Ale na teraz- mam zero osiągnięć :(
elap
Posty: 488
Rejestracja: niedziela 09 sty 2011, 17:13

Re: Wrocław-dwie szczeniurki OP pilnie czekają na DOM

Post autor: elap »

Probuje zlapac mojego wujka. Mial kiedys sunie ogarke ale juz odeszla a jakis czas temu mowil, ze mu smutno samemu i chcialby nowa ogarke bo sie zakochal w tej rasie. Probuje go zlapac i zapytac czy chcialby sie zaopiekowac taka bida. Jak tylko bede miala wiesci to dam znac. Ale juz teraz moge powiedziec, ze jak sie zgodzi to bedzie potrzebny transport do Rzeszowa.
Jak tylko bede wiecej wiedziala to dam znac.
Ela i Goniwiatry
ogarpolski@goniwiatr.de
http://www.goniwiatr.de" onclick="window.open(this.href);return false;
bea100

Re: Wrocław-dwie szczeniurki OP pilnie czekają na DOM

Post autor: bea100 »

Dzięki Elap za staranie- ogromnie trzymam kciuki :zgoda:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 09 sty 2012, 15:01 przez bea100, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8083
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Wrocław-dwie szczeniurki OP pilnie czekają na DOM

Post autor: BasiaM »

Jak będzie trzeba to ktoś może przywieźć psiaka do Katowic a ja do Krakowa mogę potem podrzucić.

Wigruś a Ty weś się na nas nie obrażaj bo jak będzie trzeba to i tak wiadomo, że wszyscy pomogą :zgoda:
Chodzi tylko o to, że jak weźmiemy te dwie małe to i tak nie będziemy w stanie wpłynąć na decyzję właściciela psów odnośnie sterylki.
I za kolejną cieczkę znów będą małe ? i historia się powtórzy :zly2: ech ... już się nie odzywam.
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ