"Poszły w Las" - miot U -9 maja 2009r

Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: Malgosiaczek_27 »

Cudne te futrujace krety ;) :D
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
Awatar użytkownika
Wigro
Posty: 1735
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 00:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: WA-WA

Pedofilia 2 cd

Post autor: Wigro »

Śpią pojedynczo
Obrazek
Obrazek
albo grupami
Obrazek
w dowolnych pozycjach i chrapią jak parowozy.
Obrazek
a potem wszysko od początku

Obrazek

najgorzej to ma moja mama Harmonia, musi chodzić kanałami, Dunia warczy, ledwo może powąchać,
czasem
Obrazek
Ale będzie dobrze za dwa tygodnie burki wyjdą na trawę i ja je wszyskie wyliżę i będę socjalizował.
(Jestem szkolony. Mam papiery przedszkola AniRE I Hani- nie ma w naszej wsi lepszych !)
Ogar dobry:Gęby długiej. Paznokci tępych. Zadu przestronnego, łakomy, zwajca.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: Ania W »

Wszystkiego najlepszego! :happy3:
Stu lat z ogarami! :happy3:
bea100

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: bea100 »

Dziękuję, zawsze mi będą w duszy grały :piwko:
Awatar użytkownika
agaziel
Posty: 255
Rejestracja: poniedziałek 16 mar 2009, 19:17
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Zielona Góra/Łężyca

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: agaziel »

Jak tak patrzę na te słodziaki, to aż nabrałam ochoty na jeszcze jednego ogarka :aniol: :aniol:
Ale to pewnie szybko nie nastąpi. Niech rosną zdrowo! Przyłączamy się do życzeń :P
Awatar użytkownika
Teodorowa
Posty: 74
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 22:25

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: Teodorowa »

bea100 pisze:Oto mapa U (na tą chwilę): Katowice, 2*Warszawa, Łódź, okolice Bydgoszczy ...
Oby Łódź pozostała na tej mapie, tak by kolejny ogórek Poszedł w Las do Łodzi :prosze_1:
A najlepiej, żeby to była sunieczka, bo u nas na spacer moc chłopa :psiako: , a ogarzych dziewczyn brak :niewka: Jeszcze trochę takiej "posuchy" i nam nasze ogóry nie pozapominają jak ogórzyce wyglądają :gleba: ... skutek jest taki, że miłosne podchody panowie na sobie na razie trenują :jezyk:

A maluszki wyglądają bosko! Słodziaszne kreciki :marzyc_2: ... Aż sobie przejrzałam zdjęcia naszego maluczkiego Electusa. Trudno uwierzyć patrząc teraz na niego, że też był takim małym ssicyckiem :lol:

Czytając o doborze szczeniąt do przyszłych właścisieli (przyszłych właścicieli do szczeniąt) nie mogę nie wspomnieć o doskonałym wyczuciu Babci Bea w tej kwestii ;) My ogarka nie wybieraliśmy osobiście. Przypasowała go nam Bea i to doskonale! :szacun_1: Teodor charakterem idealnie do nas pasuje (w wielu to zauważyło) :mrgreen:

Ciepłe pozdrowienia dla wszystkich małych ogonków z kojca oraz Dunieczki. No i dla Harmoszki również! :P
Zapraszamy na Teodorową stronę
http://www.ogar-polski.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: Danuta »

Wigro ale świetnie opowiedziałeś o odwiedzinach Twojego Pana u Babci Bei. Ale tam się dzieje :strach_4: . Te maluchy nawet na fotkach wyglądają prawie jak kleszcze - przyssą się i dopiero jak się nasycą to odpadają. Nic to - przeżyjesz... jeszcze trochę... Jak podrosną dopiero wtedy będzie wesoło :happy3: :jezyk_3: . Dasz im szkołę :silacz: .
A na razie wrzuć na luz... :sekret: Lokis
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
diamantina
Posty: 399
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 16:42

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: diamantina »

Maluszki wyglądają rozkosznie :)
bea100

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: bea100 »

Teodorowa: Wczoraj byli Państwo z Łodzi w odwiedzinach u Uplotki (tak jak chciałaś- suńki ;) ), przesympatycznego luda w różnym wielu była moc...mają czas do poniedziałku na podjęcie ostatecznej decyzji, tak żeśmy się umówili. Lubię mieć do czynienia z odpowiedzialnymi ludźmi. Kolejni co przechodzą metamorfozę z jamnika na ogara ;) Opowiadałam im o spacerach łódzkich i integracji, a jakże :P . Zobaczymy :P
Electus? Nie było słodszego malucha i zawsze zostanie dla mnie (troszkę moim) "białym paluszkiem", grzecznym i kochanym :aniol: z najpiękniejszą ogarzą główką: To było szczenię wręcz doskonałe! Był wybrany dla Was bardzo starannie i z wielkim moim rozmysłem. Miło mi to czytać co napisałaś i cieszę się że "trafiłam" ;) Jestem dumna z Teo :!:

Maluchy U- wspaniale. Rosną na schwał. Wyrastają ze wstążeczek w szalonym tempie :lol:
Ostatnio zmieniony niedziela 17 maja 2009, 18:59 przez bea100, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: nulka »

Śliczna mama Dunia ,a te maluchy przekochane z różowymi poduszkami ,to jest lepsze niż film w kinie :hi_1: a nawet nie ma porównania :happy3: ,jedzcie maluszki,jedzcie !! tyle waszego!później to będzie 2 razy dziennie i każą się odchudzać :placzek: ale bym sobie przytuliła :marzyc_2:
ODPOWIEDZ