Zginęła Zadra - WRÓCIŁA DO DOMU!

Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Zginęła Zadra

Post autor: nulka »

To co ? Ktoś sobie ją upatrzył wcześniej?
Awatar użytkownika
Grot
Posty: 438
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2012, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Pyskowice/ Zabrze

Re: Zginęła Zadra

Post autor: Grot »

Niedawno w TV było o kradzieżach psów, mówili że jest to teraz nagminne i robią to dobrze zorganizowane grupy.
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Zginęła Zadra

Post autor: weszynoska »

nulka pisze:To co ? Ktoś sobie ją upatrzył wcześniej?

raczej...okazja uczyniła złodzieja :zly2:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Zginęła Zadra

Post autor: nulka »

Oby to nie był ktoś z daleka ,w okolicy to prędzej czy później ludzie zobaczą !
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8086
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Zginęła Zadra

Post autor: BasiaM »

Tez mi przyszło do głowy, ze mógł Zadrusie ktoś ukraść :(
Wklejam ogłoszenia gdzie tylko mogę. Jutro postaram sie wysłać maile i ogłoszenia do schronisk, pensjonatów i hoteli w Bieszczadach. Może ktoś jechał na ferie i zgarnął Zadre po drodze ??
Trzeba naglasniać jej zaginięcie !
Jak sie zrobi szum wokół sprawy to ludzie zauważą " nowego" psa w okolicy.
Musimy pomóc !!!
Może ktoś pomoże mi pisać ogłoszenia ?
Koniecznie info o nagrodzie ! Ze swojej strony dokladam sie do nagrody dla znalazcy :zgoda:
Zadra MUSI sie znaleźć :prosze_1:

Tak jeszcze sobie myśle czy ktoś Was nie o obserwował ? Nie upatrzyl Zadry ?
Może pojawił sie ktoś obcy ? Przyjezdny jakiś ?
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Zginęła Zadra

Post autor: nulka »

Ciągle zaglądam ....
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13068
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Zginęła Zadra

Post autor: kasiawro »

Ja wciąż nie mogę uwierzyć, że coś jej się stało :wow_3: , uważam że ktoś ją zabrał sobie...mam nadzieję że wyjdzie niebawem.
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Zginęła Zadra

Post autor: weszynoska »

Jesli ktos ją zgarnął...to na pewno nie turysta jadący na ferie...no bo po co...przecież normalni ludzie mają swoje systemy wartości...mogliby pomóc szukać, dac znać..a nie kraść...

Handlarzy psami na naszym terenie nie ma, pytani ludzie w naszej okolicy dobrze wiedzą kto jest kto...

przeszukaliśmy wraz z miejscowymi wszystkie meliny i pustostany...pojechaliśmy za każdą zgrają psów...

Nie wygląda to dobrze...jedyne co mi pozostaje to czekać na jakiś sygnał..ale powoli tracę nadzieję...

Las jest mały ludzie chodzą kraść drewno na opał, wycinają całe drzewa...może i kłusują, może trafiła na kogoś z psem łażącego po lesie i za nimi poszła...a może to ktoś kto nie chodzi do sklepu ani nie odbiera listów i nikt do niego nie zagląda...ale takiego sporego psa to trzeba karmić...taki ktoś kto drzewo kradnie raczej sam nie ma za wiele w garnku

a może kłusownik, który poszedł sprawdzić wnyki i ją znalazł....i zakopał dla zatarcia śladów...

Zadra nie taka uległa że dała by się na cukierek do samochodu wciągnąć...jak ktokolwiek do nas zajeżdżał to szczekała na samochód...a ludzi witała dopiero jak my przywitaliśmy i ją zawołaliśmy. To nie szczeniaczek łaszący się do obcych.

Żadnej dobrze zorganizowanej grupy złodziei psów u nas nie zauważono, nie popadajmy w przesadę...ani nikt obcy nas nie obserwował ...

Zadra nie ma dla kogoś wartości ot tak, tylko "doznania estetyczne" suka warta dla mnie emocjonalnie a nie dla kogoś żeby aż chciał ją kraść.

Może źle myslę...ale nie potrafię sobie wyobrazić że ktoś specjalnie robi sobie kłopot...i chowa ją gdzieś w piwnicy żeby ludzie nie widzieli...bezsens :zly2:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Zginęła Zadra

Post autor: miszakai »

Chyba nie ma co się zadręczać opcjami i tymi "niemożliwymi" scenariuszami. Nie żyjecie z kolei w jakiejś enklawie gdzie nic się nie dzieje i nie zdarza :roll: Mogło zdarzyć się wszystko i "nic" ale jedno jest pewne, że coś się stało, skoro pies znający teren nie wrócił sam po 20,40 minutach czy po 3 godzinach nawet.
Myślę o Was i zaglądam z nadzieją. Na fb przekazuję dalej.
Obrazek
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Zginęła Zadra

Post autor: nulka »

Ja myślę o opcji ,że po prostu jest u kogoś ,może to nie jest okolica ,może dalej i do tego kogoś żadne ogłoszenia nie dotarły ,bo przecież w wiadomościach nie mówili ,tu między swoimi wszyscy wiedzą ,ale z doświadczenia nawet ze swojej wsi mogę powiedzieć ,że wszyscy to jednak nie wszyscy .Podzwoniłabym teraz do szkół ,dzieci wróciły i może to w tą stronę na Gorlice? Tam lasy i lasy ,ale ludzie też mieszkają .Dobrze byłoby może w tamtą stronę ,ale też i na Miejsce Piastowe ,może wydrukować ogłoszenie ze zdjęciem Zadry do szkół .Jeszcze podzwoniłabym do parafii ,żeby księża w ogłoszeniach powiedzieli i dobrze by było gdzieś blisko kościołów też takie dać .Teraz mi tak przyszło do głowy ,szkoda,że nie trochę wcześniej ,przed niedzielą !
Pomimo wszystko jestem dobrej myśli!!!
ODPOWIEDZ