Zaogarzona czyli co tam słychać w Psiej Comecie ;-)

Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Zaogarzona czyli co tam słychać w Psiej Comecie ;-)

Post autor: qzia »

Magdziu wiesz, że na słowo dogomania dostaję wysypki. :zly1: Ale faktycznie Taks fajne robi rzeczy. :zgoda: Tu chodzi bardziej o adresówki. Te wiszące na kółeczkach jakoś się dość szybko gubią. Na dodatek można niechcący przypiąć psa do tego słabiutkiego kółeczka i jest kłopot.
To jeszcze podaj jakąś stronę do Taks.
Awatar użytkownika
Azja
Posty: 200
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2012, 23:00

Re: Zaogarzona czyli co tam słychać w Psiej Comecie ;-)

Post autor: Azja »

dziękuję bardzo za podpowiedzi jak się uda Azja będzie miał piękny prezent na święta bo zamówienie już złożone :D
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: Zaogarzona czyli co tam słychać w Psiej Comecie ;-)

Post autor: panbazyl »

qzia pisze:Magdziu wiesz, że na słowo dogomania dostaję wysypki. :zly1: Ale faktycznie Taks fajne robi rzeczy. :zgoda: Tu chodzi bardziej o adresówki. Te wiszące na kółeczkach jakoś się dość szybko gubią. Na dodatek można niechcący przypiąć psa do tego słabiutkiego kółeczka i jest kłopot.
To jeszcze podaj jakąś stronę do Taks.
qzia pisze:Magdziu wiesz, że na słowo dogomania dostaję wysypki. :zly1: Ale faktycznie Taks fajne robi rzeczy. :zgoda: Tu chodzi bardziej o adresówki. Te wiszące na kółeczkach jakoś się dość szybko gubią. Na dodatek można niechcący przypiąć psa do tego słabiutkiego kółeczka i jest kłopot.
To jeszcze podaj jakąś stronę do Taks.
a ja tam lubie dogo, przynajmniej jak mam napięcie przedokresowe to jest sie gdzie wyżyć :gleba:
ja się z nią kontaktuję przez dogo, nie mam do niej jakiegoś ludzkiego kontaktu, niestety.
A poza tym - ja mam tak wygórowane upodobania co do smyczy/obroży że niewiele mi pasuje, - właśnie od Taks i od Fundacji Grey Animals - na FB ich znajdziesz - robią też na zamowienie, fajne robią do zaprzegów psich szelki - moje labki mają od nich szelki - rewelka! I dośc fajne też Fundacja robi smycze z "abs" czyli takie z gumą w środku - dobre do psich sportów, dla psow-ciągników czy do sań właśnie. Poszukaj ich na FB jak będziesz mieć problemy to daj znać - udostępnię bo mam ich w swoich znajomych. Teraz znikam do pracy - mam lekki zawrót głowy - potem tu zajrzę.
W każdym razie - jak smycze i obroże przeszły przez moje i moich psów odbiory techniczno-użytkowe to z czystym sumieniem moge polecić producentow.
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Azja
Posty: 200
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2012, 23:00

Re: Zaogarzona czyli co tam słychać w Psiej Comecie ;-)

Post autor: Azja »

jak przyjdzie nam obroża z adresówką to z pewnością się pochwalimy ;)
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Zaogarzona czyli co tam słychać w Psiej Comecie ;-)

Post autor: qzia »

W Psiej Comecie życie płynie powoli. Pani ostatnio dużo pracuje to i psy się rozleniwiły. :niewka: Dzieciaki powoli rosną i dokazują. :nunu: Czas zacząć edukację najmłodszych. :silacz: W sobotę mała Aronia pojechała w wieli świat :strach_2: do PRZEDSZKOLA. :mrgreen:
Kiedy wyjeżdżałyśmy to wszyscy jeszcze spali. :sen:
Misie spały po nocnym stróżowaniu. :brawo_1:
Oliwcia.
Obrazek

Ciocia Muffa.
Obrazek

Ciocia Amalka która zawsze wstaje najwcześniej i wszystkich budzi. :nunu:
Obrazek

Nawet mamusia Ajsza spała w najlepsze. :sen:
Obrazek

Ja, malutka Aronia, pojechałam z Pańcią do przedszkola. :happy3:
Obrazek

Trzeba było patrzeć na panią i słuchać.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13068
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Zaogarzona czyli co tam słychać w Psiej Comecie ;-)

Post autor: kasiawro »

Muffa typowy sypialniany misio.
Ambitne z Was dziewczyny tak rankiem jechać na edukację :brawo_1:
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Zaogarzona czyli co tam słychać w Psiej Comecie ;-)

Post autor: qzia »

Nie było tak źle. Panie przedszkolanki były fajne. :happy3: Jedna trochę straszna. :strach_2:
Obrazek

Druga bardzo miła i fajna. :mrgreen:
Obrazek

Pani miała smaczne smaczki i cały czas mi je dawała. Byłam trochę głodna, bo nie dostałam śniadanka. Podobno i tak by śniadanko nie dojechało ze mną do Warszawy. :niewka: No to zostało w domu na obiadek. :mrgreen:
Obrazek

Obrazek

Było mnóstwo nowych zapachów.
Obrazek

Pańcia tłumaczyła jak mam ćwiczyć i co robić. :mysl_1:
Obrazek

Trochę też chodziłam za panią do dużej sali.
Obrazek
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Zaogarzona czyli co tam słychać w Psiej Comecie ;-)

Post autor: qzia »

Nie myślcie sobie, że takie przedszkole to pikuś. Nie byłam wcale sama. Były też inne dzieciaki.
Nasza kumpela Luna. Całkiem podobna do Adonisa i jego brata Reda tylko jakaś mniejsza. :niewka:
Obrazek

Jej siostra.
Obrazek

Jakiś taki kudłacz. :niewka: Podobno z Australii pochodzi czy jakoś tak. :zdziw_5:
Obrazek

Był też drugi kudłacz ale za szybko biegał i Kuba nie dał rady go cyknąć. :( Powiem Wam, że te 4 kudłacze to tak rozrabiały, że popsuły jasełkowe dekoracje. :nunu: :nunu: Ja byłam trochę nieśmiała. Zresztą nam ogarom nie uchodzi tak rozrabiać i ganiać. :niewka:
Przedszkole jest fajne. Może za tydzień też pojedziemy. :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: Zaogarzona czyli co tam słychać w Psiej Comecie ;-)

Post autor: panbazyl »

ale fajne przedszkole :happy3: Też chcę do takiego! Nawet tej strasznej Pani się nie boję :hi_1: tylko za daleko mamy..... ale co tam - korespondencyjnie zrobimy przedszkole :silacz:
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Zaogarzona czyli co tam słychać w Psiej Comecie ;-)

Post autor: ania N »

Ta Pani faktycznie straszna. :strach_2:

Malutka fajna taki kształtny ogareczek. ;)
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ