Zaogarzona czyli co tam słychać w Psiej Comecie ;-)

Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Zaogarzona czyli co tam słychać w Psiej Comecie ;-)

Post autor: qzia »

Można na allegro zamówić obrożę hifiki z adresówką zafoliowaną. Taką mają moje wszystkie ogary.
http://allegro.pl/prof-obroza-polzacisk ... 06894.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Jak zamówicie obrożę lub szelki to wyślą do Was zapytanie czy chcecie adresówkę i co na niej napisać. Polecam. Ja mam wpisany adres i 3 telefony do mnie, Kuby i do domu.
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Zaogarzona czyli co tam słychać w Psiej Comecie ;-)

Post autor: qzia »

No i mój sen o włoskim wyżle się rozwiał. :zly1: Kuba marzy o pointerze. :niewka: Oczywiście z hodowli Barba Pointa :jezyk:
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Zaogarzona czyli co tam słychać w Psiej Comecie ;-)

Post autor: ania N »

Gdyby było bliżej to podejrzewałabym moich chłopaków o imprezowanie z Łozą. Obaj dziś zgodnie pawia puszczali. :mysl_1:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Zaogarzona czyli co tam słychać w Psiej Comecie ;-)

Post autor: qzia »

Ale huczne te moje urodziny. :happy3: :happy3: Łoza wypieki. Chłopaki pawie, a Sonia i Amala sraczka. Ho ho ho co to będzie za rok. :strach_2: :mrgreen:
Awatar użytkownika
endo
Posty: 2197
Rejestracja: piątek 01 paź 2010, 19:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kielce/MarzyszII

Re: Zaogarzona czyli co tam słychać w Psiej Comecie ;-)

Post autor: endo »

qzia pisze:Ale huczne te moje urodziny. :happy3: :happy3: Łoza wypieki. Chłopaki pawie, a Sonia i Amala sraczka. Ho ho ho co to będzie za rok. :strach_2: :mrgreen:
:gleba: Strach się nie bać :gleba:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Zaogarzona czyli co tam słychać w Psiej Comecie ;-)

Post autor: Ola i Dunaj »

Spóźnione ale najserdeczniejsze ! Samych radości w życiu :)
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Zaogarzona czyli co tam słychać w Psiej Comecie ;-)

Post autor: qzia »

:mrgreen: :szacun_1: :szacun_1:
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Zaogarzona czyli co tam słychać w Psiej Comecie ;-)

Post autor: SARABANDA »

Taaak, Łoza trenuje przed Sylwestrem i karnawałem. Qzia z tym wpływem uspokajającym drugiego psa to bym nie przesadzała, bo niby co - w karty będą grać? raczej bym się spodziewała wspólnej demolki, lodówka mogła by tego nie przeżyć. Aniu sprawdzałaś czy nie są gdzieś dostępne wersje lodówek pancernych ?
Qzia , jaką szerokość mają te obroże? i jaki zakres długości? Czy te plastikowe elementy nie pękają, bo z doświadczenia wiem że lepsze są z elementami metalowymi.

__________________

Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Zaogarzona czyli co tam słychać w Psiej Comecie ;-)

Post autor: qzia »

Te obroże nie mają plastikowych elementów. :niewka: Są szyte ze specjalnej taśmy tunelowej. Zapięcie mają na długie rzepy. Sama taśma ma szerokość jakiś 2 cm. Może być podszyta poduszeczką i wtedy to około 4 cm. Zamawiając podajesz obwód szyi. Adresówka jest specjalnie wszyta i zafoliowana. Kółka są metalowe.
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: Zaogarzona czyli co tam słychać w Psiej Comecie ;-)

Post autor: panbazyl »

jak chcecie dobre obroże/smycze/szelki itp to polecam Taks - na dogomanii ją znajdziecie. Robi wspaniałe sprzęty dla psów. ja mam od niej całe ubrania smyczo/obrożowe dla moich futer. Smycze robi też z taśmy rurowej (tunelowej, co to nie "parzy" w ręce).
Moje labki i ogr mają obroże 4 cm grubości - wbrew pozorom są bardzo wygodne, a w zimie zamiast szalika mozna stosować. Na ogarzej szyi wygląda bardzo ładnie.
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ