Karmy suche

Awatar użytkownika
Grot
Posty: 438
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2012, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Pyskowice/ Zabrze

Re: Karmy suche

Post autor: Grot »

Bardzo dobrze zbilansowana dla psa wielkości ogara. wet nie dał specjalnych zaleceń, zaznaczył tylko że ma być jak najlepsza.
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Karmy suche

Post autor: hania »

Jak najlepsza - to zależy od psa, bo to co dla jednego jest najlepsze u innego powoduje problemy.
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Karmy suche

Post autor: weszynoska »

Nie wiem jakie macie możliwości czasowe...ja dawałabym psu to co najmniej obciąża jego przewód pokarmowy, czyli BARF....
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8086
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Karmy suche

Post autor: BasiaM »

Ja też myślę, że najzdrowsze będzie naturalne jedzenie. Surowe mięsko z indyka polecam bardzo, moje jedzą codziennie, warzywa, barf jak najbardziej.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Azja
Posty: 200
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2012, 23:00

Re: Karmy suche

Post autor: Azja »

Z tego co zauwazyłam u Azji to ani royal ani husse nie są dla niego a uchodzą raczej za dobre karmy:) Za to josera kids jest strzałem w dziesiątkę:D Po royalu straszne rewolucje żoładkowe a po husse po prostu się posypał (sierśc sie sypała jak igły z wysuszonej choinki), bąki nieziemskie :wow_3: :wow_3: Także z naszego skromnego doswiadczenia karma z wyzszej półki i uznana za najlepszą niekoniecznie bedzie najlepsza dla naszego pupila:) i chyba nie ma innej metody jak po prostu wypróbowanie karmy :(
Awatar użytkownika
aniamam
Posty: 879
Rejestracja: czwartek 31 maja 2012, 17:15
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Karmy suche

Post autor: aniamam »

My ostatnio z Wrzosem "przetestowaliśmy" Brit Care Junior Large Lamb&Rice (karma superpremium, białe worki) - o dziwo całkiem chętnie jadł; kupy małe, 2 dziennie. Karma bez pszenicy, kukurydzy.
Ania M., Wrzos z Zatrzebia & Elja Sokoli Lot
Awatar użytkownika
Azja
Posty: 200
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2012, 23:00

Re: Karmy suche

Post autor: Azja »

doradźcie mi proszę, czy josera kids jest tylko do 12 miesiąca jesli chodzi o ten przedział wagowy dla ogara? bo do 12 miesiecy jest podane dawkowanie potem juz nie ma. wiec jaka karma następna po kids? josera festival czy jaka? bo z tego co doczytałam festiwal jest dla psów wybrednych?
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Karmy suche

Post autor: Ania W »

Łoza je ładnie i sensipuls i festivala :) Wybredna nie jest ;)
Awatar użytkownika
Azja
Posty: 200
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2012, 23:00

Re: Karmy suche

Post autor: Azja »

dziękuję za szybką odpowiedz ;) Azji zołądeczek jak najbardziej zalicza sie do wrażliwych :P
Awatar użytkownika
smoko
Posty: 158
Rejestracja: niedziela 03 cze 2012, 09:28
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Będzin

Re: Karmy suche

Post autor: smoko »

Brit jadł mój poprzedni pies - byłam zadowolona. To jedna z lepszych, choć nie zabijających ceną karm z uczciwą zawartością mięska. Junior nadaje się dla piesków w wieku od 4 miesięcy, więc Fuks na razie jest na karmie dla maluchów, ale wór brita już zakupiony stoi :wstydek:

Też uważam, że najlepszy jest BARF, ale niestety nie mam czasu na konsekwentne jego przygotowywanie :niewka:

Jeśli chodzi o sierść, to doskonale robi żółtko jajka z odrobiną oleju z pestek winogron. Nie za dużo, bo można spowodować u pieska kupkę w sprayu :wow_3: Przetestowałam na kocie i na psie - działa doskonale.
Obrazek

Co dzień budzę się piękniejsza, ale dzisiaj, to już przesadziłam!Obrazek
ODPOWIEDZ