CALVADOS i ETNA

Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: CALVADOS Ogary z Liliowych Łąk - Co robi mały głód??? 30

Post autor: EiMI »

zybalowie pisze:Ojej, u was żarełko otwarte stoi?

Ryzykanci!!! :gleba:

Fota wypas.
no sęk w tym, że nie stoi otwarte :mysl_1:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: CALVADOS Ogary z Liliowych Łąk - Co robi mały głód??? 30

Post autor: Ania W »

Łoza to skarży na kota ja przekroczy magiczną linię na blacie w kuchni ;)
Bo kot je na parapecie odkąd pojawiła się Łoza i ma granicę na zlewie - dalej zakaz...ale oczywiście regularnie go łamie i zmierza w kierunku piekarnika na którym stoi jedzenie suki.
Ta jak tylko widzi kota zbliżającego się do TEJ strefy wszczyna alarm. A że ja wtedy idę i kota gonię to widzę, że jej się to spodobało - dzisiaj poskarżyła już jak wskoczył na krzesło ...manipulantka ;)
Ale Bolek też nie raz dobrał się do jej jedzenia - jak nie domknę dobrze pudełka,podważa, wsadza mordę i wyżera...a jak Łoza usłyszy to jest "wścieklica" ;)
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: CALVADOS Ogary z Liliowych Łąk - Co robi mały głód??? 30

Post autor: EiMI »

:gleba: U nas szatańska spółka :gleba: Wszystkim się dzielą :twisted:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
zybalowie
Posty: 1668
Rejestracja: niedziela 15 sie 2010, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: CALVADOS Ogary z Liliowych Łąk - Co robi mały głód??? 30

Post autor: zybalowie »

EiMI pisze::gleba: U nas szatańska spółka :gleba: Wszystkim się dzielą :twisted:
Pogratulować psa altruisty. Nie wyobrażam sobie, żeby mój pies podzielił się czymkolwiek z kimkolwiek :twisted:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: CALVADOS Ogary z Liliowych Łąk - Co robi mały głód??? 30

Post autor: EiMI »

A nie nie nie! Nie rozumiemy się.... koty się dzielą w zamian za nietykalność cielesną...i to w ograniczonym wymiarze powyżej 90 cm. Wyjaśniam szczegółowo - kot na podłodze to kot niepotrzebny i spotkanie z psem grozi eksterminacją....
Kot na kuchennej szafce, albo na stole to kot pożyteczny i życie będzie mu darowane.....
Kocie miski są wspólne... zwłaszcza jeśli coś w nich jeszcze jest. Psia miska - zawsze pusta - może być podziwiana przez koty... Zbliżanie się do psiej miski w trakcie pochłaniania jej zawartości przez prawowitego właściciela (owej miski i tego co w niej) grozi natychmiastowym przetrzepaniem futra...itd,itp...
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: CALVADOS Ogary z Liliowych Łąk - Co robi mały głód??? 30

Post autor: ania N »

My mieliśmy karmę w reklamówce na lodówce - do czasu nastania kota.... :mysl_1:

A potem nastąpiła współpraca szajki szabrowników. :zly3:
Kot wchodził na lodówkę, wygryzał dziurkę i wysupływał po jednym kawałku karmy ....(ulubiona zabawa w spadanie przedmiotów)
Na dole czekał Fiord który ubezpieczał tyły... - oczywiście spadająca karma szybko znikała i dowodów nie było... no może oprócz dziurki w woreczku. :gleba:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
zybalowie
Posty: 1668
Rejestracja: niedziela 15 sie 2010, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: CALVADOS Ogary z Liliowych Łąk - Co robi mały głód??? 30

Post autor: zybalowie »

ania N
Fuull wypas po prostu :cwaniak:

A co do zasady "co twoje to moje a mojego nie rusz", to podobnie to wygląda, jak odwiedzam ojca - Mozart najpierw zjada z michy kota to, czego ten zjeść nie zdążył, a potem cwaniak leci mi pod nogi i prosi o swoją porcję.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: CALVADOS Ogary z Liliowych Łąk - Co robi mały głód??? 30

Post autor: EiMI »

Noooo,i w kwestii korzyści wymiernej ma to sens.
Do dziś nie jest jednak do końca jasna dla mnie sprawa ułatwiania przez kota zdobywania butów zamkniętych w szafie...
Już gdzieś to opisywałam... Nasz Ogi miał w wieku lat 3-4 sezon wiosenno-letni na pożeranie obuwia - wyłącznie mojego, rozmiar 33/34, tylko i wyłącznie szpilek ( praktycznie nie do zdobycia).
9 par w ciągu pół roku... przy czym ja zaczynałam już podejrzewać siebie o ciężkie schorzenie psychiczne...
Wracam z pracy do domu, a nędzne truchła moich butów leżą po środku pokoju... Ja w płacz, a Maciek na to: trzeba było schować....
Za pierwszym, drugim, nawet trzecim razem przysięgłabym, że schowałam.... ale po kolejnych aktach przemocy wobec moich ciężko zdobywanych pantofelków... zgłupiałam...i pomyślałam, że najwyraźniej rzeczywiście nie wiem co robię...
Aż tu którejś niedzieli, pijemy sobie poranną kawkę i obserwujemy nasze zoo. A tu kotek przeciągając się we wszystkie możliwe strony, podchodzi leniwie do szafy w przedpokoju, kładzie się na grzbiet i łapami, niby od niechcenia.... cyk... i drzwi od szafy stanęły otworem jak nie przymierzając - wrota do stodoły!
A piesek boczkiem, boczkiem - CAP! i już niesie w zębach cenną zdobycz :gleba:

No i co ten kot z tego miał?
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: CALVADOS Ogary z Liliowych Łąk - Co robi mały głód??? 30

Post autor: Aszemi »

EiMI pisze:No i co ten kot z tego miał?
Z pewnościom szacunek :gleba:
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
Jotka
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 19:36

Re: CALVADOS Ogary z Liliowych Łąk - Co robi mały głód??? 30

Post autor: Jotka »

... i może jeszcze cały ogon :gleba:
Korek ;) viewtopic.php?f=5&t=1058" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ