Korek całkiem Liliowy ;)

Awatar użytkownika
Jotka
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 19:36

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: Jotka »

Mnie też i nigdy jeszcze tego nie zauważyłam, u żadnego psa! Rasa filozofów, panie tego :gleba: ...
Korek ;) viewtopic.php?f=5&t=1058" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Jotka
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 19:36

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: Jotka »

Ukochany klomb przed domem - miejsce najczęściej odwiedzane...

Obrazek

Chwila relaksu z Zosią...

Obrazek

Aż wreszcie przyszła wielka chwila! Pierwsza wyprawa do lasu. Było niewymownie. Mnóstwo dziwnych roślin do obwąchania! Czyżby wrzos?...

Obrazek

Refleksja z gatunku "Las mój widzę ogromny..."

Obrazek

Po długim i wyczerpującym wąchaniu wrzosu pies poszedł spać - normalka. Spał w różnych miejscach i w różnych pozycjach. Na przykład tak...

Obrazek

...ale kiedy się już chciałam położyć spać - psa nigdzie nie było. Nieco zaniepokojona zaczęła latać po całym domu, aż znalazłam! :gleba:

Obrazek
Korek ;) viewtopic.php?f=5&t=1058" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
trusiak
Posty: 413
Rejestracja: środa 05 maja 2010, 20:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Katowice, czasem Libiąż

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: trusiak »

Przepiękny psiur. Strasznie podoba mi się w ogarach to, że nawet jak są młode wyglądają jak dojrzali, powabni reprezentanci rasy. Coś cudownego. Taki "młody stary".
Obrazek
Awatar użytkownika
KasiaR
Posty: 355
Rejestracja: niedziela 31 maja 2009, 21:23

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: KasiaR »

Jaki on cudowny, śliczności :marzyc: , łapy to ma niedźwidzie :D mocny psiak, nasz Ułan to tak nie poleżał, kłapał zębiskami, dopiero teraz zrobił się baaaardzo przytulaśny :aniol:
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: EiMI »

:gleba: na ostatniej focie - jak u nas! :gleba:
Super Korek! :silacz:
Ostatnio zmieniony wtorek 21 wrz 2010, 00:13 przez EiMI, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Jotka
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 19:36

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: Jotka »

Bardzo chętnie zakrada się na łóżka - ale tylko moje i Zosi. Legowiska chłopaków całkowicie ignoruje :mysl_1: .
Łapy ma zaiste niedźwiedzie, aż się boję pomyśleć, co z niego wyrośnie!


Szczylek wygląda zaiste bardzo dorośle, z drugiej strony - nie ma się jednak wątpliwości, kiedy popatrzy się na te podchody w stronę Wielkiej, Groźnej Wrony :gleba: (wielki respekt i mocno uzasadnione obawy...), a także kiedy obserwuje się, co pies wyprawia wobec świeżo poznanej jamniczej damy (w związku z kończącą się kwarantanną nie za wiele psów znamy i w efekcie kontakt polega głównie na totalnym oszołomieniu oraz lekkim trącaniu łapką - "Tyyy, jesteś psem?... może coś razem by tak... no, choodź!...")... :gleba:
Korek ;) viewtopic.php?f=5&t=1058" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: EiMI »

No ciekawe, co może wyrosnąć z miniaturowej wersji ogara :mysl_1:
:strach_4:
Taki sam śliczny, jeszcze bardziej przytulski i stacjonarny OGAR W WERSJI XXL.
Nasz też już wygląda jak zminiaturyzowany dorosły pies :happy3: Tylko zmarszczków szkoda :placzek:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Jotka
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 19:36

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: Jotka »

Chcecie powiedzieć, że z tej przylepy wyrośnie mega-pieszczoch?... Bardzo by nam było miło. Nie zawsze tak leży spokojnie - najmilsze są te chwile, kiedy już mu trochę mija fijoł oraz szwung i popada w senność. Wtedy przytula się na wszystkie sposoby.
Bezczel jeden - wkurzył mnie dziś wieczornym ADHD, następnie zsikał się na dywan tuż po powrocie ze spaceru, koniecznie chciał pożreć mopa i moje stopy, ech, czego on nie robił. Aż zasnął i od razu serce mi zmiękło, jak wosk - te zmarszczki i te kłapciate uszy i ten nos! A teraz przebudził się na chwilę i popiskiwał smutno, ale okazało się, że tylko z tej okazji, aby pańcię wylizać dokumentnie. I znowu popadł w spokojną śpiączkę, zagrzebany w kocyk. Jak go nie kochać?
Ale jeśli małżonek nie zainstaluje mi tej nieszczęsnej bramki w wejściu do kuchni - mogę zacząć warczeć głośniej od Korka, to pewne.
Korek ;) viewtopic.php?f=5&t=1058" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: EiMI »

Z wiekiem najprawdopodobniej zmieni się tylko tyle, że bardziej leniwy się zrobi :D ale to za ładnych parę lat! Nasz Ogi - staruszek spoważniał gdzieś - o ile dobrze pamiętam - po skończeniu pięciu lat.
Najpierw przestał zjadać namiętnie moje buty.... Że jest stary przekonaliśmy się jakieś półtora roku temu, kiedy przestała go interesować otwarta na oścież furtka i brama wjazdowa.... Miał wtedy 12 lat...

Ciesz się tym psim entuzjazmem i energią jak najdłużej.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
zybalowie
Posty: 1668
Rejestracja: niedziela 15 sie 2010, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: zybalowie »

Jotka pisze: Bezczel jeden - wkurzył mnie dziś wieczornym ADHD, następnie zsikał się na dywan tuż po powrocie ze spaceru, koniecznie chciał pożreć mopa i moje stopy, ech, czego on nie robił.
To ci powiem, że z jakiś tajemniczych powodów, mój czart się uspokaja O_o
Nie żre już butów, nie wskakuje na łóżko, nie molestuje mopa. Co się dzieje, pies mi zachorował? :D

Korek jest piękny - kaaawał chłopa. Popatrzyłam na zdjęcia, na Mozarta, znowu na zdjęcia i znowu na Mozarta: "Oj, nie przejmuj się, i tak cię będę kochać" :gleba:

Przyznam się bez bicia, że Korek był mocnym typem Pana, ale było votum separatum z mojej strony. A zdaje się, że wyboru dokonywałyśmy w tym samym czasie ;)
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ