Ogary na śniegu. (galeria sezonowa)

Awatar użytkownika
ogończyk
Posty: 1132
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 22:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łopuchowa/Kosztowa
Kontakt:

Re: Ogary na śniegu. (galeria sezonowa)

Post autor: ogończyk »

Futrzasty pies nie musi wyglądać jak karykatura psa na cienkich łapkach. Wiem na pewno, bo moja NUTKA też ma futro. AniaW ma rację całkowitą! (I może mnie wykasować, jak chce). Poza tym na zdjęciach nie ma śniegu!
Pzdr.
"...Czasem, psy dojadają po nas. Czasami my po psach...."
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Ogary na śniegu. (galeria sezonowa)

Post autor: qzia »

:psiako:
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ogary na śniegu. (galeria sezonowa)

Post autor: Ania W »

Kasiu jak sprawisz, że twój piesek będzie siusiał na śniego to będzie mógł zostać :jezyk:
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Ogary na śniegu. (galeria sezonowa)

Post autor: qzia »

To spraw, żeby spadł śnieg. Ja już mam depresje z powodu braku śniegu i słoneczka. :placzek:
Kasia
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Ogary na śniegu. (galeria sezonowa)

Post autor: ZbyszekC »

Mam nadzieję, że taka ilość śniegu zadowoli przedszkolankę :prosze_1:
Jeżeli mało to tylko wasza wina. Mogliście nie wybierać rządu któty doprowadził kraj do takiego kryzysu, że nawet łatwiej o lekarstwo niż śnieg. Gdybyście właściwie głosowali to jestem głęboko przekonany, dzięki ich zaangażowaniu i przy duchowym wsparciu pewnego radia i telewizji mielibyśmy tyle śniegu że nie tylko Austria ale nawet Węgry lub Gabon nam by zazdrościli :silacz:

Ania, jeżeli uważasz, że ważniejszy jest porządek w wątkach niż to żeby forumowicze w ogóle chcieli sie bawić to twoje prawo. Nie byłem na początku ogarkowa, nie muszę patrzeć na jego koniec. :niewka:
http://www.youtube.com/watch?v=zpx-RHpgNms" onclick="window.open(this.href);return false;
Załączniki
Obraz styczeń 2012 648.jpg
Obraz styczeń 2012 648.jpg (138.92 KiB) Przejrzano 1559 razy
Obraz styczeń 2012 650.jpg
Obraz styczeń 2012 650.jpg (138.75 KiB) Przejrzano 1559 razy
Jedno zdjęcie więcej, jedno mniej do skasowania. Co za różnica. Kolejny powód psa na smyczy, drut zdjęty kilka dni temu z wnyków na trasie spacerowej.
Jedno zdjęcie więcej, jedno mniej do skasowania. Co za różnica. Kolejny powód psa na smyczy, drut zdjęty kilka dni temu z wnyków na trasie spacerowej.
Obraz styczeń 2012 666.jpg (81.18 KiB) Przejrzano 1557 razy
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
ogończyk
Posty: 1132
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 22:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łopuchowa/Kosztowa
Kontakt:

Re: Ogary na śniegu. (galeria sezonowa)

Post autor: ogończyk »

Cholera mnie zaraz weźmie z analfabetami! Pisze, jak byk, OGARY NA ŚNIEGU
TRUDNO ZROZUMIEĆ?
"...Czasem, psy dojadają po nas. Czasami my po psach...."
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ogary na śniegu. (galeria sezonowa)

Post autor: Ania W »

ZbyszekC pisze:
Ania, jeżeli uważasz, że ważniejszy jest porządek w wątkach niż to żeby forumowicze w ogóle chcieli sie bawić to twoje prawo. Nie byłem na początku ogarkowa, nie muszę patrzeć na jego koniec. :niewka:
Zbyszku, dla mnie sprawa jest jasna - każdy wątek ma swój tytuł jego zawartość powinna być do niego adekwatna.
Żeby ci przypomieć początek tego wątku wklejam to napisał ogończyk (podkreślenia moje)
ogończyk pisze:Szanowni Państwo, choć bardzo lubię zimową ciszę w lesie, nie jestem fanatycznym miłośnikiem tej pory roku. Niemniej jednak jestem skłonny twierdzić, że żadną inną porą roku Ogary nie prezentują się tak pięknie jak właśnie Zimą.
Dlatego, niniejszym, chciałbym zainicjować sezonową galerię "Ogary na śniegu".
Szczególnie pragnę podkreślić trzy słowa : ogar na śniegu.
Myślę, że słowo galeria też nie jest bez znaczenia. ;)
Nie ma śniegu to albo trzeba na niego poczekać, a jak ktoś się nie może doczekać niech wkleja zdjęcia swojego psa w swoim blogu albo ewentualnie odkurzyć zaśnieżone zdjęcia z zeszłego roku.
Może to coś pomoże także na depresję ;)


Poza tym, jeżeli chcesz nam przedstawiać swoje przemyślenia - proszę załóż wątek do tego przeznaczony w odpowiednim dziale lub rób to w swoim blogu. Blog z założenia ma charakter Hyde Parku i jeżeli gospodarz nie zgłasza żadnych zastrzeżeń, to nie przypominam sobie, żeby było tam cokolwiek kasowane.

Tak uważam, że porządek na wątkach jest bardzo ważny - w inym przypadku po co zakładać oddzielne wątki? Wbrew Twoim czarnym wizjom forumowiczów nadal przybywa i choć może niektórzy nie są tak aktywni jak na początku to zapewniam Cię, że raczej nie jest to wina ingerencji modów w porządek na wątkach. No chyba, że skarżyli się oni Tobie na pw, bo mnie nic na ten temat nie wiadomo.Ingerencji i tak naprawdę małej.
Ot taka jest przypadłość zjawiska, które nazywa się forum - ktoś przychodzi, ktoś odchodzi.

Oczywiście, że nic nie musisz...Jeżeli odbierasz chęć zachowania przejrzystości forum przez co np. łatwiej znaleźć na nim informacje (także, a może przede wszystkim przez nowych forumowiczów) jako jakiś straszny przymus...to ja nic na to nie poradzę :niewka:
Awatar użytkownika
Żaneta
Posty: 229
Rejestracja: piątek 14 lis 2008, 11:40
Gadu-Gadu: 6116854
Lokalizacja: Maciejowa/Ciężkowice

Re: Ogary na śniegu. (galeria sezonowa)

Post autor: Żaneta »

Dla stęsknionych zimy ;)
Załączniki
grudzień 2008
grudzień 2008
DSC00404 - Kopia.JPG (46.66 KiB) Przejrzano 1463 razy
Przy domu psy szczekają , w kniei zaś grają.
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Ogary na śniegu. (galeria sezonowa)

Post autor: ZbyszekC »

Gwoli wyjaśnienia.
Na zdjeciach 648 i 650 śnieg jest. Co prawda w śladowych ilościach ale jednak :jezyk:
Sporo wysiłku i smaczków kosztowało mnie usadowienie tam Balta.
I na tym miał polegać cały dowcip. Nie chwycił, no cóż bywa. Zdaję sobie sprawę, że moje tak zwane poczucie humoru jest czasem trudne w odbiorze. Takie czasy nastały.
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
ogończyk
Posty: 1132
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 22:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łopuchowa/Kosztowa
Kontakt:

Re: Ogary na śniegu. (galeria sezonowa)

Post autor: ogończyk »

Żaneta. Masz dzielnego psa! Pokaż Go lepiej !
A to zdjęcie z 2009.
Obrazek
"...Czasem, psy dojadają po nas. Czasami my po psach...."
ODPOWIEDZ