Ogary na śniegu. (galeria sezonowa)

Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Ogary na śniegu. (galeria sezonowa)

Post autor: ZbyszekC »

1/ Pies spędzajacy zimą wiele godzin na dworze powinien mieć warstwę ochronną.
2/ Balt przestał byc psem wystawowym to nie musi być jak zagłodzona modelka
3/ Dopóki nie kupię malamuta to raczej nie zapłacę składki związkowej i Balt nie bedzie ogarem. A wtedy może wygladać jak chce. :psiako:
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Ogary na śniegu. (galeria sezonowa)

Post autor: ZbyszekC »

Jeszcze jedno. Nawet jak miał sporo poniżej 30 kg sylwetkę miał raczej limfatyczną niż sportową.
A za wagę ok. 34kg zimą u samca wielu ogarowiczów byłoby szczęśliwych.
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Ogary na śniegu. (galeria sezonowa)

Post autor: EiMI »

Ja nie mówię, że nie ;) Ale pamiętam rozmowy o tym, że Balt nie chce jeść i ciągle chudnie (czyli ten moment sporo poniżej 30 kg)... No i się cieszę, że się bardziej "pyzaty" zrobił ;)
Co do zagłodzonych modelek - nie jestem zwolenniczką. Calvados waży 40 kg, a taka piękna zgrabna Ećka - chwalona za figurę - dla mnie osobiście jest ciągle za chuda, ale żebym nie wiem jak się starała... nie mogę jej utuczyć :lol:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Ogary na śniegu. (galeria sezonowa)

Post autor: qzia »

Zbyszku coś te Wasze słynne, wielogodzinne spacery nie maja wpływu na kondycję i wygląd. :nunu: skoro są na flexi to nie ma się co dziwić ;)
Piękna zima u Was, bo mnie wczoraj całą noc wiało tornado i folię na wolierze podarło :zly1:
Pozdrawiam zimowo Kasia
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Ogary na śniegu. (galeria sezonowa)

Post autor: ZbyszekC »

Lepiej dwie godziny codziennie na flexi niż raz w tygodniu półgodziny luzem. :jezyk: Luzem tez biega. Te swoje 10-15minut ma prawie zawsze.
A psa w środowisku obfitującym w zwierzęta nie spuszczam poniekąd z uwagi na zwolenników pewnych zachowań, którzy dorobili mi etykietkę oszołoma i przekonali do nabycia psa innej niż ogar rasy. :psiako: :jezyk_3:
Od nowego roku pies zgubił 1kg a ja 3kg :happy3:
Zdjecia, może nie wszystkie na śniegu ale ponoć zimowe.
Załączniki
Obraz styczeń 2012 232.jpg
Obraz styczeń 2012 232.jpg (128.26 KiB) Przejrzano 836 razy
Obraz styczeń 2012 234.jpg
Obraz styczeń 2012 234.jpg (128.21 KiB) Przejrzano 834 razy
Obraz styczeń 2012 302.jpg
Obraz styczeń 2012 302.jpg (107.29 KiB) Przejrzano 834 razy
Obraz styczeń 2012 306.jpg
Obraz styczeń 2012 306.jpg (108.1 KiB) Przejrzano 834 razy
Jednak śnieżne.
Jednak śnieżne.
Obraz styczeń 2012 644.jpg (106.47 KiB) Przejrzano 836 razy
Jeden z powodów dla których nie spuszczam Balta w najbardziej mi dostepnej okolicy. Zbyt latwo o podobne łupy.
Jeden z powodów dla których nie spuszczam Balta w najbardziej mi dostepnej okolicy. Zbyt latwo o podobne łupy.
Zdjęcie0015.jpg (97.3 KiB) Przejrzano 833 razy
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Ogary na śniegu. (galeria sezonowa)

Post autor: qzia »

A nie mógłbyś tak odciąć dla mnie ogonka temu liskowi? :prosze_1: Do szkolenia labków mi potrzebny. :fiufiu: A mówi, że nie poluje :wow_3: Ja może i raz w tygodniu chodzę na długi spacer ale za to od razu na co najmniej 2 godziny :jezyk: I tak pięknie się razem prezentujecie, mimo tłuszczyku.
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Ogary na śniegu. (galeria sezonowa)

Post autor: ania N »

No popatrz u nas takich łupów nie ma. :jezyk:

My spacerujemy rożnie w zależności od pory roku. Teraz jak wracamy z pracy jest ciemno więc chodzimy codziennie na godzinny spacer na smyczy. A w sobotę lub niedzielę szaleństwo na polach. :happy3:

W lecie inaczej prawie codziennie pies biega. ;)
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Ogary na śniegu. (galeria sezonowa)

Post autor: ZbyszekC »

Jaki Pan taki kram. Zawsze się prezentowaliśmy swietnie :wstydek:
My nie polujemy. To efekt polowania wigilijnego bez psów. Balt go zwietrzył ze sporej odległości.
Gdybyś powiedziała wcześniej. Scyzoryk zwykle noszę. Tylko nie wiem czy Balt by oddał łup.
Załączniki
Cuś czuję...
Cuś czuję...
Zdjęcie0013.jpg (64.63 KiB) Przejrzano 814 razy
...jest.
...jest.
Zdjęcie0014_001.jpg (72.96 KiB) Przejrzano 813 razy
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Ogary na śniegu. (galeria sezonowa)

Post autor: qzia »

I to jest kolejny dowód na to, że na polowanie powinien jeździć ogar. Myśliwym nie jestem ale z tego co wiem to lisów myśliwi chyba nie zabierają zbyt często, bo są "parszywe" (z dużą ilością pasożytów) i trzeba płacić za ich wyprawianie. Ale mogę się mylić. :mysl_1:
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ogary na śniegu. (galeria sezonowa)

Post autor: Ania W »

Pani przedszkolanka wycięła...zbędne posty w galerii.
Można teraz tupnać nogą, rozpłakać się i iść na skargę do mamy ;)

Od dyskusji na temat wagi, wpływie smyczy flexi na sylwetkę, rozkładzie sympatii i antypatii na forum, lisich ogonków i efektu cieplarnianego, dylematów rasowych są (lub mogą być) stosowne wątki w stosownych działach lub blogi. Serdecznie tam zapraszam :)

A korzystając z wyprzadaży Ania sobie pojedzie na zakupy i sama sprawi jakąś przyjemość w postaci nowych butów czy torebki. :cwaniak:
ODPOWIEDZ