"Poszły w Las" - miot U -9 maja 2009r

Danusia
Posty: 590
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 16:06
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: Danusia »

Beatko naprawdę fajnie zrobiłaś, wiadomo każdy robi żłobek na swój sposób. Przy takiej ilości miotu, większej rasy takie rozwiązanie mi się podoba. Widzę, ze gromadka zdrowo się chowa, czy wszystkie maluszki mają już zapewniony domek? Jest to normalne, ze każdy hodowca się o to martwi.
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8083
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: BasiaM »

Fotki przecudne :marzyc_2:
Wielka szkoda,że mieszkam daleko i nie mogę odwiedzać "przedszkolaków" :placzek: :placzek: :placzek:

Na fotkach tylko szukamy różowej wstążeczki i nie możemy się nadziwić jaki Uchatek jest duży :wow_3:
Obrazek

Obrazek
diamantina
Posty: 399
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 16:42

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: diamantina »

A teraz ja wkleję troszkę moich fotek, oczywiście jak zwykle nie najlepszej jakości :-/
Załączniki
"Historyczne" skarpetki ;-)
"Historyczne" skarpetki ;-)
1.jpg (33.16 KiB) Przejrzano 846 razy
Ugierek :)
Ugierek :)
2Ugier.jpg (39.75 KiB) Przejrzano 844 razy
4.jpg
4.jpg (89.14 KiB) Przejrzano 843 razy
5.jpg
5.jpg (58.43 KiB) Przejrzano 845 razy
Jaki śliczny jestem :)
Jaki śliczny jestem :)
6U.jpg (81.45 KiB) Przejrzano 840 razy
Ciocia Monia i Ugier :)
Ciocia Monia i Ugier :)
7monia&ugier.jpg (66.35 KiB) Przejrzano 843 razy
Wesoła ferajna :)
Wesoła ferajna :)
8.jpg (66.37 KiB) Przejrzano 839 razy
Pora spać i bloodhoundzika poudawać ;-)
Pora spać i bloodhoundzika poudawać ;-)
10.jpg (41.94 KiB) Przejrzano 839 razy
Pierwsze zapoznanie :)
Pierwsze zapoznanie :)
pierwszezapoznanie.jpg (56.27 KiB) Przejrzano 839 razy
Cd spanka :)
Cd spanka :)
11.jpg (70.76 KiB) Przejrzano 838 razy
Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: Malgosiaczek_27 »

BasiaM pisze:Fotki przecudne :marzyc_2:
Wielka szkoda,że mieszkam daleko i nie mogę odwiedzać "przedszkolaków" :placzek: :placzek: :placzek:

Na fotkach tylko szukamy różowej wstążeczki i nie możemy się nadziwić jaki Uchatek jest duży :wow_3:
Oj Wasz Uchatek nie tylko duży, ale i zdrowy i silny chłopak ;) :D Podgryzał mnie i nawet warczał jak próbowałam mu w tym przeszkadzać :D :gleba: Sama słodycz :) Będziecie mieli z niego duuuuużo radości :) ;)
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
Awatar użytkownika
KasiaR
Posty: 355
Rejestracja: niedziela 31 maja 2009, 21:23

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: KasiaR »

Witam, Beatko dojechalismy do domu szcześliwie o 24-tej, dziękujemy za miłe przyjęcie w przedszkolu, już tęsknię :placzek: , bylismy pod ogromnym wrażniem, zdjęcia nie oddają rzeczywistego uroku, nie wiedziliśmy kogo podziwiać maluchy czy mamę Dunię z ciocia Monią, pierwszy raz widzielismy ogary na żywo, śliczne!pozdrawiam najserdeczniej
Pozdrawiam Pańcię superowego Arafata, Poznań dla nas bliżej niż Warszawa, kto wie może kiedyś spotkanko, zapraszam już dziś z siostrą Uałana
diamantina
Posty: 399
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 16:42

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: diamantina »

Dziękuję za pozdrowionka, mnie też było miło Was poznać :happy3:
I poproszę o adres mailowy na pw, to wyślę fotkę z wczoraj, która mi nawet wyszła :)
bea100

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: bea100 »

Dziękuję KasiuR- i mnie było bardzo miło gościć tak fajną Rodzinkę ślicznego Ułana :piwko:
Szkoda, że dzisiaj nie widziłaś jak wsuwał surową wołowinkę- to dopiero był widok :D Zaczełam od odrobiny.
Ułan? Uchaty? Wszystkie? Uszy im się trzęsły i jeszcze sprawdzały wszystkie (puste) miski obok...wszystkie maluchy były tym jedzieniem jak nakręcone...zafascynowane zapachem i smakiem- normalnie szok jak smakowało :P
Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: Malgosiaczek_27 »

bea100 pisze:Uszy im się trzęsły i jeszcze sprawdzały wszystkie (puste) miski obok...wszystkie maluchy były tym jedzieniem jak nakręcone...zafascynowane zapachem i smakiem- normalnie szok jak smakowało :P
Smakowało pewnie dlatego że wszystkie są już poważnymi i dużymi ogarzatkami :) i chcą poważnego jedzonka :) ;) A wołowinka jest jak najbardziej "poważnym" jedzonkiem ;) Nie tylko dla maluchów, wiem coś o tym ;) :) Niech rosną zdrowo :) Są prześliczne :)
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: Aszemi »

Gosiu a jak Ty to zrobiłaś że na Twoich fotkach skarpety są czyściejsze :jezyk: :D :gleba:
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: Malgosiaczek_27 »

Aszemi pisze:Gosiu a jak Ty to zrobiłaś że na Twoich fotkach skarpety są czyściejsze :jezyk: :D :gleba:
hehehe może Paweł robił zdjęcie kiedy to moja skarpetka jeszcze nie dotykała za dużo razy podłogi ;)
ale to nie miejsce na dyskusje o skarpetkach ;) Nie one tu najważniejsze czy to czyste czy brudne ;) :P :gleba: Maluszki są piękne i to nimi powinnaś się interesować ;) :P
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
ODPOWIEDZ