Konkursy 2011

Ł-Bohun
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 28 paź 2010, 11:20

Re: Konkursy 2011

Post autor: Ł-Bohun »

Serdeczne i szczere gratulacje.
Naprawdę...., to jest prawdziwa przyjemność poczytać o sukcesach naszych Ogarów na konkursach lub w lowiskach.


DB

PS
w kwestii następnego kroku , wydaje się ,że Grzmilas dobrze prawi..... :zgoda:
Moge się tylko podzielić takim wlasnym doświadczeniem, że :Bohun po zbiorowie(pracy w miocie) calkowicie stracil chęć pracy w konkursach- z tym , że nie wiem , czy podkladanie psa ma zwiazek przyczynowo skutkowy z pracą psa na konkursach. Na pytanie dlaczego sie tak dzieje , nie moge znależć odpowiedzi..... :niewka: ....................zobaczymy co będzie dalej......
Exitus acta probat
http://www.myslistwozogary.pl" onclick="window.open(this.href);return false; ; http://www.ogarowegranie.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
hodowla Ogarów Polskich - "Ogarowe Granie"
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Konkursy 2011

Post autor: qzia »

Większość tak samo nie lubi wątróbki i teściowej. :jezyk:
Żyjemy, tylko się mocno wystraszyliśmy. Kuba dzielnie chciał o 6.30 budzić znajomych, żeby pożyczyć samochód ale ja wymiękłam. W końcu to jednak niedziela i głupio jakoś tak było.
Pozdrawiam i tej wątróbki z teściowej nie mogę odżałować. Pal licho konkurs.
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
chmurka
Posty: 126
Rejestracja: niedziela 11 kwie 2010, 11:23
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Lublin

Re: Konkursy 2011

Post autor: chmurka »

Aniu i Łozo! gratulacje najserdeczniejsze od nas obu ( czyli od Emiszona z pańcią).
Kiedy dzikarzenie zaczynacie? Pora najwyższa na dyplom z pogoni za czarnym zwierzem.Łoza jest gotowa przecież już dawno.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Konkursy 2011

Post autor: Ania W »

Grzmilas pisze:Ł- Ania – W - ielkie gratulacje!!!
Jak sama zauważyłaś czas na następny krok – miot?
Ł-Bohun pisze: w kwestii następnego kroku , wydaje się ,że Grzmilas dobrze prawi..... :zgoda:
Dziękuję za gratulacje ...i faktycznie myślę o miocie, ale nie jestem pewna czy chodzi o to samo znaczenie tego słowa...Powiem więcej, jestem prawie pewna, że nie ;)
Ł-Bohun pisze:Moge się tylko podzielić takim wlasnym doświadczeniem, że :Bohun po zbiorowie(pracy w miocie) calkowicie stracil chęć pracy w konkursach- z tym , że nie wiem , czy podkladanie psa ma zwiazek przyczynowo skutkowy z pracą psa na konkursach. Na pytanie dlaczego sie tak dzieje , nie moge znależć odpowiedzi..... :niewka: ....................zobaczymy co będzie dalej......
Myślę, że faktycznie trzeba poczekać i zobaczyć czy to tendencja chwilowa czy coś mu się umyśliło...

Chmurko - dzikarz już w przyszłym roku...może...Czy ona gotowa ? Wątpię, ale chętnie wpadniemy do was potrenować ;)
ODPOWIEDZ