NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: weszynoska »

tzn to jest tak...rhodesian to wspaniały pies....mam znajomą z hodowlą ( mało czynną) i poznałam jej pieski bliżej kilka la temu....

jak dla mnie...to rasa ogromnie sympatyczna, rodzinna, jednoczesnie na tyle duża, żeby stwarzac ułudę stróża....krótkowłosa, kanapowa itp....

gdybym nie znała ogarowców...to nawet bym się nie zastanawiała.....


sęk w tym...że ogarowcy ( miłośnicy) sa sympatyczniejsi :happy3:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8086
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: BasiaM »

weszynoska pisze:sęk w tym...że ogarowcy ( miłośnicy) sa sympatyczniejsi :happy3:
Coś w tym jest...nawet sama nie raz spotkałam się z taką opinią :zgoda:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: Ania W »

weszynoska pisze:
myslę, że ucieczki to efekt nudy a nie skrzywionego charakteru.....
Tylko, że on już wie że można sobie pójść " w Polskę" jak jest nuda....a nuda przytrafić się może zawsze ;)
Może się nie znam dobrze ale wydaje mi się, że oduczenie psa ucieczek z terenu jest jedną z trudniejszych rzeczy i chyba nacześciej pozostaje jedynie zabezpieczenie terenu albo ..psa podczas nieobecności właścicieli.
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: nulka »

sęk w tym...że ogarowcy ( miłośnicy) sa sympatyczniejsi :happy3:
tylko ?
bea100

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: bea100 »

Poznałam tych ludzi, przyjechali wraz z Basią po Uchatka, wielce sympatyczni i sprawili na mnie dobre pierwsze wrażenie. No cóż, wiadomo, to przyjaciele BasiM od lat i ona wie najlepiej a do BasiM ja MAM zaufanie. Trzymam więc bardzo mocno kciuki :marzyc_2:

PS nawyki nawykami, ale jeśli ogar znajdzie się w odpowiedzialnych i świadomych i cierpliwych rękach nic lepszego nie można znaleźć, to jeszcze młody pies i wszystkie zaniedbania da się naprawić (za jakiś czas oczywiście i przy odpowiednim nakładzie pracy i uwagi i sercu dla niego).
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: hania »

bea100 pisze: PS nawyki nawykami, ale jeśli ogar znajdzie się w odpowiedzialnych i świadomych i cierpliwych rękach nic lepszego nie można znaleźć, to jeszcze młody pies i wszystkie zaniedbania da się naprawić (za jakiś czas oczywiście i przy odpowiednim nakładzie pracy i uwagi i sercu dla niego).
Nie wszystkie. Nasz Śpiewka nauczona uciekania u poprzedniej właścicielki próbowała uciekać do końca życia. Jedyną metodą był wyższy płot - psa nie było szansy oduczyć (choć miała wszystko czego pies może zapragnąć, łącznie z polowaniem) bo już się przekonał, że można i że jest to fajne.
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8086
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: BasiaM »

bea dziękuję za dobre słowa Obrazek

Dałam też znać koledze ( niesamowitemu psiarzowi ) oraz jego tacie, który jest jeszcze większym miłośnikiem zwierzaków i mieszka u nas, obok w bloku :fiufiu:

Nic nie obiecuję ale gdybym mogła to sama bym wzięła Nastroja do siebie.
Teraz robię co mogę :prosze_1:
Obrazek

Obrazek
bea100

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: bea100 »

BasiuM- trzymam kciuki :marzyc_2:
Nastrój powinien mieć dom na jaki każdy ogar (pies) zasługuje.

Agag- Czy jest szansa na zdjęcie?
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: ania N »

No właśnie...Jak to tak bez zdjęcia!!!
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8086
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: BasiaM »

Wiem,że trzymaliście kciuki...ja też.
Niestety mam złe wieści :placzek:

Znajomi ( Ci od domu z ogrodem ) z przykrością musieli odmówić. Żona tego kolegi jest na ostatnich nogach ciąży. Za miesiąc rodzi, po prostu nie da rady zajmować się teraz dzieckiem i piakiem :niewka:

Drugi kolega (zapalony psiarz) pracuje od rana do wieczora. Ma taki okres w życiu, że niestety z bólem serca odmówił mi ale żal było mu strasznie. Dopiero za rok będzie mógł pozwolić sobie na pieska a teraz po prostu nie chce zostawiać go samego w domu bo to nie miałoby sensu.

Tata kolegi natomiast jest już starszym człowiekiem i nie da rady sam z wcale niemałym pieskiem.

Strasznie mi przykro, że nic nie pomogłam :placzek:
Gdybym mogła zabrałabym do siebie Nastroja ale jeszcze nie mogę :placzek:
Dałam znać jeszcze kilku osobom ale czy ktoś się odezwie ? Nie wiem :niewka:
Ostatnio zmieniony wtorek 10 lis 2009, 09:05 przez BasiaM, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ