Konkursy 2011

Awatar użytkownika
adamanna
Posty: 191
Rejestracja: środa 25 lut 2009, 20:17

Re: Konkursy 2011

Post autor: adamanna »

ania N pisze:
adamanna pisze:
i jak by nie patrzeć czołówka stawki była czarna podpalana :D :jezyk:
to się niedługo zmieni :jezyk: - ogry do roboty :silacz:
posuniemy się deczko na tym pudle :gleba: :gleba:
gryfna

Re: Konkursy 2011

Post autor: gryfna »

Konkurs Pracy Tropowców, Dąbrówka Leśna 16.04.2011 r. :)

Z radością oznajmiam, że udział wzięły trzy ogary: Wierny Ogarusy (III lokata, dyplom I stopnia), Gryf Gryzek Nowogary (IV lokata, dyplom I stopnia) i debiutująca siostra Gryfa - Czara Nowogary (bez dyplomu, ale obiecująco).

Gratulacje dla Wiernego i jego dzielnej przewodniczki Małgosi. :brawo_1:
Uściski również dla Małgosi, która wraz ze swoją uroczą Sarabandą kibicowała nam :)
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Konkursy 2011

Post autor: Aszemi »

Wielkie gratulacje :zgoda: i mam nadzieję że jakieś fotki się znajdą nie tylko z konkursu :cwaniak:
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
gryfna

Re: Konkursy 2011

Post autor: gryfna »

Na pewno ktoś coś wrzuci. Ja nie miałam aparatu :niewka:
Danusia
Posty: 590
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 16:06
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Konkursy 2011

Post autor: Danusia »

:mysl_1:
Ostatnio zmieniony piątek 24 lut 2012, 21:58 przez Danusia, łącznie zmieniany 3 razy.
gryfna

Re: Konkursy 2011

Post autor: gryfna »

Danusiu, na konkursie pojawiła się i wystartowała siostra Ady i Gryfa - Czara.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Konkursy 2011

Post autor: irie »

Gratulujemy serdecznie :brawo_1:
zdjecia mile widziane :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 128
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2010, 09:13
Gadu-Gadu: 1028837
Lokalizacja: 64-320 Buk

Re: Konkursy 2011

Post autor: Małgorzata »

Powiem wam ,że nadal nie mogę w to uwierzyć .Mój pies tropowcem z dyplomem. Nie wierzyłam w niego za co go już dzisiaj sedecznie przeprosiłam . Kiedy z samego rana wyjeżdżaliśmy do Dabrówki bałam się ,że Wierny po Skorzęcinie nie bedzie chciał nawet wejść do samochodu ...ale czekał tylko żeby wyjechać.To dobry znak pomyślałam .Przez całą dobę przed konkursem nie wymagałam od niego nic poza tym , żeby zjadł kolację :-)...ale nie sniadanie...bo mądrzy ludzie doradzili mi ,że głodny pies lepiej pracuje...Na konkursie wylosowaliśmy jeden z ostatnich numerów ale chyba nie miało to większego znaczenia .Pies cały dzień był wyciszony , wśród wiekszości psów , które juz znał , w podobnych warunkach , w których spędził ostatnie kilka dni. Zadziwił mnie opanowaniem i posłuszeństwem...to było trochę tak jak przed egzaminem. Po kilku dniach nauki wydaje ci się ,że już nic nie umiesz i nagle po solidnym odpoczynku wszytsko układa ci sie w głowie.Z nim było tak samo .Egzekwowanie ćwiczonych od kilku dni elementów przyszło tak naturanie jakby umiał to od zawsze . Przed wejsciem na ścieżkę pełne skupienie...a ja zaczęłam sie denerwować po 50 metrach...Halo...myślę sobie przecież tu zawsze były białe karteczki....gdzie jak mam teraz iść ? Może gdybym miała większe doświadczenie poznałabym ścieżkę po innych znakach ale ja koncentrowałam sie tylko na psie i dnerwowałam się za każdym razem kiedy podnosił głowę "to już koniec...myślałam sobie...zgubił się i możemy jechać do domu " kiedy nagle zobaczyłam przed sobą leżącego dzika....Byłam tak szczęśliwa ,że nie pamiętam co sędzia mówił a szkoda bo bardzo rzeczowy człowiek. Wiem ,że gratulował mi z całego serca , bo praca była zupełnie przyzwoita. Ogłoszenie wyników dało mi powód do ogromnej satysfakcji i na pewno większej wiary w możliwosci mojego psa. Dziękuję za dobre rady wszystkim ,którzy przyczynili się do naszego sukcesu .
https://picasaweb.google.com/m1028837/G ... directlink
Załączniki
Konkurs tropowców -Dąbrówka Leśna zajęte lokaty.jpg
Małgorzata z WIERNY-m
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Konkursy 2011

Post autor: Ania W »

Gratulacje!
Jak patrzyłam jak systematycznie pracuje Wierny na ścieżce to przyznam, że bardzo zazdroszczę.
Matko! Ja patrzę, żeby otoku nie wypuścić z rąk i nie dać się zabić o drzewa...Robić przy okazji film? To już byłoby samobójstwo;) A on taki skupiony, staranny - super! :)
Nasz brak wiary w psa chyba niestety jest dość powszechny i to w sumie cudowne, że one nam tak często udowadniają jak bardzo omylnymi istotami jesteśmy ;)
gryfna

Re: Konkursy 2011

Post autor: gryfna »

Wierny jest świetnym psem! Jego praca była bardzo chwalona przez sędziów. To wielki sukces i zachęta (mam taką nadzieję) dla innych ogarowców. Warto pokazywac nasze psy, bo niczego im nie brakuje, wspaniale pracują i są chwalone wszędzie tam, gdzie się pojawiają. Wiele jednak zależy od nas - przewodników. Małgosia bardzo rzetelnie pracowała z Wiernym na warsztatach i to zaprocentowało. Bardzo się cieszę i jeszcze raz gratuluję :)
ODPOWIEDZ