Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Awatar użytkownika
ketrin
Posty: 1985
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 20:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łódź

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: ketrin »

no ja też właśnie mowie ania kusi kusi... i sie doigra :jezyk_3:
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: ania N »

kasiawro pisze:Pierwsza i ostatnia fotka w pierwszej części cudne!!! Te konie...., to ja już nie komentuje, tylko planuje kiedy tam mogłabym podjechać i połazić :mysl_1:
No to musicie się szybko decydować bo w zimie konie siedzą w "domach". :D Za to można poślizgać się na krach na Wiśle. :jezyk_3:
Wszystkich chętnych zapraszam. :hi_1:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8086
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: BasiaM »

Fotki super ale wakacje chyba były jeszcze lepsze :marzyc:

Zauroczyła mnie ośliczka z czuprynką :marzyc_2: Śliczna jest po prostu :marzyc_2:

Fiordzik widzisz ... my znów nie dojechaliśmy :placzek: może wkońcu nam się uda :prosze_1:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: nulka »

Ania ,tymi makami to mi radochę zrobiłas ,bo ja się całe lato czaiłam i całe lato w biegu ,co prawda jak ostatnio jechałam w kierunku Przemyśla to maki jeszcze raz chyba kwitły przy drodze ;)
a ten ogr to wiedział ,gdzie ma wejść w kadr :D no i czuprynka rewelacyjna ,ale się uśmiałam ,ciekawe czy czuprynka za rok jeszcze będzie na głowie ;)
konie z tym słońcem zachodzacym i odbijającym sie na drzewie świetnie wyszły i Fionisko :)
Dzięki za pocieszenie :) wakacjami :happy3:
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: ania N »

W takim razie dodatek specjalny:
Coś dla fanów czuprynki. ;) (Ona cała była jak natapirowana. Moja dłoń znikała w lokach na jej grzbiecie).
DSCF0539.JPG
DSCF0539.JPG (105.46 KiB) Przejrzano 403 razy
A tak się obserwuje świat z chaty.
Fionuś ...
DSCF0552.JPG
DSCF0552.JPG (109.69 KiB) Przejrzano 406 razy
Fiorduś...
DSCF0687.JPG
DSCF0687.JPG (103.33 KiB) Przejrzano 406 razy
Stacja Głuszec w sercu puszczy - chłopski sen.
DSCF5023.JPG
DSCF5023.JPG (99.21 KiB) Przejrzano 401 razy
ech... fajnie było. :marzyc_2:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13068
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: kasiawro »

ania N pisze:
kasiawro pisze:Pierwsza i ostatnia fotka w pierwszej części cudne!!! Te konie...., to ja już nie komentuje, tylko planuje kiedy tam mogłabym podjechać i połazić :mysl_1:
No to musicie się szybko decydować bo w zimie konie siedzą w "domach". :D Za to można poślizgać się na krach na Wiśle. :jezyk_3:
Wszystkich chętnych zapraszam. :hi_1:
Aniu ciężko będzie w tym sezonie, ja jeszcze Kalinowskiego Kacperka nie widziałam bo ciągle coś :wstydek: ...
Na kry się nie piszę, bo "dzikiego" lodu boje się straszliwie, nigdy na czymś takim nie stałam i chyba wolę nie próbować.
A jak z tymi Karkonoszami Waszymi ;) ?
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: ania N »

Kry są wyrzucane na brzeg więc strachu nie ma. ;) (też nie ryzykuję)

Co do Karkonoszy - mamy chrapkę pojechać, góry dzieciom pokazać, tylko nie wiemy czy zdążymy samochód podremontować. A jeszcze kwestie noclegu, kupienia pasa biodrowego i inne szczegóły wchodzą w drogę. :strach_4:

Fiord pięknie biegnie, Jacek też niczego sobie więc trochę szkoda nie spróbować nowej przygody - no ale zobaczymy. ;)
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: Wilga »

Widzę, że jesteście wierni Białowieskiej :), nam się w tym roku znowu nie udało, ale miło popatrzeć na znajome widoczki.
Wiecie, że w planach jest reaktywacja kolejki ze Starej Białowieży do Głuszca? skończy się błogi spokój i kwietne murawki na składnicy,
I bioróżnorodność Polany Masiewskiej się powiększa - osiołki, hucuły, nie ma jeszcze strusi? Szkoda tylko, że nie ma też już koni i rano krowy dzwoniąc łańcuchem o bruk już nie budzą zaspanych letników. A jest jeszcze gdzie kupić jajeczka od szczęśliwych kur?

Więc wszyscy, którzy jeszcze tam nie byli - spieszcie się zobaczyć resztki starego masiewskiego świata ...

pozdrawiamy
Bogna i Wilga
Awatar użytkownika
Chaszczy
Posty: 1187
Rejestracja: wtorek 06 lip 2010, 08:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Wieś niedaleko Grodu Kraka

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: Chaszczy »

Fiorduś to mój ulubieniec. :marzyc_2:

ilona
Karbon i Pańciostwo - Ilona, Paweł, Cyprian
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: ania N »

Wilga pisze: Wiecie, że w planach jest reaktywacja kolejki ze Starej Białowieży do Głuszca? skończy się błogi spokój i kwietne murawki na składnicy,
A jest jeszcze gdzie kupić jajeczka od szczęśliwych kur?

Więc wszyscy, którzy jeszcze tam nie byli - spieszcie się zobaczyć resztki starego masiewskiego świata ...

pozdrawiamy
Bogna i Wilga
Bogna nie strasz mnie jaka reaktywacja? - to byłby strzał w samo serce :wow_3: :strach_2: Już sobie wyobrażam te chordy turystów. :wow_3: A ja tam jeżdżę dla ciszy i spokoju. :zly2: I posłuchać na stacji Głuszec szmeru skrzydeł przelatujących motyli. :zdziw_4:

Co do jajeczek to na szczęście po sąsiedzku jeszcze ze szczęśliwych kurek a nie strusi kupić można :jezyk:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ