Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: Aszemi »

Fajna suczka :silacz: Rozumiem że częściej będzie można zobaczyć Fiorda w towarzystwie tej damy :mysl_1:
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: ania N »

REDAIK pisze:Ożeż. Za bardzo zajęta jestem i nie zaglądam. Własne dziecię chybabym poznała. Piękna jest nieobiektywnie. I chyba teraz dziewczyna była mniej przestraszona i bardziej towarzyska.
Może jeszcze jakieś zdjątka? :prosze_1:
Dziewczynka coraz bardziej się ośmiela. ;) jest uwielbiana przez właścicieli, i nawet obiektywnie ładna z niej sunia :D
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: EiMI »

OBIEKTYW - nie kłamie ;) Śliczna panienka :P
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: wszoleczek »

Bardzo smukła :) Na ostatnim wygląda jak posąg :D
Natalia i Nero
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: Aszemi »

Hej hej co u Was?? No i co z klubówką bo czekam na zaliczki ;)
http://ogarkowo.pl/viewtopic.php?f=51&t ... 669#p51669" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8086
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: BasiaM »

No właśnie ... nie obijać się tylko wklejać fotki z wakacji :happy3:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: ania N »

Hej :hi_1:
Właśnie wróciłem z wakacji i co ??? .... musiałem wiele stron przekopać zanim znalazłem swojego bloga. :obraza_1:

No ale do rzeczy!
Specjalnie dla klawych "dziewczyn" z Trześni ... filmiki z moim skromnym udziałem. Żeby nie było że tylko Pan pies "doskonały Grando" potrafi. :foch_1: ;)

http://www.youtube.com/user/TheJacAnek? ... zoT6AvGUqg" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.youtube.com/user/TheJacAnek? ... uHn9CF7bWE" onclick="window.open(this.href);return false;

:jezyk_3:

Ps No dobra Wigro też możesz obejrzeć ale pamiętaj dziewuchy moje. ;)
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13068
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: kasiawro »

Fiu fiu jaki chłopak się labkowy w tych susach do wody zrobić!!
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: irie »

Nie wiem kto to Grando ale Fiord plywa jak ryba :)

On zawsze lubil patyki? tzn patyk to dla niego wystarczajaca motywacja, zeby na gleboka wode isc, czy po prostu gadzet, a plywanie zaczelo sie w inny sposob?
Obrazek
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: ania N »

irie pisze:Nie wiem kto to Grando ale Fiord plywa jak ryba :)

On zawsze lubil patyki? tzn patyk to dla niego wystarczajaca motywacja, zeby na gleboka wode isc, czy po prostu gadzet, a plywanie zaczelo sie w inny sposob?
Grando to to pan wyżeł-mistrz w pływaniu i skokach do wody, a jednocześnie psi słoneczny patrol trześniowego stawiku ;) tu go można zobaczyć w akcji viewtopic.php?f=31&t=1288&st=0&sk=t&sd=a&start=70" onclick="window.open(this.href);return false;
Fiord zaczął w miarę chętnie pływać po ubiegłorocznych warsztatach w Trześni. Wcześniej podobnie jak chyba spora część ogarków wchodził do wody po brzuch. Na warsztatach przyglądał się z dużym zainteresowaniem gończym i labkom, które codziennie pływały, sam jeszcze wtedy się nie odważył. Dopiero po kilku dniach kiedy pojechaliśmy nad morze i od niechcenia rzuciłem jakiegoś patola do wody Fiord jak gdy nigdy nic popłynął po niego :silacz: Wtedy jeszcze nie skakał do wody.
W tym roku na warsztatach w Trześni z kolei Fiord wybałuszał gały na widok skaczącego do wody Granda :wow_3: i tak jak poprzednio po jakimś czasie postanowił spróbować i jak widać udało mu się :silacz:

Wniosek można wysnuć taki, że nasze pieski potrafią być doskonałymi obserwatorami i oczywiście jeśli będą miały ochotę to same spróbują ale o tym to chyba większość posiadaczy OP doskonale wie ;)
W każdym bądź razie żadna siła i zachęty nie zmusiły by Fiorda do pływania gdyby sam tego nie chciał.

pozdrawiam Jacek
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ