Korek całkiem Liliowy ;)

Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8083
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: BasiaM »

Korkowi życzymy zdrówka :piwko:
Pamiętam jak Uchatek w zeszłym roku miał katar ... nauczył się dmuchać w chusteczkę :lol:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Jotka
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 19:36

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: Jotka »

Ach, ten Uchaty, zdolniacha... :gleba: Korek patrzy na mnie z niemym wyrzutem, kiedy operuję ręcznikiem przy zagluconym nosie (jego oczywiście); najwyraźniej nie bardzo rozumie, co mi przeszkadza w tym czymś mokrym, co kapie...
Forma coraz lepsza, dziś drugi z serii trzech zastrzyków, ostatni - w Nowy Rok.
Mam nadzieję, że w styczeń wkroczymy już w odnowionej formie! czego życzę wam wszystkim, no i naszym psom, rzecz jasna.
Korek ;) viewtopic.php?f=5&t=1058" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8083
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: BasiaM »

Jak tam nochal Korka ? i samopoczucie ? :mysl_1:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Jotka
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 19:36

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: Jotka »

Lepiej :silacz: Chociaż nie idealnie - z nosa nadal czasem kapią gluty. Jutro minie tydzień, liczę zatem na to, że katar leczony (albo i nie leczony) potrwa tradycyjnie. Zastrzyki zaliczyliśmy, kaszel w zasadzie minął, jeśli coś tam warczy w gardzieli, to raczej ten katar.
Zaczynamy pomału wydłużać spacery, mamy dosyć leniuchowania, i ja, i pies.
Przeżyliśmy ciężko Sylwestra. Wyszłam z domu dopiero po 22.00, tak mi było żal zostawiać Młodego. Zapewniłam mu co prawda dog-sitting w postaci Zosi i Juniora wraz z koleżanką (stateczna młodzież), nie był zatem sam. Wyraźnie jednak bał się strzałów. Nie piszczał i nie chował się pod łóżko, ale jakoś przyjemniej mu było blisko nas - z nosem najchętniej wtulonym między czyjeś stopy ;) . Odbyliśmy krótki spacer koło 21.00; niestety, co więksi gorliwcy już strzelali. Pies zrobił co trzeba i żwawym truchtem pobiegł do domu.
Korek ;) viewtopic.php?f=5&t=1058" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Jotka
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 19:36

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: Jotka »

Pełen rezygnacji. Ale i nadziei:

Obrazek

...może pani jednak wpuści do raju...

Obrazek

...cierpliwości...

Obrazek

No i pozwoliła... co prawda tylko na progu, ale zawsze!

Obrazek
Korek ;) viewtopic.php?f=5&t=1058" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8083
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: BasiaM »

Przeprasza, że tak zapytam ..... :mysl_1:
Kiedy Korek tak urósł ??? :wow_3: Ja wiem, że wszyscy jesteśmy już rok starsi ... ale bez przesady :foch_1: :zdziw_5: :D
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Jotka
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 19:36

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: Jotka »

Zwłaszcza na ostatniej fotce fałszywa perspektywa zrobiła zeń krokodyla :gleba: .
No, duży jest, duży. Wszyscy to mówią :mysl_1: . Może upasł się tak na tych moich zupkach?... :gleba:
Korek ;) viewtopic.php?f=5&t=1058" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8083
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: BasiaM »

Jak dla mnie chłopak ... hmmm .. jak ta lala :marzyc_2: :mrgreen:
Ślicznego macie psa ... tfutfu ... ogara miałam powiedzieć :mrgreen:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Jotka
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 19:36

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: Jotka »

Ech, dzięki, dzięki...
Dziś pierwszy dzień bez gluta. Hura. Będziemy mogli za chwilkę wrócić do psiej bandy na długie spacery!
Korek ;) viewtopic.php?f=5&t=1058" onclick="window.open(this.href);return false;
wioleta
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 05 sie 2010, 23:53

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: wioleta »

Mnie też bardzo się podoba :hi_1: Duży chłopak z Korka, ale nie dziwota, mama Lili to dorodna pani.
Pozdrawiamy.
ODPOWIEDZ