Nie ma psa, jest imię :)

Awatar użytkownika
Agata
Posty: 948
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 07:28

Re: Nie ma psa, jest imię :)

Post autor: Agata »

Witamy serdecznie z ogarką Pestką, która w dowodzie ma Aśćka Herbu Węszynos :hi_1: .
zybalowie pisze:Dzisiaj w autobusie wymyśliłam nawet imię dla mojego przyszłego ogórka: Mozart, na cześć mojego ulubionego kompozytora.
Znaczy ma być Pan Ogar tylko i wyłącznie, tak? ;)
ludwik

Re: Nie ma psa, jest imię :)

Post autor: ludwik »

BasiaM pisze: Pamiętaj Aniu ... ogar to choroba :mrgreen: Naukowo stwierdzona :gleba:
po za tym z ogarami jest jak z tatuażami jeden to za mało :jezyk:
Agata pisze:Witamy serdecznie z ogarką Pestką, która w dowodzie ma Aśćka Herbu Węszynos
Bursztyn wita siostrę starszą
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Nie ma psa, jest imię :)

Post autor: irie »

Witamy Aniu :) :zgoda:

Irena i Minuta z Kontrabasem
Obrazek
Awatar użytkownika
zybalowie
Posty: 1668
Rejestracja: niedziela 15 sie 2010, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nie ma psa, jest imię :)

Post autor: zybalowie »

Agata pisze: Znaczy ma być Pan Ogar tylko i wyłącznie, tak? ;)
Nieee, imię się po prostu wymyśliło spontanicznie :) Ale prawdę mówiąc przychylam się bardziej do psa... no, zobaczymy. Imponuje mi psia masywna, mocna sylwetka - szalenie mi się to podoba. I robi większe wrażenie w czasie późnych spacerów :) Naprawdę przyzwyczaiłam się do luksusu spacerów w środku nocy bez jakiegokolwiek niepokojenia ze strony... hm... lokalnej elity podwórkowej. Nawet nauczylam psa robić "pokazówkę" - na odpowiedni gest zaczynała warczeć i szczekać w nieokreślonym kierunku. A tak naprawdę poza chwilami wyraźnego zagrożenia była łagodna jak baranek :)

ludwik pisze:po za tym z ogarami jest jak z tatuażami jeden to za mało
Mam jeden i nie chcę więcej :)
Ale gdyby życie potoczylo się kiedyś tak, że byłabym szczęśliwą posiadaczką domu z ogrodem i odpowiednich funduszy, przypuszczam, że otoczyłabym się psami.

Od dziecka zawsze coś znosiłam do domu i gdyby nie ojciec pewnie mielibyśmy w domu regularne schronisko :happy3: ... a teraz nie mam przy sobie żadnego zwierzaka. Szaleństwo.
Obrazek
Obrazek
bea100

Re: Nie ma psa, jest imię :)

Post autor: bea100 »

Witaj :P
Awatar użytkownika
ketrin
Posty: 1985
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 20:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łódź

Re: Nie ma psa, jest imię :)

Post autor: ketrin »

zybalowie pisze:Witam serdecznie,
Witaj Aniu :hi_1:
zybalowie pisze:Pies, jak dla mnie - idealny - w zasadzie od początku do końca jest "jak na mnie szyty", poza jedną może kwestią - faktem, że nie jest obronny
nie zgadzam sie jest obronny :silacz: na wieczornym spacerze jesli jestem z nim sama pilnuje mnie do przesady ;) nie jest agresywny ale nie pozwoli dojść zbyt blisko - odstrasza szczekaniem :psiako:
zybalowie pisze:Dzisiaj w autobusie wymyśliłam nawet imię dla mojego przyszłego ogórka: Mozart, na cześć mojego ulubionego kompozytora.
piękne imie
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Nie ma psa, jest imię :)

Post autor: nulka »

[quote][/quote]nie zgadzam sie jest obronny :silacz: na wieczornym spacerze jesli jestem z nim sama pilnuje mnie do przesady ;) nie jest agresywny ale nie pozwoli dojść zbyt blisko - odstrasza szczekaniem :psiako:


może tak bardzo nie spacerujemy w nocy ,ale są bardzo czujne i jak ktos nieznajomy na horyzoncie to jest :zly1: warczenie :D :happy3:
Awatar użytkownika
zybalowie
Posty: 1668
Rejestracja: niedziela 15 sie 2010, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nie ma psa, jest imię :)

Post autor: zybalowie »

ketrin pisze: nie zgadzam sie jest obronny :silacz: na wieczornym spacerze jesli jestem z nim sama pilnuje mnie do przesady ;) nie jest agresywny ale nie pozwoli dojść zbyt blisko - odstrasza szczekaniem :psiako:
:shock: O, bomba!

Damnn, to się robi aż podejrzane - wyłania mi się obraz psa idealnego, gdzieś musi tkwić haczyk! ;)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Asiun
Posty: 1267
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 17:50
Gadu-Gadu: 4129240
Lokalizacja: pod Warszawą

Re: Nie ma psa, jest imię :)

Post autor: Asiun »

zybalowie pisze:
:shock: O, bomba!

Damnn, to się robi aż podejrzane - wyłania mi się obraz psa idealnego, gdzieś musi tkwić haczyk! ;)
No jest haczyk, jest ;)
GLUTY :jezyk:
Obrazek
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nie ma psa, jest imię :)

Post autor: Paula »

cześć!

żeby nasz ogar zaszczekał na spacerze to musi ujrzeć naprawdę coś zaskakującego; ale często straszy wszystkich dookoła tym, że grzecznie idzie przy nodze :mrgreen: chodnik pustoszeje :mrgreen:
Asiun pisze:No jest haczyk, jest ;)
GLUTY :jezyk:
Kwestia przyzwyczajenia :)
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
ODPOWIEDZ