JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: carmen »

powracając do meritum... warto zacząc zbierac dane do biuletynu informacyjnego... tylko kto nam zaopiniuje co się nadaje a co nie? powinna to byc najabrdziej doświadczona z nas w ogórach osoba.
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: dorob62 »

aniaW, Bea i hania:)Może jeszcze Sławek.. jak na mój gust:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Grzmilas
Posty: 69
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 21:12

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: Grzmilas »

dorob62 może moje dzieci Ciebie potrzebują;)
Ale...
Od Ogara mojego powinnaś nabierac nauki;)
jak na mój gust;)
Grzmilas
Posty: 69
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 21:12

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: Grzmilas »

Dorob62 - dla mnie promocja OGARA - to tylko jako psa myśliwskiego!!!!
Do towarzystwa mamy inne rasy!!!
Grzmilas
Posty: 69
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 21:12

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: Grzmilas »

Oj:(
Chyba przesadziłem.
Wiem, że to forum czekoladowe i trzeba słodzić;) ?
Ale...........
Ogar to pies myśliwski, tak jak dzieci są dziećmi.
Tak pies myśliwski jest psem myśliwskim - którego aktualnie brak w naszych łowiskach.
A Ogar idealnie wypełnia tą lukę.
Dorob przepraszam:)
Grzmilas
Posty: 69
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 21:12

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: Grzmilas »

W Polsce kynologia myśliwska - łowiecka kuleje i to na dwie nogi.
Stąd Ogary poszły w zapomnienie, albo w las;)
Proszę zróbcie coś dla tego psa i GO nie promujcie.
Chyba, że jako psa myśliwskiego.
Tylko i wyłącznie!!!!!!
To jest jego życie, to jest jego żywioł - polowanie!!!!
Proszę uwierzcie!!!!
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: carmen »

i Magda M koniecznie... jak to AniaW pisała Magda to klasyka rocka ogarowego !!!! Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji by obyło się bez niej.


Grzmilas chcesz bez promowania masz szansę stac się ostatnim właścicielem ogara przed wyginięciem rasy. Wyobrzymiam ale zauważ, że jest spory problem z hodowlą tej rasy.
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: dorob62 »

Grzmilas
1. Nie wiem czy Twoje dzieci mnie potrzebują.....Ty to wiesz lepiej niż ja.
2. Nauki pobieram od swojego Ogara, który psem polującym nie będzie bo ja myśliwym nie będę. Ogar jest rasy myśliwskiej ale ma inne walory również. I nie wolno ich nie zauważać.
3. Promuj Ogara wśród myśliwych... przekonaj ich, że warto. Odnieś sukces. Ale najpierw przypomnij sobie dyskusje na innym forum... sami myśliwi dyskutowali że Ogar do polowań się nie nadaje.. ICH przekonaj...Zadziałaj by na "Łowieckim" ktoś zajął się tą rasą. (nie ma aktualizacji bo tam Ogar nikogo nie obchodzi.. nie ma opiekuna) Zajrzyj....a może Ty się tym zajmij..... PROMUJ:)
4. To forum jest jak każde inne, trzeba dyskutować, wymieniać poglądy a nawet spierać się.. ale ad rem a nie ad personam. co dzieje się zbyt często.
5.Nie masz mnie za co przepraszać ale uszanuj moje stanowisko tak jak ja szanuję Twoje. Dla mnie ogar jest psem rasy myśliwskiej którego inne atuty mnie urzekły. Ja nie poluję i mój pies też nie będzie. Co nie znaczy że inne Ogary nie mają robić innych rzeczy.
6. Polowanie to jak widzę Twój żywioł i Twoje życie. I w porządku i do tego potrzebny Ci pies. A mnie do czego innego. I niech tak zostanie:)
A promować trzeba i tu i tam:)
Pozdrawiam.
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Grzmilas
Posty: 69
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 21:12

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: Grzmilas »

Dorob62 uszanuj tylko jedno!!!!
Ogar to pies myśliwski i Ty wykorzystujesz pewne jego cechy, automatycznie robiąc jemu krzywdę.
Tak jak każde dzieci są piękne, kochane i trzeba je Kochać, bo wszystkie tego potrzebują, ale................!!!!!
Nie wykorzystujmy tego - ICH, bo to przerodzi się przeciwko nim!!!!!!!!!!

Może wyolbrzymiłem - ale wiesz, o co chodzi.
Ostatnio zmieniony środa 26 lis 2008, 22:11 przez Grzmilas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: Malgosiaczek_27 »

Grzmilas pisze:Chyba, że jako psa myśliwskiego.
Tylko i wyłącznie!!!!!!
Grzmilas nie da się "tylko i wyłącznie" !!!
Nie wszyscy właściciele ogarów są lub kiedykolwiek zostaną myśliwymi. Jest to rzecz niemożliwa, trzeba się z tym pogodzić i jak powiedziała Dorota
dorob62 pisze:Ogar jest rasy myśliwskiej ale ma inne walory również. I nie wolno ich nie zauważać.
Zgadzam się z tym w zupełności. Ja również pomimo że szanuje osoby kochające myślistwo i poświęcające się temu bez reszty, "nigdy nie wstąpię w ich szeregi". Nie każdy może. A jeśli chodzi o promocję rasy to trzeba to robić, to jest pewne. Ale jak to robić żeby każdy był zadowolony...? Ten temat jest bardzo dobry, trzeba jakoś się dogadać, dla dobra naszych psiaków. :)
Grzmilas pisze:Nie wykorzystujmy tego - ICH, bo to przerodzi się przeciwko nim!!!!!!!!!!
Przeciwko NIM (czyt. Ogarom) przerodzi się to, jak zaczniemy widzieć w Ogarach "tylko i wyłącznie" psy myśliwskie. Rasa wyginie w oka mgnieniu, bo żaden hodowca nie jest w stanie oddawać szczenięta jedynie w ręce myśliwych. Jest to niemożliwe!!!
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
ODPOWIEDZ