JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: dorob62 »

No właśnie o tym też pisałam.. jeśli HODOWCY podejdą odpowiedzialnie do swoich miotów i będzie im się chciało ( a padło tu stwierdzenie gdzieś, że to niekonieczna praktyka co mnie powailło mówiąc szczerze...) to da się kontrolować co się z Ogarami dzieje:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: Józef »

dorob62 pisze:to da się kontrolować co się z Ogarami dzieje:)
Tak żeby merytorycznie, bo już się naprowokowałem dla dobra sprawy... Jakiś kolejny krok - może po merytorycznej weryfikacji- to powinna byc lista osób co mogą sobie tak kontrolowac. Bo wiesz... ja syn Góralki i Kresowiaka nie dałbym się kontrolowac "że tak powiem komukolwiek". Oczywiście można zrobic to indywidualnie (jak teraz zapewne) lub systemowo na terenie całego kraju, Taki sobie pomysł do dyskusji (i oceny hodowców).
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: dorob62 »

Józef
Oj synu
Góralki i Kresowiaka
nie chodzi mi o to by kontrola ( jakaś trójka Giertycha nie przymierzając) Cię kontrolowała. Ale ten od którego kupiłeś pierwszego Ogara.... To znaczy Twój hodowca.. co ci szczeniaka sprzedał.. prowadzi cię przez jakiś czas za rękę...Wspiera, pomaga.. itp....Aż się upewni że wiesz co robisz.. I nie mówię tu oczywiście konkretnie o Tobie.. ale o każdym nowym właścicielu Ogara.
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: Józef »

[quote="dorobI nie mówię tu oczywiście konkretnie o Tobie.. ale o każdym nowym właścicielu Ogara.[/quote]
Wiem że nie o mnie :) Chodzi tylko że hodowca może byc w Krośnie a kupiec w Szczecinie. Kontrola iluzoryczna. System może taką kontrolę zrobic faktyczną (nie wiem czy to konieczne, ale czytam że grozi nam wolna amerykanka, niekontrolowane hodowle, produkcja itd-no to na mnie można liczyc gdzie napisałem-jestem mobilny, mobilny,mogę tropic, pomagac i kontrolowac :)). Spoko, to że prowokuję nie znaczy że nic nie wiem. Nawet jak nie "wyglądam na forum ze swoich postów względnie grzecznych" uczę się od bardziej doświadczonych :) Całe życie całe. Pozdrowienia dla Hani i Bei.
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: Józef »

I dla Ani W. Pisze żem Bruner :)
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: dorob62 »

lepiej Bruner niż Brutus....chyba.....
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: carmen »

jedno i drugie to fajnie imie dla psa :lol:
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
Grzmilas
Posty: 69
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 21:12

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: Grzmilas »

Witam (jak czas pozwoli lepiej się przedstawimy - wybaczcie;)
"Jak promować Ogara Polskiego"????
Tylko przez ich pracę!!!!!!
Ogar w miocie jest boski.
My w grudniu mamy 17 zamówień na polowania zbiorowe.
I brakuje nam psów.
Co raz więcej kół przekonuje się do ich pracy.
My mamy tylko 3 psy.
Najstarsza nasza psina Harfa (GP) - 8 letnia nie daje już rady w miocie (nie wyrabia maratonów:(
Jeśli ktoś byłby chętny i jego pies coś juz potrafi to poproszę o info.
PILNE!!!
Pozdrawiam
Grzmilas:)
Grzmilas
Posty: 69
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 21:12

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: Grzmilas »

Wiem, że to forum Ogarowe i w naszej Sforze mamy Ogara (choc na podwórku cierpi;) w miocie gra pierwsze skrzypce.
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: carmen »

grzmilas koło mnie w Jeleśni jest gończuch po lirze z waszej hodowli... mam nadzieję, że uda mi się meeting w karczmie... narazie przekonuję do tego właściciela psa... ciekawe co powie na temat pracy suczki i jaką ma facet pasje, bo to wszak myśliwy blee ;)
Jeśli chodzi o promocję ogara polującego to myślę, że Twoja DIANA opisując pracę ogara na białym forum zrobiła naprawdę dużo dobrego... coś pieknego było przeczytac te opisy... Prawie usłyszałam granie ogara ;)
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
ODPOWIEDZ