Saga z Rodu Udry

nowmac
Posty: 66
Rejestracja: sobota 19 gru 2009, 10:44

Re: Saga z Rodu Udry

Post autor: nowmac »

Saga ciągle rośnie w ciągu miesiąca u nas podwoiła swoją wagę, która już wynosi prawie 11 kg. Nawet zdarza się jej przespać noc :) To jednak inteligentny pies, ze środy na czwartek był 7, ostatni mecz finałów NBA w kosza, mecz zaczynał się po 3, kiedyś "za młodu" człowiek był bardziej skłonny do nieprzespanych nocy, ale przed snem powiedziałem Sadze, że jak mnie obudzi wyjątkowo wcześniej nie 4-5 to się nie obrażę i dokładnie o 3:30 zaczęła piszczeć :)

Myślę, że już się zaaklimatyzowała, ma już dwóch czworonogich przyjaciół. Z wilkowatym Lupusem od razu się zaprzyjaźniła, gorzej było z przyjacielską suką golden retriever, pomimo przyjacielskiego nastawienia Saga zachowywała się wyjątkowo strachliwie...nie wiem skąd to wynikało. Dopiero dzisiaj w 3 podejściu zaczęły biegać razem.

Załączam parę fotek:
Załączniki
Saga_2.jpg
Saga_2.jpg (165.4 KiB) Przejrzano 875 razy
Saga_1.jpg
Saga_1.jpg (180.87 KiB) Przejrzano 867 razy
Saga_3.jpg
Saga_3.jpg (262.74 KiB) Przejrzano 869 razy
Awatar użytkownika
AsiaB
Posty: 297
Rejestracja: czwartek 22 kwie 2010, 08:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Żary

Re: Saga z Rodu Udry

Post autor: AsiaB »

Na trzecim zdjęciu wygląda zupełnie jak Salwa, i jeszcze miejsce sobie wybrała :nunu:. Salwa wyczuwa tylko moment kiedy nie patrzę i siuuuuuup do ogródka. Dzisiaj zanim dobiegłam opędzlowała kilka truskawek :gleba: .
Obrazek
Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: Saga z Rodu Udry

Post autor: wszoleczek »

Saga ogrodnik? Czekamy na zdjęcia z zabawy z psiakami :jezyk_3:
Natalia i Nero
nowmac
Posty: 66
Rejestracja: sobota 19 gru 2009, 10:44

Re: Saga z Rodu Udry

Post autor: nowmac »

Nie wiem, czy Wasze ogary mają również są żabojadami?

Saga notorycznie na spacerach wynajduje zeschnięte żaby, raz nie zdążyłem ze swoją reakcją i cały dzień wymiotowała...

Wiem, że ogar to pies myśliwski, ale żaby...?
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8083
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Saga z Rodu Udry

Post autor: BasiaM »

nowmac pisze:Wiem, że ogar to pies myśliwski, ale żaby...?
A co powiecie na wysuszoną, potem namoczoną deszczem i rozkładającą się mysz ? :placzek:
Nie od razu Kraków zbudowano :nunu:
Od czegoś trzeba zacząć ... najpierw żaby potem dziki :D
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: Saga z Rodu Udry

Post autor: Danuta »

Wyrośnie z tego...
Lokis jak był młody zabawiał się różnymi zdechłymi żyjątkami, myszami, kretami, przynosił je w pysku żeby pokazać swoją zdobycz, gryzł, podrzucał a teraz podchodzi do różnych zwłok, powącha i odchodzi.

Ale na żaby należy uważać, szczególnie na te oslizgłe, mające na sobie wydzielinę - widziałam gończego, który polizał taką żabę -ropuchę?... Biedne psisko było, skomlało żałośnie a pysk pokrył się masą pieniącej się śliny.
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ