Życie ze Świstem :)

Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Życie ze Świstem :)

Post autor: Paula »

Co do tamtej kałuży to wyszła jeszcze wersja z opadającym pyłem wulkanicznym... to był ten czas kiedy na ulicach pojawiły się żółto-zielone kałuże, a świeżo umyte samochody po deszczu (nie stojąc pod drzewami) wyglądały jak po ostrej jeździe po błocie...

I dla ciekawych :) rozwiązałam zagadkę ogara na Maczka/Powstańców... zrobiłam to w dość niekonwencjonalny sposób, ale tam za bardzo nie ma gdzie stanąć...
W każdym razie właścicielkę Oczara najmocniej przepraszam, bo delikatnie się zdziwiła... (chociaż "jedno zdziwienie dziennie niweczy chandrę nieodmiennie" ;) )

Nie ma to jak popatrzeć na fajne ogary jadąc rano do pracy...
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Awatar użytkownika
Wigro
Posty: 1735
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 00:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: WA-WA

Re: Życie ze Świstem :)

Post autor: Wigro »

Paula pisze:Co do tamtej kałuży to wyszła jeszcze wersja z opadającym pyłem wulkanicznym... to był ten czas kiedy na ulicach pojawiły się żółto-zielone kałuże, a świeżo umyte samochody po deszczu (nie stojąc pod drzewami) wyglądały jak po ostrej jeździe po błocie...
...
To tylko pyłek sosny na wiosnę z lasku na Kole, nie uczula, nie przeszkadza, jest i wędruje daleko.
Najgorzej wygląda na cichym jeziorze, nie ma jak się napić, choćby nie wiem jak jężyk był przyschnięty do pleców.
Gorzej będzie z trawami w czerwcu, te uczulają.
Pozdrawiam
Ogar dobry:Gęby długiej. Paznokci tępych. Zadu przestronnego, łakomy, zwajca.
Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: Życie ze Świstem :)

Post autor: wszoleczek »

Nigdy nic nie wiadomo co zaszkodzi psu. Jeden pies połknie pyłek i biegunka a inny zjada drewnianą bramkę i dalej żołądek jak stal :roll:
Natalia i Nero
Awatar użytkownika
ketrin
Posty: 1985
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 20:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łódź

Re: Życie ze Świstem :)

Post autor: ketrin »

co u Was???
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Życie ze Świstem :)

Post autor: Paula »

Świetnie :) fotki czekają na wstawienie (to z okazji zbliżających się wielkimi krokami urodzin Świtka). Spacery leśne są niestety ostatnio niezbyt długie, bo popołudniami wykurzają nas stamtąd komary (nie można się na chwilę zatrzymać, bo jest ich tyle że oblepiają człowieka... i psa... a ja mam uczulenie na ukąszenia :|) nie napisałam tego jeszcze na wątku spacerowym, ale poważnie myślimy nad niedzielnym spacerem na Choszczówce.
A Świtek całkiem nieźle znosił ostatnie upały a teraz z niecierpliwością czeka na kolejną dostawę śmierdzących gryzaków (w tym także świńskich ryjków :shock: )...
Pozdrawiamy!!
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Życie ze Świstem :)

Post autor: miszakai »

Paula pisze:nie napisałam tego jeszcze na wątku spacerowym, ale poważnie myślimy nad niedzielnym spacerem na Choszczówce.
:happy3: :happy3: :happy3: Byłoby super:) Socjalizacja Denara pełna :)
Obrazek
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Życie ze Świstem :)

Post autor: hania »

Paula pisze: A Świtek całkiem nieźle znosił ostatnie upały a teraz z niecierpliwością czeka na kolejną dostawę śmierdzących gryzaków (w tym także świńskich ryjków :shock: )...
Pozdrawiamy!!
Tercet zawsze twierdził, że nie ma to jak świńskie ryjki
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Życie ze Świstem :)

Post autor: Paula »

miszakai pisze::happy3: :happy3: :happy3: Byłoby super:) Socjalizacja Denara pełna :)
Jeszcze potwierdzę (w razie czego mam do Ciebie numer /o ile nie zmieniłaś.../).
Ostatnio po prostu tęsknię za spędzeniem czasu w większej grupie ogarów... ;)
hania pisze:Tercet zawsze twierdził, że nie ma to jak świńskie ryjki
ooo a ja pierwszy raz się spotkałam... i sama jestem ciekawa...

a propos gryzaków jeszcze... kiedyś Ania napisała, że daje Łozie surową szyjkę indyczą, a ja niewiele myśląc kupiłam taką Switkowi jak zobaczyłam w mięsnym... biedak nie wiedział co z tym fantem zrobić... :gleba: przewracał ją na posłaniu tylko, lizał niespecjalnie... zrobiłam trzy próby i szyjka wylądowała w koszu...
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Awatar użytkownika
Gosia
Posty: 585
Rejestracja: wtorek 04 lis 2008, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostrówek
Kontakt:

Re: Życie ze Świstem :)

Post autor: Gosia »

My byśmy się chętnie z Wami spotkali. Tylko ta Choszczówka w niedzielne popołudnie nam zupełnie "nie leży". Może następnym razem by się tak na rano umówić? Z dziką chęcią się wtedy przyłączymy :mrgreen:
Pozdrawiam Gosia
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Życie ze Świstem :)

Post autor: Paula »

Gosia pisze:My byśmy się chętnie z Wami spotkali. Tylko ta Choszczówka w niedzielne popołudnie nam zupełnie "nie leży". Może następnym razem by się tak na rano umówić? Z dziką chęcią się wtedy przyłączymy :mrgreen:
Coś wymyślimy :)

Gryzaki przyszły - Świt na biegu rozpracował lotkę indyczą i chrapie :)

a teraz trochę fotek... gapiszona
Obrazek

Obrazek

Obrazek

jak moja figura? :mrgreen:
Obrazek

po smaczka z podpórką
Obrazek
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
ODPOWIEDZ