Pies zostawiony sam w domu=demolka:)

platyna1712
Posty: 43
Rejestracja: sobota 27 lut 2010, 18:17

Re: Pies zostawiony sam w domu=demolka:)

Post autor: platyna1712 »

http://www.dogsdoorbell.co.uk/" onclick="window.open(this.href);return false;
nie można tego kupić w Polsce, a fajna rzecz. rozmawiałam z kuzynką w Londynie, może mi kupi na e-bayu , bo częto nie chca przysyłać z UK do Polski. Jak kupię to napiszę czy działa. Tez mam zniszczone drzwi, a chciałbym kupić ogarka. A muszę przekonać sceptycznego męża , że nie będzie następnych zniszczeń w domu
Awatar użytkownika
Wigro
Posty: 1735
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 00:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: WA-WA

Re: Pies zostawiony sam w domu=demolka:)

Post autor: Wigro »

Obawiam się że to nie będzie najlepsze dla nas ogarów, damy radę.
Może lepiej chili takie wredne, gryzące w płynie za 5 zeta, jak miałem rok to smarowali i dawałem spokuj.
Pozdrawiam Wigro.
Ogar dobry:Gęby długiej. Paznokci tępych. Zadu przestronnego, łakomy, zwajca.
platyna1712
Posty: 43
Rejestracja: sobota 27 lut 2010, 18:17

Re: Pies zostawiony sam w domu=demolka:)

Post autor: platyna1712 »

Wiesz Wigro, może to i lepszy sposób dla ogara, ale może męża lepiej przekona dzwonek do drzwi :gleba:
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Pies zostawiony sam w domu=demolka:)

Post autor: Ania W »

Nie jestem pewne czy chilli w jakikolwiek sposób jest w stanie zapobiec skakaniu na drzwi....no chyba, że to Wigro był nią smarowany ;)
Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: Pies zostawiony sam w domu=demolka:)

Post autor: wszoleczek »

U nas nie ma problemu z drzwiami. Nero tylko czasami łapą smyrnie jak się jest z nim na dworze, bo chce wejść do środka z nami, ale tak żeby się dobijać to nie.

A może (jeśli macie 2 drzwi do domu) to zrobić psu wejście w stylu amerykańskim :mysl_1: .
http://www.allegro.pl/item953302902_fer ... ny_07.html
Natalia i Nero
nowmac
Posty: 66
Rejestracja: sobota 19 gru 2009, 10:44

Re: Pies zostawiony sam w domu=demolka:)

Post autor: nowmac »

Może to pytanie off'owe, ale czy ktoś mógłby polecić jakąś godną uwagi pozycje o szkoleniu psów?

W księgarniach pozycji jest mnóstwo...klęska urodzaju...
Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: Pies zostawiony sam w domu=demolka:)

Post autor: wszoleczek »

nowmac pisze:Może to pytanie off'owe, ale czy ktoś mógłby polecić jakąś godną uwagi pozycje o szkoleniu psów?

W księgarniach pozycji jest mnóstwo...klęska urodzaju...
Ja tydzień temu kupiłam 'Tresura psa. Seriaporad.pl'

Książeczka przystępna, mały format, prawie 100stron, najpierw trochę wstępu (jak wybrać psa, komunikowanie się z psem).
Potem podstawowe szkolenie (w ogóle jak motywować psa, jak szkolić-że optycznie wstazówki, jak mówić do psa), w co się bawić, rodzaje zabaw, jak się bawić z psem i ostatni rozdział, dla mnie najważniejszy, jak rozwiązywać typowe problemy (i tutaj agresja, szczekanie, lękliwość, skakanie, podróżowanie).
Przy każdej komendzie są zdjęcia, dodatkowe informacje (co robić, jeśli pies nie reaguje, niekiedy pojawia się informacja jak szkolić dorosłego psa!).

Książkę kupiłam w Empiku, jedyne 15zł ;)
Wzięłam ją z 2 względów: cena i wielkość (chyba zwłaszcza wielkość). Po to mam kupować jakąś grubą książkę? Zamiast czytać wolę iść z psem na spacer :D

No, dosyć tego off'a :jezyk:
Natalia i Nero
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Pies zostawiony sam w domu=demolka:)

Post autor: hania »

nowmac pisze:Może to pytanie off'owe, ale czy ktoś mógłby polecić jakąś godną uwagi pozycje o szkoleniu psów?

W księgarniach pozycji jest mnóstwo...klęska urodzaju...
Donaldson "Pies i człowiek"
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Pies zostawiony sam w domu=demolka:)

Post autor: hania »

wszoleczek pisze:
nowmac pisze:Może to pytanie off'owe, ale czy ktoś mógłby polecić jakąś godną uwagi pozycje o szkoleniu psów?

W księgarniach pozycji jest mnóstwo...klęska urodzaju...
Ja tydzień temu kupiłam 'Tresura psa. Seriaporad.pl'

Książeczka przystępna, mały format, prawie 100stron, najpierw trochę wstępu (jak wybrać psa, komunikowanie się z psem).
Potem podstawowe szkolenie (w ogóle jak motywować psa, jak szkolić-że optycznie wstazówki, jak mówić do psa), w co się bawić, rodzaje zabaw, jak się bawić z psem i ostatni rozdział, dla mnie najważniejszy, jak rozwiązywać typowe problemy (i tutaj agresja, szczekanie, lękliwość, skakanie, podróżowanie).
Przy każdej komendzie są zdjęcia, dodatkowe informacje (co robić, jeśli pies nie reaguje, niekiedy pojawia się informacja jak szkolić dorosłego psa!).

Książkę kupiłam w Empiku, jedyne 15zł ;)
Wzięłam ją z 2 względów: cena i wielkość (chyba zwłaszcza wielkość). Po to mam kupować jakąś grubą książkę? Zamiast czytać wolę iść z psem na spacer :D

No, dosyć tego off'a :jezyk:
Możesz ją wziąć do Katowic? Chętnie bym przejrzała.
Awatar użytkownika
ogończyk
Posty: 1132
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 22:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łopuchowa/Kosztowa
Kontakt:

Re: Pies zostawiony sam w domu=demolka:)

Post autor: ogończyk »

Ja bardzo lubię czytać to, co o konkretnych sposobach rozwiązania rozmaitych problemów pisze Pani Mrzewińska. Np. w http://pies.onet.pl/13,1,42,zofia_mrzew ... spert.html" onclick="window.open(this.href);return false; . Odpowiada mi Jej podejście do psów. Pzdr.
(Co, naturalnie, wcale nie znaczy, że się do wszystkiego stosuję. :D )
"...Czasem, psy dojadają po nas. Czasami my po psach...."
ODPOWIEDZ