GRA!

Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: GRA!

Post autor: ania N »

Dorob 62 - tak się tylko przekomarzam. :zgoda:
Po prostu rzadko spotykam osoby które czytałyby tak dużo książek jak ja. A czytam nałogowo - czyli w każdej wolnej chwil, i jest to jedyny nałóg do którego się przyznaję (i nie zamierzam z niego zrezygnować). ;)
Ale książki kupuję od święta- korzystam z kilku bibliotek ;)
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: GRA!

Post autor: dorob62 »

ania N
:) :) :)
No ja w poprzednim domu miałam wielką bibliotekę i kochałam moje książki. I wtedy sporo korzystałam z biblioteki publicznej dla dorosłych i także tej dla dzieci i młodzieży:) czytałam półkami prawie. Teraz jak mam drugi dom to muszę zebrać wszystkie książki raz jeszcze, więc kupuję od początku... Często na allegro i w antykwariatach też. A tamte zostały i nie są do wydobycia....Niestety. A czytam... chyba więcej niż nałogowo.. Żałuję tylko że nie umiem,ze względu na swój błędnik, czytać w autobusie. Ale nauczyłam się w pociągu. W autobusie i samochodzie korzystam z audiobooków.....Da się wytrzymać. Pozdrawiam:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8086
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: GRA!

Post autor: BasiaM »

"Zatrzymuję się na nocleg w Bayonne i przed pójściem spać włączam telewizor"

Paulo Coelho "Zahir"
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: GRA!

Post autor: ania N »

dorob62 pisze:ania N
Żałuję tylko że nie umiem,ze względu na swój błędnik, czytać w autobusie. Ale nauczyłam się w pociągu. Pozdrawiam:)
No to ja mam to samo - nawet krótkiego tekstu nie mogę czytać - choroba zaraz murowana. :zly3: W pociągu czasem się skuszę.
Muszę się też ze wstydem przyznać że czytam również przy jedzeniu :wstydek: Inaczej mi nie smakuje a tak jest to dla mnie chwila odprężenia ;) (nauczyła mnie tego Babcia i jest to też takie wspominanie czasów kiedy czytałyśmy sobie wspólnie przy stole ;) ) Pozdrawiam :hi_1:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: GRA!

Post autor: wszoleczek »

"Tymczasem rzeczywistość jest taka, że w pubie musicie stać, piwo ma w sobie kawałki jakichś gałązek, właściciel to psychopata, nie słychać, co mówią inni, kominek zbyt mocno grzeje, nie możecie obierać się o róg lady, bo "tam zwykle stoi John, który będzie tu dosłownie za minutę", a gdy przez nieuwagę rozlejecie komuś drinka, zostaniecie zaproszeni na parkingu na rundę boksu."

Jeremy Clarkson Świat według Clarksona. Część 3. Na litość boską!
Natalia i Nero
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8086
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: GRA!

Post autor: BasiaM »

ania N pisze:
dorob62 pisze:ania N
Żałuję tylko że nie umiem,ze względu na swój błędnik, czytać w autobusie. Ale nauczyłam się w pociągu. Pozdrawiam:)
No to ja mam to samo - nawet krótkiego tekstu nie mogę czytać - choroba zaraz murowana. :zly3: W pociągu czasem się skuszę.
Muszę się też ze wstydem przyznać że czytam również przy jedzeniu :wstydek: Inaczej mi nie smakuje a tak jest to dla mnie chwila odprężenia ;) (nauczyła mnie tego Babcia i jest to też takie wspominanie czasów kiedy czytałyśmy sobie wspólnie przy stole ;) ) Pozdrawiam :hi_1:
Ja mogę czytać wszędzie...jak mieszkałam w Poznaniu i dojeżdżałam do pracy tramwajem to zawsze czytałam książki ....
Przyznam się ... ale nie raz przegapiłam przystanek, na którym miałam wysiąść ... zawsze "wciągające" książki czytałam :D
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: GRA!

Post autor: Iza i Sławek »

" Przy czym, jeśli w ciągu roku pracownik nie wykorzysta przysługujących mu dni urlopu na żądanie, przejdą one na rok następny - stracą jednak swój specyficzny charakter"
- Pułapki w prawie pracy -Gazeta Prawna, I.Jackowska, M.Jankowska, T.Zalewski
S.
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: GRA!

Post autor: ania N »

Właśnie się dowiedziałam że nie mam najnowszego Clarksona. Trzeba nadrobić zaległości. Chmm... może kupię mężowi pod choinkę, oczywiście przeczytam najpierw ja ;) :D
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Kate
Posty: 260
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 21:46
Gadu-Gadu: 8801519
Lokalizacja: Krosno / Warszawa

Re: GRA!

Post autor: Kate »

"Treść normatywna aktu ustawowego jest zdeterminowana - co do celu - treścią aktu prawa wspólnotowego (merytoryczny zakres ustawodawstwa)"
Prawo gospodarcze publiczne, Kazimierz Strzyczkowski ;)
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: GRA!

Post autor: dorob62 »

A teraz faceci nie wiedzą, jak sprawić, żeby kobiety zostały na swoim dawnym miejscu, nie konkurowały z mężczyznami.

Kobieta na krańcu świata,
Martyna Wojciechowska

PS. ABSOLUTNIE piękne zdjęcia Małgorzaty Łupiny:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
ODPOWIEDZ