NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: wszoleczek »

zdjęcia są niewyraźne, czy ktoś go widział jak teraz wyglada? na ostatnim zjęciu wyglada na bardzo bojazliwego :?
Natalia i Nero
Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: Allegro

Post autor: Malgosiaczek_27 »

Matko...co się dzieje...końcówka roku a tu same złe wiadomości... :zly2: :zly3:
Biedny Nastrój :( ehhh...nie wiem co napisać nawet...brak słów... :cry: i ten psiak "po szkoleniu"... :niewka: :placzek:
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
bea100

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: bea100 »

O rany :(
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: ania N »

Ładny piesek. Podoba mi się . No ale my niestety w bloku mieszkamy. Jeden ogarek to na razie full wypas. Szkoda go :(
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
bea100

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: bea100 »

Tak sobie głosno pomyślę...A może byśmy się zrzucili i go wykupili? Nawet nie zrzucili bo mamy (jak pamiętam) zrzutkowy fundusz na takie cele u Puz ( był uzbierany na wykupienie z Allegro i transport Zagraja i zwrócony nam podczas adopcji przez Zagrajkowych i zdeponowany u Puz). Wydaje mi się, że ten fundusz jeszcze jest i coś mi się kołacze, że powinien wystarczyć (Puz?)
Grunt to wykupić. I gdzieś umieścić. A potem na spokojnie byśmy znależli dla Nastroja super dom :marzyc:
Tylko jak go dostarczyć do Agag? On jest w górach ona w Janowie Podlaskim?. Tam u niej maleńkie dziecko i suki.
A może ktoś dałby mu tymczas bliżej? A może od razu dom?

Radźcie coś. Szkoda go. Myślmy coś jak rany... :marzyc:
Ostatnio zmieniony piątek 27 lis 2009, 00:12 przez bea100, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: wszoleczek »

Przed rozmową z rodzicami, wiec wstepnie, mogłabym dać mu tymczasowy dom (dokladniej powiedzialabym wam jutro).

P.S. Przeprowadziłam właśnie rozmowę z mamą. Musi to przemyśleć, ale nie powiedziała "nie" :happy3: , jutro rano z tatą pogadam :strach_4:
Natalia i Nero
bea100

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: bea100 »

Zanim porozmawiasz w domu- najpierw porozmawiaj z Agag (hodowczynią Nadbużańskie Granie)- to pies z jej hodowli.
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: Paula »

Bea dobrze prawi (!).
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: weszynoska »

A mnie ogromnie wkurza fakt , że właściciele zdecydowali się na psa...kupili...zrobili mu nadzieję na wspaniałe zycie...potem im się odwidziało i jeszcze chcą na tym interes zrobić....

bardziej rozumiem, że ktoś psy szkoli z nastawieniem na późniejszą sprzedaż....uzytków...
a tu....na pewno pies problematyczny ( bo przecież to juz podrośnięte zwierzę) pewnie niewychowany...komuś na kłopot i ciężką pracę.....i jeszcze chcą kasę.... :zly2: :twisted:

wg. mnie jesli ktokolwiek psa najpierw kupił a potem chce się go pozbyć....powinien psa zwrócić do hodowli...i jeszcze przeprosić....a nie handlować psim sercem.....


sory ale sie ogromnie wkurzyłam....
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: wszoleczek »

W sumie jakby był 'za flaszke' to być może bym się skusiła, ale 700zl? :wow_3: Chyba Agag musi zadzwonić do nich i z nimi poważnie pogadać :nunu:
Natalia i Nero
ODPOWIEDZ