Uchaty i Coda ..... czyli Węszynosy Poszły w Las

monik

Re: Uchaty Poszły w Las

Post autor: monik »

KasiaR pisze:Ułan idzie z wagą równo z Uchatym, też dobrze wygląda, nie jest łakomy, potrafi zostawić w misce jedzenie, więc nadwaga nie grozi ;)
Urwis nigdy niczego nie zostawi w misce i też dobrze wygląda, ale aż tyle nie waży ;)

Pytanie, co rozumiecie pod sformułowaniem "dobrze wygląda" ;) :lol:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 14 wrz 2009, 14:57 przez monik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Uchaty Poszły w Las

Post autor: hania »

To wcale nie jest tak, ze psy, które zostawiają w misce jedzenie nie mają nadwagi...
Awatar użytkownika
KasiaR
Posty: 355
Rejestracja: niedziela 31 maja 2009, 21:23

Re: Uchaty Poszły w Las

Post autor: KasiaR »

To ile wg Was powinien ważyć ogar w tym wieku? Dobrze wygląda tzn nie jest tłuściochem, żeberka wyczuwam i nie muszę przy tym przeciskać się przez wał tłuszczu :gleba: karmie go trzy razy dziennie, rano mały jogurt z karmą lub twaróg ok 15.00 sucha karma i o 21 gotowane, sorki to nie blog Ułana ale, korzystam z gościnności Uchatka :D
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8083
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Uchaty Poszły w Las

Post autor: BasiaM »

Nie chcę się rozpisywać ani dyskutować ale w/g mnie Uchaty jest taki "akurat" ;)
Dobrze wygląda ... znaczy nie jest za chudy, żebra mu nie wystają, nie ma za dużo tłuszczu, nie jest ubity, jest po prostu zgrabnym, ładnie wyglądającym pieskiem.
Uchatek też czasami zostawia jedzonko. Zazwyczaj pochłania wszystko z prędkością światła :D
Przecież psy w tym samym wieku nie muszą ważyć tyle samo i wyglądać tak samo :zdziw_4:
Poza tym Uchaty codziennie ma duuuuuużo ruchu, do południa co najmniej dwa mega dłuuugie spacery z wypadem do parku a pod wieczór łąka albo las :psiako: ( nie liczę tu krótkich wypadów na trawkę na siku )
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8083
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Uchaty Poszły w Las

Post autor: BasiaM »

Uchatek ma się dobrze, rośnie jak na drożdżach a tradycją już się stały nasze poranne wyprawy do parku.
Codziennie do południa, my tzn. ja i Uchaty spokojnie wędrujemy sobie na kilkugodzinne przechadzki :psiako:
Dzisiaj spędziliśmy prawie trzy godziny w parku :fiufiu:
Spotkaliśmy wiewiórkę,która skakała po drzewach, psa jamnika który nie chciał się bawić a potem Uchaty wykopał dużą dziurę i schował w niej liście :D
Nasz piesio gonił żołędzie, które mu rzucałam i przynosił pańci :happy3:
Znaleźliśmy ślady dzików :strach_2: biegaliśmy :silacz: aż wkońcu położyliśmy się na trawie i odpoczywaliśmy :jezyk_3:
W drodze powrotnej odwiedziliśmy kaczki ....hmmm mają się świetnie :D
W parku znaleźliśmy duuuuużo grzybów. Niektórzy mówią, że w tym roku coś ich mało a u nas do wyboru do koloru :gleba:

Po powrocie do domu obydwoje padliśmy :sen:
Załączniki
DSC02962.JPG
DSC02962.JPG (203.59 KiB) Przejrzano 484 razy
DSC02968.JPG
DSC02968.JPG (165.16 KiB) Przejrzano 484 razy
DSC07119.JPG
DSC07129.JPG
DSC07125.JPG
DSC07125.JPG (162.25 KiB) Przejrzano 484 razy
DSC07133.JPG
DSC07133.JPG (222.5 KiB) Przejrzano 481 razy
Najładniejszy :)
Najładniejszy :)
DSC07137.JPG (215.64 KiB) Przejrzano 480 razy
Wiewióreczka
Wiewióreczka
Po spacerku śpimy :)
Po spacerku śpimy :)
DSC07099.JPG (134.55 KiB) Przejrzano 478 razy
DSC07106.JPG
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8083
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Uchaty Poszły w Las

Post autor: BasiaM »

Wzięło mnie na wspomnienia... :marzyc_2:
Pamiętacie jaki Uchatek był mały, że bez problemu potrafił wejść pod stół ?
Teraz ten 20-sto kilogramowy kloc wpełza się ale daje radę :D

Kiedy go przywieźliśmy do domu to w łóżku nie było go widać taka była z niego kruszynka ... a dzisiaj ? My ledwo się z nim mieścimy :D
Załączniki
Uchatek dzień pierwszy u nas i dziś
Uchatek dzień pierwszy u nas i dziś
Pod stolem.jpg (176.06 KiB) Przejrzano 463 razy
:)
:)
Dzisiaj jestem już super gość a renifera i tak pozbawię nosa :)
Dzisiaj jestem już super gość a renifera i tak pozbawię nosa :)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
layla50
Posty: 170
Rejestracja: sobota 22 lis 2008, 07:47
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Krakow/Grojec/Alwernia

Re: Uchaty Poszły w Las

Post autor: layla50 »

Ale tych ładnych grzybków nie zbieraliście? :strach_2: Uchaty-cudny piesio jest,będą się panny ogorkowe biły o jego względy niedługo.Pozdrowienia od Kusiaczka i Denarka-dziadeczka. :happy3: :tia:
Nieczulego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy!
http://artystycznie.home.pl/kreator" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
dor
Posty: 463
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 21:17

Re: Uchaty Poszły w Las

Post autor: dor »

dawno nie oglądałam zdjęć Uchatego, kawał chłopa już z niego, tylko patrzeć, jak zacznie podnosić nogę do sikania :psiako: a ile czasu mu zajmuje rozbrojenie takiego reniferka?
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8083
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Uchaty Poszły w Las

Post autor: BasiaM »

layla50 pisze:Ale tych ładnych grzybków nie zbieraliście? :strach_2: Uchaty-cudny piesio jest,będą się panny ogorkowe biły o jego względy niedługo.Pozdrowienia od Kusiaczka i Denarka-dziadeczka. :happy3: :tia:
:nunu: nie, nie...grzybkom robiliśmy tylko zdjęcia ;)
a co niektóre panny z okolicy już piszczą na jego widok :D szczególnie upodobała sobie Uchatka dobermanka Maxima :jezyk_3:
dor pisze:dawno nie oglądałam zdjęć Uchatego, kawał chłopa już z niego, tylko patrzeć, jak zacznie podnosić nogę do sikania :psiako: a ile czasu mu zajmuje rozbrojenie takiego reniferka?
Uchaty nogę podniósł raz ale to raczej przypadek był :psiako:
Co do reniferka to chyba nasz piesio jest bardzo przywiązany do swoich pluszaków ...nie niszczy ich a jeśli chodzi o renifera to od miesiąca koniecznie chce pozbawić go nosa :D
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Uchaty Poszły w Las

Post autor: Aszemi »

Ja jestem pełna podziwu dla fotografa który uchwycił wiewiórkę i to z orzeszkiem :happy3:
A Uchateczek niezmiennie fantastyczny ;)
Ostatnio widziałam się z siostrą Uplotką więc wiem że to sama słodycz :marzyc:
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
ODPOWIEDZ