Budrys ze schroniska w Strzałkowie pod Wrześnią - w nowym domu!!

Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13066
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Budrys ze schroniska w Strzałkowie pod Wrześnią

Post autor: kasiawro »

gusia0106 pisze: niedziela 14 mar 2021, 23:12 Hotel jest oplacony do konca lutego, nastepna platnosc - za marzec - bedzie na poczatku kwietnia. Karmy ma niecale pol worka jeszcze, Marta da znac jak sie bedzie konczyc. Odrobaczenie tez jest oplacone.
Dzięki za info. Co on je? Myślę, że nie ma sensu mu zmieniać co worek karmy :mysl_1:
Agnieszka7 - nie jestem pewna czy to wypali w dobie pandemii i pełnego zamknięcie Czech :mysl_1: . O tym doktorze mówił mi kiedyś Pan od gończych ze Śląska - też chwalił.
Musimy poczekać na wizytę i wtedy będziemy wiedzieć więcej.
AniaW jaki był koszt wizyty?
Awatar użytkownika
gusia0106
Posty: 144
Rejestracja: środa 08 wrz 2010, 14:59
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Budrys ze schroniska w Strzałkowie pod Wrześnią

Post autor: gusia0106 »

kasiawro pisze: poniedziałek 15 mar 2021, 08:56 Dzięki za info. Co on je? Myślę, że nie ma sensu mu zmieniać co worek karmy :mysl_1:
Jagnięcinę z ryżem, Britową chyba.
Agnieszka7
Posty: 81
Rejestracja: poniedziałek 10 gru 2018, 18:57

Re: Budrys ze schroniska w Strzałkowie pod Wrześnią

Post autor: Agnieszka7 »

Novak 2 razy w miesiącu przyjmuje w Mazancowicach ( Bielsko Biała), jest możliwa wizyta z rtg 2.04. Tylko musiałabym do czw. oddzwonić jaka jest decyzja. Przeanalizujcie proszę co będzie najlepsze dla chłopaka i ogólnie :)
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Budrys ze schroniska w Strzałkowie pod Wrześnią

Post autor: Ania W »

Ok. Dzięki - myślę, że do czwartku będę wiedziała coś więcej.
Póki co przecieram szlaki i próbuję znaleźć dojście co by może było szybciej i taniej ;)

kasiawro - tak jak pisałam szacuję nie mniej niż 1500, ale biorąc pod uwagę galopujące ceny usług wet to z tomografem i 2000 by mnie nie zaskoczyło :/
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13066
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Budrys ze schroniska w Strzałkowie pod Wrześnią

Post autor: kasiawro »

Pytałam o koszt jaki był, nie jaki będzie 😉.
Awatar użytkownika
gusia0106
Posty: 144
Rejestracja: środa 08 wrz 2010, 14:59
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Budrys ze schroniska w Strzałkowie pod Wrześnią

Post autor: gusia0106 »

Pozdro! :)
Jego hotelowi opiekunowie mówią, że jak chodzi, to nie wygląda, żeby go ta łapka bolała. Ale jak siada to już tak.
Pas zaciśnięty, większa dieta wdrożona. Może następnym razem kupmy mu karmę light? Co myślicie?
Chodzi na spacery i biega troszkę po wybiegu, ale ze względu na łapkę nie ma przesady z ruchem, bo cholera wie czy mu to bardziej nie zaszkodzi.
Do ludzi - o czym się już przekonaliśmy wielokrotnie - super miły.
1.jpg
1.jpg (153.97 KiB) Przejrzano 1015 razy
2.jpg
3.jpg
3.jpg (224.81 KiB) Przejrzano 1015 razy
4.jpg
4.jpg (280.04 KiB) Przejrzano 1015 razy
5.jpg
6.jpg
7.jpg
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13066
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Budrys ze schroniska w Strzałkowie pod Wrześnią

Post autor: kasiawro »

Faktycznie karma light pomoże.
Fota pierwsza i druga sama słodycz i lekko Zagajowe spojrzenie na trzeciej ;).
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Budrys ze schroniska w Strzałkowie pod Wrześnią

Post autor: Ania W »

kasiawro pisze: wtorek 16 mar 2021, 06:30 Pytałam o koszt jaki był, nie jaki będzie 😉.
Teraz 150 zł
Agnieszka7
Posty: 81
Rejestracja: poniedziałek 10 gru 2018, 18:57

Re: Budrys ze schroniska w Strzałkowie pod Wrześnią

Post autor: Agnieszka7 »

Aniu W,wiem, że trochę mało czasu było :roll: , ale czy coś się dowiedziałaś? Daj proszę znać co ustaliłyście, bo jeśli będę miała przyjechać po Budrysa to muszę się przeorganizować ;) i dać info w poradni :)
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Budrys ze schroniska w Strzałkowie pod Wrześnią

Post autor: Ania W »

Niestety na razie nie - tzn. wiem tylko, że doktor był na zwolnieniu. Z tego co udało mi się ustalić z dziewczynami, które dzwoniły do lecznicy już wcześniej to koszt konsultacji i rtg powinien zamknąć się w 500 zł ale bez tomografii, chyba, że będą konieczne dodatkowe rtg.
Ja generalnie nawet zastawiałam się początkowo nad opcją operacji w innym miejscu, ale biorąc pod uwagę całokształt kosztów zwązanych także z transportem może się okazać, że to wcale nie wyjdzie korzystnie.
Do tego to o czym pisała kasiawro - wystarczy, że zamkną granice a cały misterny plan legnie w gruzach. Do tego on tutaj ma znane miejsce, mamy grupę 2-3 osób gotowych do pomocy (a i tak przydałby się ktoś jeszcze mobilny). Może niech on tu zostanie póki co...

Agnieszka7 - wiem, że bardzo Ci na nim zależy i jesteś gotowa pomóc, ale obawiam się, że przy dużym wysiłku i kosztach, sam efekt finansowy na końcu będzie bardzo zbliżony do wstępnych wyliczeń....
ODPOWIEDZ