Iskra de domo Poszły w Las

Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Iskra de domo Poszły w Las

Post autor: hania »

kasiawro pisze: Czy jest szansa, że mój powojnik jeszcze zakwitnie jest mega zielony ale nie ma pąków jeszcze?
Szansa jest - mój jeden co roku odbija z ziemi więc teraz ma krótkie zielone pędy i co roku kwitnie.

Ewka powojnik to Multi Blue czy jakiś inny?
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13068
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Iskra de domo Poszły w Las

Post autor: kasiawro »

hania pisze:
kasiawro pisze: Czy jest szansa, że mój powojnik jeszcze zakwitnie jest mega zielony ale nie ma pąków jeszcze?
Szansa jest - mój jeden co roku odbija z ziemi więc teraz ma krótkie zielone pędy i co roku kwitnie.
Mój odbił z suchych pędów, ale nie z ziemi, ma mnóstwo pędów i wciąż puszcza jak najęty i mam nadzieję, że udekoruje mi ścianę kwiatami.
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Iskra de domo Poszły w Las

Post autor: Ewka »

Sławku, Kasiu - dziękuję :)
Endo - orliki się rozsieją na pewno. Co do Iskruli jest naprawdę kochana, niszczy znikomo. Najbardziej uciążliwe jest kopanie przez nią dołów, ale zdarza się jej to tylko w czasie, kiedy ma "napad" ciąży urojonej. W tym roku wykopała dwie jamy na "górce", ale na szczęście są zupełnie niewidoczne.
Aniu - dziękuję :) na oranżerię się nie zanosi... zimą trzeba zbierać siły przed sezonem w ogrodzie... :D
Nulka - dziękuję i zapraszam do realu, koniecznie :dawaj: . Na pewno przecież ruszacie się znad Sanu :D Więc wybierzcie się nad Utratę :dawaj: :D A ciemierniki kwitną nawet zimą, u mnie wszesną wiosną... pięknie się rozrosły i same się już rozsiewają...
Kasiu - dziekuję :) ogród jest nieduży, rośliny ozdobne pilęgnujemy z mamą...ale już w tym sezonie zastanawiam się nad wynajęciem pomocy, tak kilka razy w roku, do najcięższych i najbardziej nielubianych prac... Twój powojnik może jeszcze zakwitnąć, powojniki kwitną w różnym czasie, różnie się je przycina, niektórych się nie przycina... ja mojego w tym roku zupełnie nie przycięłam... i to chyba było właściwe postępowanie, bo pięknie kwitnie. Kasiu co do klubówki, to miałabym nawet ochotę na spotkanie, może nie na ringu, ale z Wami... no ale ułomna jestem :roll: nie prowadzę auta... a i teleportacji nie opanowałam :mrgreen: może przynajmniej sama dojadę... :mysl_1:
Haniu - ten powojnik to Kiri Te Kanawa

Bardzo dziękuję za komplementy dla Eurusa (stronę wcześniej jest też zdjęcie Eliksira :marzyc_2: )
Mam nadzieję, że Państwo Eurusa zajrzą tu, przeczytają komplementa, sprawi im to radość, no i zachęci do wystaw :marzyc_2:
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Iskra de domo Poszły w Las

Post autor: hania »

Ewka pisze:
Haniu - ten powojnik to Kiri Te Kanawa
Eh, przestałam rozpoznawać. Mam duży sentyment do powojników - w okresie licealnym i na poczatku studiów w wakacje pracowałam w Clematisie żeby zarobić na kupno i utrzymanie Dumki.
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Iskra de domo Poszły w Las

Post autor: miszakai »

:marzyc_2: :fiufiu:
Obrazek
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 948
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 07:28

Re: Iskra de domo Poszły w Las

Post autor: Agata »

Wiedziałam kiedy zajrzeć :szacun_1: :marzyc:
Ja coraz bardziej idę w oszczędność koloru - najładniejszy jest zielony :D A tego u Ciebie pod dostatkiem :silacz: .
Powojnik - ten akurat kwitnie wiosną na zeszłorocznych pędach, tnie się go bardzo skromnie :).
Praca w Clematisie... moje marzenie :fiufiu:
Awatar użytkownika
Marta A
Posty: 1007
Rejestracja: czwartek 16 maja 2013, 22:54
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Suwalszczyzna

Re: Iskra de domo Poszły w Las

Post autor: Marta A »

Łaaaaa!! :silacz: Cudowny ogród, gratulacje :szacun_1:
Obrazek
Awatar użytkownika
Asiun
Posty: 1267
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 17:50
Gadu-Gadu: 4129240
Lokalizacja: pod Warszawą

Re: Iskra de domo Poszły w Las

Post autor: Asiun »

No ja też w tym roku (pierwszy raz w życiu :wstydek: ) poczułam wenę i kupiłam trochę sadzonek - efektów jeszcze nie ma ale naaaa peeeewno będą :twisted:

A Twój ogród muszę zobaczyć z bliska - może pozwolisz mi ściągnąć jakieś pomysły... :prosze_1:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Iskra de domo Poszły w Las

Post autor: Ewka »

Agata, Marta, Asia - dziękuję!
Asiu przecież, że przyjedź ... zawsze, kiedy wpadałaś nie zdradzałaś ochoty na przyglądanie się roślinkom, to nie oprowadzałam :mrgreen: Nawet wieczorem w powszedni dzień będzie OK.
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
Asiun
Posty: 1267
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 17:50
Gadu-Gadu: 4129240
Lokalizacja: pod Warszawą

Re: Iskra de domo Poszły w Las

Post autor: Asiun »

Bo do tej pory roślinki mnie interesowały w stopniu zerowym. Dopiero miesiąc temu odkryłam ogrodnicze powołanie ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ