Ułan Poszły w Las

Awatar użytkownika
KasiaR
Posty: 355
Rejestracja: niedziela 31 maja 2009, 21:23

Re: Ułan Poszły w Las

Post autor: KasiaR »

Ułan i Złaja

Obrazek
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8083
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Ułan Poszły w Las

Post autor: BasiaM »

Jak grzecznie stoją łobuziaki :marzyc:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Ułan Poszły w Las

Post autor: nulka »

Podobni do siebie :)
Awatar użytkownika
KasiaR
Posty: 355
Rejestracja: niedziela 31 maja 2009, 21:23

Re: Ułan Poszły w Las

Post autor: KasiaR »

Złaja
Obrazek
Obrazek
chyba jest u nas szczęśliwa
ale ucieka, jak nas nie ma w domu, rozplecie sobie siatkę na dole i mimo, ze jest linka to pod tym się przedostaje na zewnątrz, nie oddala sie daleko czeka az ktos wróci ale martwi mnie ta sytaucja, może macie jakieś pomsły na wzmocnienie siatki na dole, żeby miało to jeszcze przy okazji wygląd
Awatar użytkownika
Asiun
Posty: 1267
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 17:50
Gadu-Gadu: 4129240
Lokalizacja: pod Warszawą

Re: Ułan Poszły w Las

Post autor: Asiun »

U mnie na Orika sprawdza się pastuch elektryczny tylko. Na Lunę nie działa bo ucieka górą. Nie wiem, jak Złaja ale moja Luna jest psychicznie skrzywiona niestety i po prostu MUSI uciekać. Więc nie montowałam jej pastucha nad płotem, żeby od czasu do czasu mogła polatać po wsi. Polata pół godzinki i wraca. Ale jak nas nie ma muszę ją wiązać :(
Obrazek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13066
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Ułan Poszły w Las

Post autor: kasiawro »

KasiaR pisze: może macie jakieś pomsły na wzmocnienie siatki na dole, żeby miało to jeszcze przy okazji wygląd
Proszę zakupić panele pociąć na 3 części i "trytkami" metalowymi przymocować do siatki bądź słupków. W razie potrzeby zrobię zdjęcie jak to u nas wygląda.
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ułan Poszły w Las

Post autor: irie »

My poczatkowo łataliśmy dziury w siatce. Ciągle pojawiały się nowe. Teraz mamy na dole siatki przymocowane deski (podobnie jak kasiawro ma panele). Pomogło na jakiś czas, ale potem zaczęło się skakanie górą. Więc teraz mamy jeszcze 'dosztukowaną' siatkę u góry. Wygląda to mało ciekawie (zwłaszcza podwyższane z boków słupki), ale można obsadzić wszystko jakimś groszkiem pachnącym, żeby przysłonić te instalacje. Grunt, że wycieczki się skończyły. Pies jakoś zakodował, że nie ma wyjścia i przestał kombinować.

Bo w sumie jakby się uparł, to by sobie siatkę gdzieś rozplątał. Ale chyba mu to wywietrzało - tfu tfu, odpukać w niemalowane. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13066
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Ułan Poszły w Las

Post autor: kasiawro »

irie pisze:My poczatkowo łataliśmy dziury w siatce. Ciągle pojawiały się nowe. Teraz mamy na dole siatki przymocowane deski (podobnie jak kasiawro ma panele).
To może ja jeszcze dodam, że przed pociętymi panelami były deski, a nawet wciąż są, ale to Zagaja mało zniechęcało do robienie dziury. Najlepsze było w tym wszystkim to, że Zagaj robił dziurę po kilku minutach wracał do siebie, a Pasia miała dłuższe i szersze giganty, nie umiejąc potem wrócić na posesję.
Awatar użytkownika
KasiaR
Posty: 355
Rejestracja: niedziela 31 maja 2009, 21:23

Re: Ułan Poszły w Las

Post autor: KasiaR »

kasiuwro proszę o zdjęcia :prosze_1:
rozważam też tego pastucha elektrycznego
kiedyś udało mi się być świadkiem próby zwiania Złajki rzuciłam w nią laczkiem przez dupę, nie wiedziała skąd, na kilka dni był spokój :zly2:

na szczęście Ułanowi nie w głowie szwendactwo, jak Złaja wraca to jeszcze ją opinadla :mrgreen:
Awatar użytkownika
Asiun
Posty: 1267
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 17:50
Gadu-Gadu: 4129240
Lokalizacja: pod Warszawą

Re: Ułan Poszły w Las

Post autor: Asiun »

Do czasu - u mnie też tak było aż się Orik nauczył :evil:
Teraz jak im się uda razem zwiać to wracają po 4-5 godzinach :zly2:
Obrazek
ODPOWIEDZ