Ułan Poszły w Las

Awatar użytkownika
KasiaR
Posty: 355
Rejestracja: niedziela 31 maja 2009, 21:23

Re: Ułan Poszły w Las

Post autor: KasiaR »

Witamy po długiej przerwie i chwalimy się, że dołączyła do nas Złaja Sfora Nemroda :happy3: .
Sunia grzeczna, delikatna póki co, Ułan zakochany :marzyc_2: .
Łajka nie pozwala sobie na dużo :nunu: ale mam wrażenie, ze Ułan zamęczy przede wszystkim siebie.
Ingerować miedzy psy tzn odganiac Ułan od Łajki jak już widze, że przesadza czy dac psom wolną wolę
zdjęcia będą później
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Ułan Poszły w Las

Post autor: hania »

Ingerować.
Awatar użytkownika
KasiaR
Posty: 355
Rejestracja: niedziela 31 maja 2009, 21:23

Re: Ułan Poszły w Las

Post autor: KasiaR »

Złaja i Ułan :)

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: Ułan Poszły w Las

Post autor: aganowaczek »

Ingerować. Pokazać od początku, że to Ty jesteś "osobnikiem alfa" i ustalasz warunki. Jak jest za bardzo namolny i przesadza - odgonić na miejsce. Jakby sunia próbowała z zębiorami na Ułana - krzyknąć "nie wolno", "fe" i odgonić na miejsce. Miski osobno bym dawała.
Fajne psiaki :zgoda:
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
KasiaR
Posty: 355
Rejestracja: niedziela 31 maja 2009, 21:23

Re: Ułan Poszły w Las

Post autor: KasiaR »

To dla mnie nowa, nie znana sytuacja, ingerujemy z mężem rzadko, sunia naprawdę świetnie sobie radzi, jest delikatna, ale nie pozwala sobie, Ułana jak przesadza odganiamy i daje spokój ale po czasie znowu próbuje, ale i tak widzę, że po woli odpuszcza, już nas zauważa, bo wczoraj i dzisiaj przed południem to jakby nas nie było, Łajka najważniejsza, zaczyna juz podchodzić, chce myziania, przypomina o sobie jak to zwykle, sunia też się przymila, nie jest zadziora, razem wylizywali okruszki drozdżówki z podłogi, ale żarcie dałam rano osobno, Łajka zjadła Ułana a potem jeszcze swoje, pozwalają podchodzić do swoich misek, mam nadzieję, ze to się nie zmieni
Łajka jeszcze czasami biega rozglada się po posesji jakby szukała "swoich", patrzy w dal i "myśli", ale nie piszczy, całą noc przespali w domu
trzymajcie za nas kciuki :psiako:
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: Ułan Poszły w Las

Post autor: aganowaczek »

Trzymamy mocno zaciśnięte :silacz:
Będzie dobrze!
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
KasiaR
Posty: 355
Rejestracja: niedziela 31 maja 2009, 21:23

Re: Ułan Poszły w Las

Post autor: KasiaR »

Łajka w swoim M-2

Obrazek

Ułan i Łajka

Obrazek
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Ułan Poszły w Las

Post autor: SARABANDA »

Ułan nie może uwierzyć że ma pannę całą dla siebie, przywyknie to mu przejdzie.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
KasiaR
Posty: 355
Rejestracja: niedziela 31 maja 2009, 21:23

Re: Ułan Poszły w Las

Post autor: KasiaR »

Łajka dzisiaj dostła po łbie :cry: , myślałam, że Ułanowi na suchym nie zależy i dałam im razem michy, Łajka podbiegła do miski Ułana a ten capnął ją, krzywdy nie zrobił, rzuciłam dwa suche rogale, Ułan lubi, porwał Łajce i zjadł jej i swojego :cry: , juz na pewno gotowane muszę dawać osobno :nunu: , czy tak juz trzeba będzie zawsze dawać jedzenie psom osobno?
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Ułan Poszły w Las

Post autor: hania »

aganowaczek pisze:Jakby sunia próbowała z zębiorami na Ułana - krzyknąć "nie wolno", "fe" i odgonić na miejsce.
Jeżeli sunia próbuje z zębami na Ułana to znaczy, że Ułan przesadza. Jeśli Ułan w takiej sytuacji nie zareaguje od razu i nie odejdzie to go zabieramy. Krzyknąć możemy ewentualnie na Ułana że ma odejść o ile będzie to na tyle wyraźne dla suki, że będzie wiedziała, że to nie do niej i się tym nie przejmie.
ODPOWIEDZ