Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Awatar użytkownika
KasiaR
Posty: 355
Rejestracja: niedziela 31 maja 2009, 21:23

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: KasiaR »

Konie marzenie :marzyc_2:
te pysiaki im czymś smarują, że takie wyświecone :zdziw_4:
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: ania N »

Śliczne foty zapierają dech... :brawo_1: Mnie to zawsze dziwi że te same konie na wybiegu wyglądają inaczej a jak są prowadzone i podkręcone to dopiero z nich ten majestat i klasa wychodzi. :fiufiu:
A Pan z nr. 34 to za ile na licytacji poszedł? :D Co za bieg ... :fiufiu:

Ta klacz co wygrała - siwa (w hreczce ) jak dawna Bandola wygląda. Marzenie mojego dzieciństwa. :D :marzyc_2: Dzięki Aniu za relację i wspomnij o tej aukcji za rok co?
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: hania »

Śliczne foty :piwko:
ania N pisze: Ta klacz co wygrała - siwa (w hreczce ) jak dawna Bandola wygląda. Marzenie mojego dzieciństwa. :D :marzyc_2:
Miałam podobne marzenia. Za bardzo dawnych czasów czytywałam "Konia Polskiego" i byłam oblatana ;)
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: Ania W »

Ola i Dunaj pisze:No nie wiem, który piękniejszy :niewka: Cudeńka (o ile można tak powiedzieć o zwierzętach) ale te konie wyglądają jak porcelanowe zabawki :marzyc_2:
Prowadząca imprezę mówiła, że araby mają opinię takich koni Barbie a tymczasem klasa użytkowa też była - przyznano nagrodę dla najlepszego konia wyścigowego i lista wygranych tej klaczki była całkiem pokaźna :)
Z resztą nawet zakładając, że teraz hodowla jest w dużym stopniu ukierunkowana na urodę to jednak pierwotnie są to jedne z najwytrzymalszych koni .
Ola i Dunaj pisze:Miło widzieć Figusia w dobrej kondycji :) Fajnie wygląda, spryciarz jeden, na tej beli :)
miszakai pisze:Figo wymiata :silacz:
No zuch! Łoza nie dała rady :)
Ola i Dunaj pisze:Może się pochwali co sama przywiozła z Janowa :dawaj: ;)
No jak to co? Konia :D
Obfocę to się pochwalę ;)
śmiga pisze:Uwielbiam ten blog :marzyc_2: zawsze sie duzo dzieje i te fotki :marzyc:
Kasztanek rzeczywiście śliczny. Konie to moja miłość. Może jeszcze jakieś zdjecia się znajdą :prosze_1:
Nieustająco zapraszam i staram się, żeby nuda nie gościła za często w moim życiu ;)
Może jeszcze jedno ładne kasztanka wrzucę....bo w sumie ponad 400 końskich mam :)
miszakai pisze:No fajne są ale niektóre mają taki dziwny kształt czaszki, takie duuże nozdrza i wysklepione bardzo głowy :mysl_1:
Taki szczupaczy profil dość typowy dla arabów. Najładniejszą głową pokazów została głowa tej klaczki co wygrała BIS. Myślę że araby to takie pointery wśród koni :)
Duże nozdrza też pożądane a niektóre jeszcze na fotkach dość mocno rozdęte :)
KasiaR pisze:Konie marzenie :marzyc_2:
te pysiaki im czymś smarują, że takie wyświecone :zdziw_4:
Oliwką smarują :)
ania N pisze:Śliczne foty zapierają dech... :brawo_1: Mnie to zawsze dziwi że te same konie na wybiegu wyglądają inaczej a jak są prowadzone i podkręcone to dopiero z nich ten majestat i klasa wychodzi. :fiufiu:
No wypięknione są bardzo - do tego dochodzi atmosfera, muzyka, umiejętne prowadzenie ...i aż serce rośnie :)
ania N pisze:A Pan z nr. 34 to za ile na licytacji poszedł? :D Co za bieg ... :fiufiu:
Powiem tak - w porównaniu z tym ile ci "handlerzy" muszą biegać to bieganie u sędziego Siejkowskiego to pikuś :) Właściwie cały dzień na nogach. W sumie to nawet trzy dni :)
ania N pisze:Ta klacz co wygrała - siwa (w hreczce ) jak dawna Bandola wygląda. Marzenie mojego dzieciństwa. :D :marzyc_2: Dzięki Aniu za relację i wspomnij o tej aukcji za rok co?
No pamiętam, pamiętam :) Też miałam pocztówki z Bandolą i Bandosem :)
Wspomnę ;)
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: ania N »

Ania W pisze:No pamiętam, pamiętam :) Też miałam pocztówki z Bandolą i Bandosem :)
A Ja jeszcze mam w specjalnym albumie. :D ;)
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: Ola i Dunaj »

ania N pisze:
Ania W pisze:No pamiętam, pamiętam :) Też miałam pocztówki z Bandolą i Bandosem :)
A Ja jeszcze mam w specjalnym albumie. :D ;)
A ja przypiętą do słomianki nad łóżkiem :D a teraz w pudle z pamiątkami ;)
Bandos to był dla mnie Nr 1 ;)
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: hania »

Ola i Dunaj pisze: Bandos to był dla mnie Nr 1 ;)
Dla mnie numer 1 był EL Paso - wtedy mniej lubiłam siwki ;)
Awatar użytkownika
Marta A
Posty: 1007
Rejestracja: czwartek 16 maja 2013, 22:54
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Suwalszczyzna

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: Marta A »

O raaany, cuda! A też się wybierałam, no więc po tych zdjęciach za rok MUS! :piwko:
Obrazek
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: hania »

Zlot ogarowy za rok w Janowie? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Marta A
Posty: 1007
Rejestracja: czwartek 16 maja 2013, 22:54
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Suwalszczyzna

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: Marta A »

OOOO! Super pomysł:) Kto przeciw - nie widzę. :gleba:
Obrazek
ODPOWIEDZ