MIOT Z HODOWLI ,,GRAJĄCE Z WIATREM''

Awatar użytkownika
kantar
Posty: 52
Rejestracja: niedziela 01 maja 2011, 23:02
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: SZCZANIEC
Kontakt:

Re: MIOT Z HODOWLI ,,GRAJĄCE Z WIATREM''

Post autor: kantar »

mamy brzydkie fotki tu macie kilka ale porobimy im jak przestanie padac lepsze
http://www.chasspol.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kantar
Posty: 52
Rejestracja: niedziela 01 maja 2011, 23:02
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: SZCZANIEC
Kontakt:

Re: MIOT Z HODOWLI ,,GRAJĄCE Z WIATREM''

Post autor: kantar »

CO DO PLAGIATU NIE JEST PLAGIATEM TYLKO NASZYM WYMYSLEM I JAK SIE KOMUS NIE PODOBA TO JEGO PROBLEM
POZATYM OGARKOWO SLYNIE Z ROBIENIA PROBLEMOW O NIC TAKZE POWODZENIA W EWENTUALNYCH DYSKUSJACH A PRZYDOMEK ZAREJESTROWAŁ ZWIAZEK PONIEWAZ NIE BYŁO IDENTYCZNEGO NA LISCIE

Chcielsmy przedstawic tylko nasz uwazam udany 1 miot z naszej hodowli po doskonalych psach , male sa zdrowe i czuja sie bardzo dobrze .
Załączniki
102_3112.JPG
102_3112.JPG (107.27 KiB) Przejrzano 1410 razy
http://www.chasspol.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kantar
Posty: 52
Rejestracja: niedziela 01 maja 2011, 23:02
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: SZCZANIEC
Kontakt:

Re: MIOT Z HODOWLI ,,GRAJĄCE Z WIATREM''

Post autor: kantar »

GRA Z WIATREM A GRAJACE Z WIATREM TO SPORA ROZNICA I JEZELI KOMUS SIE NIE PODOBA TO PROSZE DAC SOBIE NA WSTRZYMANIE BO WSZYSTKIE JEST TJ POWINNO BYC
http://www.chasspol.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: MIOT Z HODOWLI ,,GRAJĄCE Z WIATREM''

Post autor: Ania W »

Powiem tam…rozumiem, że mogłeś poczuć się urażony słowem „plagiat” ale ten poniższy ton jest niefajny, zwłaszcza, że to nie do Was jest największy żal tylko ZKwP.
A hodowca "Gra z Wiatrem" mógł się poczuć dziwnie (o ile nie bardziej urażony) jak zobaczył niedawno zarejestrowany prawie identyczny przydomek...
kantar pisze:CO DO PLAGIATU NIE JEST PLAGIATEM TYLKO NASZYM WYMYSLEM I JAK SIE KOMUS NIE PODOBA TO JEGO PROBLEM
Ja też sobie wymyśliłam wieki temu przydomek…Ogarus (skrzyżowałam Ogara z Hubertusem).
Ale coś mi brzmiało znajomo ;)
I to nie jest kwestia podobania się czy nie..
kantar pisze:POZATYM OGARKOWO SLYNIE Z ROBIENIA PROBLEMOW
Ciekawe w jakich kręgach taka zła sława spowija to forum ;)
kantar pisze: O NIC TAKZE POWODZENIA W EWENTUALNYCH DYSKUSJACH A PRZYDOMEK ZAREJESTROWAŁ ZWIAZEK PONIEWAZ NIE BYŁO IDENTYCZNEGO NA LISCIE
Otóż Związek nie powinien także rejestrować podobnie brzmiących a nie tylko IDENTYCZNYCH.
Kwestia znajomości regulaminu…
I to że Wam się nie chciało poszukać albo zwyczajnie nie wiedzieliście gdzie i jak to jedna sprawa a to że związek dał ciała inna.
A tak naprawdę wystarczyło żebyście skorzystali chociażby z podlinkowanej pod to problematyczne forum bazy….
kantar pisze:Chcielsmy przedstawic tylko nasz uwazam udany 1 miot z naszej hodowli po doskonalych psach , male sa zdrowe i czuja sie bardzo dobrze .
No i super. Szkoda tylko, że nie wcześniej bo może wtedy szybciej znalazłyby nowe domy - ja na przykład nie miałam gdzie odsyłać ludzi, którzy chcieli suki a u Was tyle jeszcze czeka…
kantar pisze:GRA Z WIATREM A GRAJACE Z WIATREM TO SPORA ROZNICA
No kolosalna :D
Uwierz, że dla laika to żadna różnica.
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: MIOT Z HODOWLI ,,GRAJĄCE Z WIATREM''

Post autor: miszakai »

Duże litery krzyczą a po co krzyczeć??? Nawet jeśli wymyśliłabym przydomek i żyła w niewiedzy i nie sprawdziła, czy są podobne nazwy hodowli(robiłam to kilkukrotnie przeglądając nie tylko hodowle ogara ale całą bazę przydomków FCI) to na wieść o hodowli o niemal identycznej nazwie po prostu bym się zmartwiła bardzo a nie reagowała agresją i ...chyba zmieniła przydomek jako ta "druga" zarejestrowana - i ze względu na swoją hodowlę i na tę pierwszą...

Ludzie naprawdę nie rozróżniają Grające z Wiatrem czy Gra z Wiatrem :roll:
No chyba, że chodzi właśnie o to...
Obrazek
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: MIOT Z HODOWLI ,,GRAJĄCE Z WIATREM''

Post autor: aganowaczek »

kantar pisze:GRA Z WIATREM A GRAJACE Z WIATREM TO SPORA ROZNICA
Znaczeniowo trochę. Ale brzmieniowo dla laika - żadna różnica.
Ania W pisze:Otóż Związek nie powinien także rejestrować podobnie brzmiących a nie tylko IDENTYCZNYCH.
Kwestia znajomości regulaminu…
Właśnie. Dlatego we wniosku o przydomek podajesz jeszcze dwa "rezerwowe". Ja rejestrując przydomek sprawdzałam w bazie przydomków FCI czy nie ma podobnego - gdyby był nie podałabym swojego. I tyle.
Fajnie, że macie zdrowe szczeniaki po super rodzicach. Ale zgrzyt z przydomkiem jest. I już.
kantar pisze:POZATYM OGARKOWO SLYNIE Z ROBIENIA PROBLEMOW O NIC TAKZE POWODZENIA W EWENTUALNYCH DYSKUSJACH
Atakowanie forum naprawdę nie zagłuszy ewentualnego kwasu czy, ze tak szumnie powiem poczucia winy. Agresja czy impertynencja też nie.
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
Bro
Posty: 33
Rejestracja: sobota 07 lis 2009, 20:50
Gadu-Gadu: 0

Re: MIOT Z HODOWLI ,,GRAJĄCE Z WIATREM''

Post autor: Bro »

kantar pisze:GRA Z WIATREM A GRAJACE Z WIATREM TO SPORA ROZNICA I JEZELI KOMUS SIE NIE PODOBA TO PROSZE DAC SOBIE NA WSTRZYMANIE BO WSZYSTKIE JEST TJ POWINNO BYC
Sorry, ale ręce opadają.

Właśnie, że nie jest "tj powinno" jest wręcz karygodnie.
Nazwa jest dość charakterystyczna, ale pomijając ten fakt, wystarczyło jeśli nie w bazie przydomków, to zwyczajnie w google wpisać.
A i takiego zaniedbania nie przekrzyczy się WIELKIMI literami.

Z mojej strony: EOT.
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: MIOT Z HODOWLI ,,GRAJĄCE Z WIATREM''

Post autor: miszakai »

No właśnie - pytanie do Was czy wiedzieliście o hodowli Gra z Wiatrem rejestrując przydomek?, bo może tak i mimo wszystko taka decyzja :mysl_1:
Obrazek
Awatar użytkownika
kantar
Posty: 52
Rejestracja: niedziela 01 maja 2011, 23:02
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: SZCZANIEC
Kontakt:

Re: MIOT Z HODOWLI ,,GRAJĄCE Z WIATREM''

Post autor: kantar »

Dla nas to roznica , wpisywalismy przydomek w systemie internetowym, sprawdzalismy i go nie bylo , wiec nacisnelismy ENTER i to tyle .
Przydomek wybralismy sami bo nasze psy naprawde graja z wiatrem w lesie i tak to wyszlo .Oczywiscie ze nie wiedzielismy ale uwazam ze komentarze sa zbyteczne w trj chwili , Szczeniaki maja tatuaze metryki czuja sie dobrze i to jest najwazniejsze . Nie jak sie nazywaja .
Treaz to juz Kazdy bedzie teraz kojarzyl ze Grajce sa po Kantarze i Fidze :)
Pozdrawiamy
http://www.chasspol.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kantar
Posty: 52
Rejestracja: niedziela 01 maja 2011, 23:02
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: SZCZANIEC
Kontakt:

Re: MIOT Z HODOWLI ,,GRAJĄCE Z WIATREM''

Post autor: kantar »

No tak wyszlo co zrobic :strach_2:
no mamy jeszcze 3 suczki i 2 pieski , jak przestanie padac to porobimy im zdjecia bo teraz wygladaja jak male szczurki :)
http://www.chasspol.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ