Allegro

Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13066
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Allegro

Post autor: kasiawro »

Takiego ładnego psiaka wynalazłam:

http://tablica.pl/oferta/lukasz-mix-ras ... 51cff;r:;s" onclick="window.open(this.href);return false;:
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: Allegro

Post autor: aganowaczek »

Jaki pychol ładny
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Allegro

Post autor: ania N »

ładny! :) ale wbrew swojemu wyglądowi to wcale nie musi być mix gończego rosyjskiego. Jest u nas na osiedlu piesek, co wyglądem bardzo przypomina "ruskiego", a okazało się że jest to mix labka z jakimś wysoko-nożnym pieskiem :shock:

Jacek
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8083
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Allegro

Post autor: BasiaM »

TEŻ TROCHĘ zaOffuję :)

Przypadek 1.
Wychodząc ostatnio z będzińskiej wystawy, zaczepiła mnie kobieta, która akurat pakowała swoje psy do bagażnika.
Zapytała czy Coda to prawdziwy ogar ? Odpowiedziałam, że tak.
Ona na to: ja też mam psa, który wygląda jak ogar a to jest mix beagla z owczarkiem niemieckim.

I babka pokazała mi tego pieska. Siedział u niej w aucie. Wypisz wymaluj ogar jak nic. Tylko cuit niższy od Cody :wow_3:


Przypadek 2.
Latem jedziemy rowerami przez nas las. Patrzę idzie jakaś babka z ogarem. Fajny taki, zbudowany, no ogar jak ta lala.
Pytam z jakiej hodowli jest piesek a pani zdziwiona mi odpowiada, że to mix labka z wyżłem jakimś węgierskim :strach_2:

Cuda panie cuda :shock:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Allegro

Post autor: hania »

BasiaM pisze: Przypadek 2.
Latem jedziemy rowerami przez nas las. Patrzę idzie jakaś babka z ogarem. Fajny taki, zbudowany, no ogar jak ta lala.
Pytam z jakiej hodowli jest piesek a pani zdziwiona mi odpowiada, że to mix labka z wyżłem jakimś węgierskim :strach_2:

Cuda panie cuda :shock:
To musiało się jeszcze coś domieszać bo ktoś musiał przekazać czaprak - a nie zrobił tego ani lab ani wyżeł. Ale mam takie doświadczenia, że bardzo często ludzie mający kundelki usiłują dopasować z jakich ras one pochodzą i potem się tego trzymają. Ewentualnie przy pierwszej wizycie u weta pytają go o to a potem jego odpowiedź traktują jako pewnik. To mniej więcej tak jak do naszego Kapsla można by dołożyć historię, że to rasowy owczarek pirenejski, ale z powodu nieprawidłowego koloru wylądował na ulicy. I co z tego, że jak był przygarnięty to w Polsce był jeden albo dwa owczarki pirenejskie, przecież Kapsel dokładnie tak wygląda ;0
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Allegro

Post autor: EiMI »

To ja też zaoffuję ;) Wychodzę kiedyś ze swoim ogarem na spacer, a sąsiad - właściciel onka pyta: "Z czym ten owczarek jest skundlony?"... jak się zatchnęłam, to wydusiłamm z siebie tylko: "Sam pan jesteś skundlony!!!" ;) ale chyba już gdzies kiedyś to pisałam :lol:
To tak na temat ulicznych specjalistów w dziedzinie kynologii :piwko:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: Allegro

Post autor: panbazyl »

dobra, to i ja.
Miałam jakiś czas temu (dawno to było, kiedyś policze jak dawno) psa - mix onka z ????? i wiele osób pytało mnie "na mieście" czy to ogar polski.... ja wtedy odpowiadałam, że owszem, polski, ale kundel. Musze kiedyś odszukać stare zdjęcia i wskanować owego "ogara polskiego" i pokazać.
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Allegro

Post autor: Paula »

Zazwyczaj są tu szczeniaki do sprzedaży, tym razem zagubiony szczeniak w typie w okolicach Krakowa; nie dzwoniłam, więc nie wiem czy aktualne.
http://krakow.olx.pl/zaginal-pies-ogar- ... -483265843" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Allegro

Post autor: irie »

Obrazek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13066
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Allegro

Post autor: kasiawro »

Sorki, że tutaj ale jak można dać zdjęcie do ogłoszenia o zaginięciu tak bardzo nie aktualne :niewka:
Chyba jestem mało wyrozumiała....
ODPOWIEDZ