Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: Ania W »

Jakże inne klimaty niż nasze dzisiejsze spacerowe....
Jabłuszka bajkowe :marzyc_2:
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: Ola i Dunaj »

ania N pisze: DSC0058.JPG b.jpg
Przepiękne ujęcie ! :brawo_1:
Te schody w parku też należą do moich ulubionych miejsc :)
W ogóle, całość bardzo klimatyczna, schyłek jesieni z psiakami :)
Kurczę, nie wiem czemu to piękne zdjęcie nie chce mi się zacytować :zdziw_4:
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: SARABANDA »

Fajna mała żabka, Aniu przypomniałaś mi dzieciństwo tymi zdjęciami z parku, Łacha zawsze kojarzy mi się z ciernikami, było ich mnóstwo. My też się wybieramy do Puław, siostra ciągle zaprasza , może kiedyś pogonimy sarenki razem :happy3:

_______________

Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8086
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: BasiaM »

ania N pisze:A teraz z kolei chwila reklamy Puławskiego parku. Tak żeby ci niezdecydowani w końcu przyjechali... ;) :jezyk: ]
My jesteśmy zdecydowani tylko ciągle coś nam staje na przeszkodzie :zly2:
Chyba muszę zarezerwować jakiś pokój w pensjonacie i po prostu wsiąść do auta :psiako:

PS. Juruś chyba wydoroślał :mysl_1:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: ania N »

No no ja widzę że tu niezła ekipa może się na spacerek zebrać. :D
Fakt jest taki że ten park ze względu na swoje położenie jest piękny o każdej porze roku. I nawet w pluchę tak jak dzisiaj. ;)

Jabłuszka jak bombki na choince, tylko nie wiem czy smaczne - koniecznie muszę pójść jeszcze raz. :sekret:

A Jurek faktycznie trochę zmężniał, ale dalej telepie się z zimna. I w rezultacie Fiord mało biegał bo tego zmarźlucha musieliśmy rozgrzewać. Ech muszę przyspieszyć z tym kubrakiem. :zly1:

Ale najlepszy numer był w domu. Jura jak odtajał dostał jakiejś wariacji -biegał po domu, wycierał się w dywan, meble łózka i co popadnie, trzepał łapami a w dodatku próbował odgryźć je sobie. :wow_3: Normalnie zbaranieliśmy. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Robił to tak błyskawicznie że nawet nie dało się mu łap obejrzeć. :zdziw_5:
Uspokoił się w końcu ale dopiero po jakimś czasie. Właściwie wyglądało to później tak jakby go łapy swędziały - nic na poduszkach nie widać, trochę gorące ale on zwykle gorący, na skórze uszach - ok. :niewka: I teraz nie wiemy co to - może pokrzywy, ale trochę się boję o barszcz Sosnowskiego. (rośnie w tych okolicach) Ale z tego co słyszałam to jest on groźny w upały. No chyba że jak się na niego stanie to tez parzy? Podobno sok może działać jak kwas solny. :mysl_1: Jurek jest przewrażliwiony na swoim punkcie ale żeby aż tak? No nic zobaczymy jutro - na razie się uspokoił. :prosze_1:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
endo
Posty: 2197
Rejestracja: piątek 01 paź 2010, 19:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kielce/MarzyszII

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: endo »

Może mu tak zmarzly łapki, a jak się rozgrzaly to tak swędziało, ciekawe :mysl_1:
Obrazek
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: ania N »

Tak myśleliśmy na początku - ale chyba za długo to trwało. :niewka:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: SARABANDA »

To tak jest jak przemrozisz stopy albo ręce, jak je rozgrzejesz to pojawia się takie pieczenie że aż boli. O tej porze roku nie stawiałabym na rośliny. Musicie mu nabyć botki, a nie tylko kubraczek.
Ewentualnie proponuję cały kombinezon. A tak serio, to być może wystarczy solidny kubraczek, po prostu będzie tracił mniej ciepła i nogi tak nie będą marzły . I może pomyślcie o karmie wysokoenergetycznej albo dodawajcie do jedzenia słoniny - jeśli oczywiście toleruje. I na pewno dobrze żeby cały czas był w ruchu i spacery niezbyt długie. Koniec mądrzenia. :D

________________

Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: ania N »

Możliwe - ale nawet nie było mrozu. :strach_2: A dzisiaj wszystko ok. ;)

Za to ja się połasiłam wczoraj na takie wielgachne pstrokate opadnięte jabłko. Zimne było jak czort ale i smaczne jak czort. No i rezultat - stan obecny temp. ponad 38 stopni. I nawet mi nogi nie zmarzły. :zly2:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
ketrin
Posty: 1985
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 20:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łódź

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: ketrin »

a moze od soli :mysl_1:
ODPOWIEDZ