MWPR, Warszawa (Stara Miłosna), 7-8 lipca 2012 r.

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
MartaK
Posty: 179
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 23:23
Gadu-Gadu: 2322991
Lokalizacja: Warszawa

Re: MWPR, Warszawa (Stara Miłosna), 7-8 lipca 2012 r.

Post autor: MartaK »

Agata pisze:
MartaK pisze:Ze strony ZTM wynika, że 198 ma przystanek na żądanie "Hipodrom"
To chyba najsensowniejsze rozwiązanie - pociągiem i potem 198. To jest sobota przed południem, tłum wali z Warszawy na wieś i komunikacja autobusowa wiąże się z korkami :evil: . Tych, którzy jadą samochodem też uczulam - trzeba zarezerwować więcej czasu na dojazd :!: .
Jakoś nie kojarzę wejścia na hipodrom od strony ul. 1 Praskiego Pułku, ale może jest :? . Aganowaczek by wiedziała, ona tam była na zawodach jeździeckich :) .

EDIT: Ten przystanek wypada gdzieś tu http://mapa.szukacz.pl/?&lat=52.232810& ... l&t=Klikni" onclick="window.open(this.href);return false;ęty punkt , wejście chyba jest.
Ale zdaje się, że dojście od tego przystanku też by trochę czasu zajęło :mysl_1:
http://www.warszawa.zkwp.pl/2012_mapka_1.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 948
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 07:28

Re: MWPR, Warszawa (Stara Miłosna), 7-8 lipca 2012 r.

Post autor: Agata »

MartaK pisze:Ale zdaje się, że dojście od tego przystanku też by trochę czasu zajęło :mysl_1:
Jeśli przystanek jest tu
http://mapa.szukacz.pl/?&lat=52.232978& ... l&t=Klikni" onclick="window.open(this.href);return false;ęty punkt
a tak mi się zdaje patrząc na tę mapkę
http://www.ztm.waw.pl/mapa/mapa_6.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
to wysiada się przy samej bramie i do dojścia do ringów jest około pół kilometra. Przystanek Hipodrom jest przy tym północnym wjeździe na teren wystawy od ul. 1 Praskiego Pułku. Chyba nie trzeba dochodzić do wejścia od Szkolnej :mysl_1: .
Awatar użytkownika
MartaK
Posty: 179
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 23:23
Gadu-Gadu: 2322991
Lokalizacja: Warszawa

Re: MWPR, Warszawa (Stara Miłosna), 7-8 lipca 2012 r.

Post autor: MartaK »

Tak, przystanek jest w pobliżu hotelu - na targeo tak jest zaznaczone.

Pomyliło mi się, źle zapamiętałam położenie PKP Wesoła :twisted:, powinno dać się przejść od przystanku Hipodrom.
Awatar użytkownika
awiska
Posty: 113
Rejestracja: piątek 12 sie 2011, 09:38
Lokalizacja: Józefów

Re: MWPR, Warszawa (Stara Miłosna), 7-8 lipca 2012 r.

Post autor: awiska »

Ostatnio myślałam żeby wpaść z Szelmą w ramach zwiedzania na jakąś wystawę, troszkę ją z socjalizować z takimi imprezami. Widzę, że trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno, wielka impreza, prawie pod nosem i to z całą masą ogórków :happy3: .

O ile nie wykończy nas do soboty ta ciągła sauna to wpadniemy się przywitać :hi_1: .
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: MWPR, Warszawa (Stara Miłosna), 7-8 lipca 2012 r.

Post autor: Ania W »

awiska - tylko musicie się liczyć z tym, że was nie wpuszczą bez zgłoszenia...No i obowiązkowo musicie mieć przy sobie książeczkę szczepień.
Awatar użytkownika
awiska
Posty: 113
Rejestracja: piątek 12 sie 2011, 09:38
Lokalizacja: Józefów

Re: MWPR, Warszawa (Stara Miłosna), 7-8 lipca 2012 r.

Post autor: awiska »

Ania W pisze:awiska - tylko musicie się liczyć z tym, że was nie wpuszczą bez zgłoszenia...
Nie wpuszczą jako widownie ? :wow_3: Myślałam, że jak zapłacę za bilety to gdzie jak gdzie ale na psiarską imprezę to mnie wpuszczą z psem?
Ania W pisze:No i obowiązkowo musicie mieć przy sobie książeczkę szczepień.
sie rozumie
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: MWPR, Warszawa (Stara Miłosna), 7-8 lipca 2012 r.

Post autor: qzia »

Psów nie zgłoszonych nie wolno wprowadzać na wystawę. I tak będzie dużo tych co się zgłoszą.
Kasia
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: MWPR, Warszawa (Stara Miłosna), 7-8 lipca 2012 r.

Post autor: Ania W »

No ale za bilet płacisz ty a nie pies :)
Moim zdaniem wbrew pozorom to dość rozsądne, bo oprócz tego, że na takich imprezach znajduje się zazwyczaj kilkaset psów wystawianych gdyby tak jeszcze każdy chętny spacerowicz chciał sobie przyjść tam na spacer z psem.... ;)
Aczkolwiek zdarza się, że można wejść z niezgłoszonym psem, z tym, że jak nie pozwolą to nie można mieć do nikogo pretensji...
Awatar użytkownika
awiska
Posty: 113
Rejestracja: piątek 12 sie 2011, 09:38
Lokalizacja: Józefów

Re: MWPR, Warszawa (Stara Miłosna), 7-8 lipca 2012 r.

Post autor: awiska »

Skoro są wątpliwości to w ciemno nie będę ryzykować. Przedzwonię jutro do organizatorów.

Dzięki za ostrzeżenie :szacun_1:

Kiedyś dowiadywałam się o możliwość wejścia na wystawę w Legionowie. Ostatecznie termin mi nie podpasował i nie pojechałam ale telefonicznie zapewniali, że mogę wejść z psem. Tylko, że to była mniejsza wystawa i inny organizator.
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: MWPR, Warszawa (Stara Miłosna), 7-8 lipca 2012 r.

Post autor: miszakai »

No ja też się zgadzam, żeby z psami nie włazić. A zwłaszcza z przedcieczkowymi ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ