Międzynarodowy Konkurs Pracy Tropowców

elap
Posty: 488
Rejestracja: niedziela 09 sty 2011, 17:13

Re: Międzynarodowy Konkurs Pracy Tropowców

Post autor: elap »

Gratulacje dla ogarkow!!! :piwko:
Ela i Goniwiatry
ogarpolski@goniwiatr.de
http://www.goniwiatr.de" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
100lic
Posty: 70
Rejestracja: piątek 05 mar 2010, 11:36
Gadu-Gadu: 650131
Lokalizacja: Myśliwy/Łódź

Re: Międzynarodowy Konkurs Pracy Tropowców

Post autor: 100lic »

To jeszcze kilka fotek od nas :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Od nas również gratulacje dla psów i przewodników. Pogoda dała się wszystkim we znaki a mimo to wszystkim tropowcom udało się wywalczyć dyplom. A nie zdarza się to często. Więcej zdjęć pewnie wieczorem wrzucimy na stronę psiejpasji.
Tomasz Warszawa
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Międzynarodowy Konkurs Pracy Tropowców

Post autor: Ania W »

ania N pisze:Nie ukrywam, że zazdroszczę spotkania. :fiufiu:

Ten konkurs jest trudny, ponieważ zwierza w tych lasach ilość ogromna. Fiord od razu głupawy dostaje, :D dlatego jeszcze raz gratuluję uczestnikom ukończenia konkursu. :silacz:
Jak na prawdziwy OHZ przystało ;)
Podczas odłożenia też w odległości jakiś 60 metrów od tego miejsca drogę przebiegła sarenka :)
ania N pisze:Łoza - dobrze ze Pani rozsądnie 6 konkursów jako warunek postawiła. :gleba:
W trzech się nie zmieściła :roll: …a jednak trochę ją lubię ;)

qzia pisze:Ja nie mam takiego Mariusza co mi z psem po lesie pogania. :( Ostatnio dochodzę do wniosku, że to dla mnie za duży stres te konkursy tropowe. Nigdy nie wiadomo co się na ścieżce trafi. :mysl_1:
Kasia
Mariusz akurat chyba nie jest za bardzo pasjonatem „latania po lesie” :cwaniak:
Stres jest ale „ No risk – no fun !”.
Rozkładającym ścieżki trafiła się np. malutka sarenka metr od robionego łoża. Na tyle malutka, że nie ruszyła się nawet….I ścieżkę trzeba było przenieść. :)
ketrin pisze: Rysiek przy nich baardzo wolno czyta :D
Najważniejsze, żeby czytał, ze zrozumieniem ;)
ketrin pisze: zreszta ktoś musiałbyć ostatni :D
Ale tacy już bywali w historii pierwszymi :silacz:
ketrin pisze: Bardzo dziękuje AniW że mnie zmobilizowała do zgłoszenia ancymonów :szacun_1: Polecam sie ;)
A ancymony? ;) Nie mają dosyć ?
100lic pisze:To jeszcze kilka fotek od nas :)
I jakie fajne :silacz:
Jako ciekawostka - na pierwszej fotce gdzie panowie zatykają sobie uszy to komisja przy odłożeniu ;)
100lic pisze:Więcej zdjęć pewnie wieczorem wrzucimy na stronę psiejpasji.
Czekamy :dawaj:
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13068
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Międzynarodowy Konkurs Pracy Tropowców

Post autor: kasiawro »

aby takich ekip ogarzych pojawiało się coraz więcej na konkursach!!!
Brawo dla ogarowych nosów.
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Międzynarodowy Konkurs Pracy Tropowców

Post autor: irie »

To jeszcze moze ja 'dwa' slowa dodam ;)
Dziekujemy za gratulacje. Jakos nam poszlo na tym konkursie, nienajgorzej. :mrgreen: Chociaz, gdyby nie Ania, to bysmy chyba wcale nie wystartowaly, bo tradycyjnie :oops: z przygodami docieralam na miejsce i nie moglam dotrzec. :roll: Dosc powiedziec, ze prawie godzine szukalam w lesie OHZu, krazac po Rydzynach i okolichach, a Ania mnie zdalnie telefonem naprowadzala na trop. Aniu - dzieki wielkie raz jeszcze :szacun_1:
Ze zgloszeniem psa tez mialam pewien problem, wcale nie tak prosto formularz na stronie znalezc :geek: Na szczescie sa dobrzy ludzie - i tu uklon w strone organizatorow - co pomogli sie zapisac, poczekali na spoznialska, a na koniec jeszcze dyplom dali 8-) No i w ogole nie zglaszalabym Minuty do Rydzyn, gdyby nie odwolano konkursu w Prudniku, na ktory chcialysmy jechac. Tak sie wiec jakos poukladalo, ze sie na koniec udalo ;)

Gratuluje serdecznie Erykowi i Mariuszowi, ze podjeli wyzwanie rzucone im przez Kasie :mrgreen: i nie tylko ruszyli na konkurs, ale jako debiutanci od razu wystarali sie o dyplom :brawo_1: Rysiek czyta moze powoli, ale dokladnie. A to najwazniejsze :silacz: Zreszta jak Kasia go w Trzesni wyszkoli, to go nawet Mariusz nie pozna :twisted: Bo chyba sie dalas Kasiu na Trzesn namowic, prawda? :D

Loza tez zrobila co trzeba, pokazala ze dzik sie przed nia nie schowa, chocby go nawet bardzo daleko ukryli :silacz: Ma dziewczyna swoj styl i klase. 8-) Dyplom moze i znow III stopnia, ale punktow co konkurs to wiecej zbiera, wiec kolejne podejscia sila rzeczy musza przyniesc nizsze stopnie. I to sie (przewrotnie) nazywa progres. :mrgreen:

I Minuta conieco poprawila, bo na poprzednim konkursie tropowcow miala dokladnie takie same noty, ale praca nad odlozeniem dala efekty i wiecej punktow ;) Na naszym pierwszym konkursie w Brynku Minuta zerwala odlozenie i na sciezke juz nawet nie mialam ochoty z nia wtedy isc, tak mi sie smutno zrobilo :zly1: Na drugim konkursie odlozenie na uwiezi poszlo niemal gladko, ale sucz nie wylezala spokojnie, musiala sie podniesc (tego na szczescie nie bronia). Teraz pieknie lezala odlozona luzem i ani drgnela przez bite 5 minut. Choc strzalow raczej nie lubi. Ale nauczyla sie. I to tez jest progres :) Czas w koncu popracowac nad tropieniem. :fiufiu: Bo juz na reakcje na truchlo dzika to i tak nie mam wielkiego wplywu. Tym razem dziczek chyba okazal sie dla Minuty za maly (za malo grozny;) albo zbyt nieswiezy (w koncu bylo juz ok godz 15) zeby wykazac wieksze nim zainteresowanie. Albo juz zmeczona byla tropieniem, nie wiem. Nie rwala sie w kazdym razie do bestyjki. Rwala sie do domu :D
Rzeczywiscie zwierzyny bylo chyba sporo wokol. Gdy czekalismy na swoja kolej, slychac bylo w poblizu trzaskajace z cicha galazki, Minuta chciala koniecznie isc w las i sprawdzic co to. Na sciezce tez musialy byc swieze tropy, psy byly wodzone na pokuszenie ;) Widac zreszta z ocen tropowcow, ze chyba tylko zwycieski pies nie schodzil ze sciezki. No, moze jeszcze Fanka :)

Ja konkursy polubilam, za atmosfere, adrenalinke, za okazje do spotkania fajnych ludzi. Minuta moze nie az tak jak ja :mrgreen: ale daje rade. Nawet w taki upal jak w niedziele. Dumna z niej jestem, ja bym raczej wymiekla na jej miejscu :psiako:


Aniu, Tomku - dzieki za bardzo fajne zdjecia :) (a czy moglybysmy z Minuta 'pozyczyc' kilka dla siebie?;)
Obrazek
Awatar użytkownika
100lic
Posty: 70
Rejestracja: piątek 05 mar 2010, 11:36
Gadu-Gadu: 650131
Lokalizacja: Myśliwy/Łódź

Re: Międzynarodowy Konkurs Pracy Tropowców

Post autor: 100lic »

irie pisze:Aniu, Tomku - dzieki za bardzo fajne zdjecia :) (a czy moglybysmy z Minuta 'pozyczyc' kilka dla siebie?;)
Z mojej strony nie ma przeciwwskazań :)
Tomasz Warszawa
Awatar użytkownika
100lic
Posty: 70
Rejestracja: piątek 05 mar 2010, 11:36
Gadu-Gadu: 650131
Lokalizacja: Myśliwy/Łódź

Re: Międzynarodowy Konkurs Pracy Tropowców

Post autor: 100lic »

Udało nam się uaktualnić galerię Psiej Pasji o konkurs tropowców w Rydzynach.
Chętnych zapraszamy do odwiedzin.
Galeria Psiej Pasji
Tomasz Warszawa
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Międzynarodowy Konkurs Pracy Tropowców

Post autor: Ania W »

irie pisze: Chociaz, gdyby nie Ania, to bysmy chyba wcale nie wystartowaly, bo tradycyjnie :oops: z przygodami docieralam na miejsce i nie moglam dotrzec. :roll:

Znowu wszystko na tę biedną Anię ;)
Fajnie, że się odnaleźliście :D
irie pisze:
Aniu, Tomku - dzieki za bardzo fajne zdjecia :) (a czy moglybysmy z Minuta 'pozyczyc' kilka dla siebie?;)
Możecie sobie nawet wziąć na zawsze ;)
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Międzynarodowy Konkurs Pracy Tropowców

Post autor: irie »

Ania W pisze:Znowu wszystko na tę biedną Anię ;)
Tak! Bo to wichrzycielka jest! Podpuszcza i nagania! na konkursy :D ;)

Odnalezlismy sie, ale lekko nie bylo. Po tej ciezkiej zaprawie porannej caly ten konkurs to juz byl pikus i czysty relaks ;)
Możecie sobie nawet wziąć na zawsze ;)
Uff. Bo wlasnie sie zastanawialam, jak ja to oddam :uff:

Dziekuje Wam :)
Obrazek
Awatar użytkownika
ketrin
Posty: 1985
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 20:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łódź

Re: Międzynarodowy Konkurs Pracy Tropowców

Post autor: ketrin »

irie pisze: Rysiek czyta moze powoli, ale dokladnie. A to najwazniejsze :silacz: Zreszta jak Kasia go w Trzesni wyszkoli, to go nawet Mariusz nie pozna :twisted: Bo chyba sie dalas Kasiu na Trzesn namowic, prawda? :D
mnie tam długo namawiać nie trzeba ;) biore namiot, Ryśka i w droge..a Mariusz jakoś przezyje rozstanie - z psem :D tak sie przyłoze do szkolenia ze po powrocie Eryk bedzie inwokacje recytował zaobaczycie :D

...Rysiek leń jeden na konkursie wywołał takie zainteresowanie ze nawet dorobił sie osobistego fotografa na ścieżce :silacz:

Tomku wielkie dzięki za foty :szacun_1: :szacun_1:
ODPOWIEDZ